Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čo ti konkrétne prekáža na jeho rozprávačskom štýle?
  • Môžem povedať, že ani v originále nie je AFFC dobrou knihou.
  • Jak řekl kolega, některé linky odsýpají, některé ne. Nedávám to za vinu těm filmařům, ty knížky všeobecně se táhnou jak smrad.
  • Keyz
    Také jsem změnil styl sledování. První série: Sedím, koukám.

    Poslední: Snad skoro ležím, klidně se u toho najím a klidně si dám pauzu atd. Pak to nějak dopadne. Maximálně jsem se divil těm divným rozhodnutím.

    To snad dopadne jako Walking Dead. Již se to táhne se to jako sr*ad a řeší se tam jen vztahy a poté do jednoho dílu na konci dají vše.
  • Magister_Peditum
    Jestli ti stačí, aby tě seriál za všech okolností něčím šokoval, tak ok, ale některé ty zvraty byly úplně pitomé.
  • Magister_Peditum
    Dokud se seriál mohl držet knih, tak bych i souhlasil, že některé zbytečnosti z předlohy oprávněně vynechal, ale v poslední sérii to říct fakt nemůžu. Ale je fakt, že ani poslední dvě knihy nejsou zas tak extra u nich jsem jel spíš na volnoběh, protože mě prostě zajímalo, co se stane dál. Když to srovnám třeba s tou stokrát jinde řečenou Malazskou knihou, tak tam jsem měl dojem přesně opačný. Po neslaném nemastném úvodním díle se její úroveň neustále zvyšovala.
  • Zvrat uplně random, jak se zlíbí, vůbec nezáleží na tom aby ten seriál za něco stál.
  • Magister_Peditum
    No, jak v čem. Linka v Dorne aspiruje na nejzbytečnější pasáž seriálu. A co provedli s chudákem Stannise, to raději nebudu komentovat. *15*
  • Dalsi srandista, tohle nemuze normalni clovek rict, ze petka je natahovana ? jednoznacne "nejrychlejsi" serie ze vsech.
  • Nesmysl. Jednoznacne nejlepsi serie. Kazdy dil ma nejaky dulezity zvrat, nejake dulezite rozhodnuti. Kazdy dil je temer zlomovy. Oproti ctyrce jako nebe a dudy.
  • Rozhodě poslední série byla ta nejslabší ze všech, to že s knihami už to nemá nic společného, to snad ani nebudu komentovat.
  • Mart9
    Promiň, to ne. Čtení knih je pro mě ztráta času.
  • kostejnesmrtelny
    Patřim mezi menšinu, která tvrdí, že seriál je lepší než knihy. Martinův vypravěčskej styl je žalostnej a sral mi do tý míry, že jsem sérii po druhým díle definitivně odložil, přičemž mám za sebou i jiný různý věci, který lidi obvykle považujou za náročnější čtení.
    Seriál tohle odbourává a pokud se smíříš s tím, že GoT není akční spektákl, alébrž konverzační pseudohistorický drama a velký bitvy jsou tam zobrazený v pěti sériích celkem tři, z čehož jedna za nic nestojí, měl bys bejt spokojenej. *5*
  • Však to taky dostává od fanoušků pěknou čočku.. :D
  • Magister_Peditum
    "Je to stále slušné, ale univerzum G. R. R. Martina si zaslouží víc." - Nechci se hry nějak zastávat, ale ani seriál se v poslední sérii zrovna nevycajchnoval. Postavy tam dělají idiotská rozhodnutí (a to i ve srovnání s knihou).
  • Magister_Peditum
    Hostina to pokakala především otřesným překladem (nevím, jestli se v pozdějších vydáních zlepšil), k z si překladatel zničeho nic řekl, že původně nepřeložená jména začne překládat do češtiny. A děj se neskutečně táhne, to je pravda.
  • Takze jednooky mezi slepymi kralem?
  • Jack1947
    Longmire sleduji supr seriál, taková alternativa (drsnější) k ukončenému Justified... to bylo taky super od začátku až do konce. Longmire měli zrušit, protože nějak přišli o práva nebo co ale na konec bude i 4série už kvůli tomu cliffhangeru ve 3...

    Pak je dobrej i když se mi zatím tolik nelíbil Série 2True detective...uvidíme...

    Ten sex by mi vadil u GOT, hodně i když jsou tam usekané končetiny a středověká brutalita nějaké románky mně moc neba... nechápu že to všude cpou.
  • no právě
  • docela by mě zajímalo, jaké dark medieval fantasy seriály tomu konkurují.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit