Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj,hele vim všechny otázky do soutěže ale za boha si nemohu vzpomenout jaká je v tý soutěži ta první hra.Prosím neberte to že podvádim,jen ta edice se mi hrozně líbí a já jsem rád když si 1 za rok seženu normal krabicovku.
  • GlaDOS
    Musím ocenit vlastní hudební motivy. Ty komerční písničky a co nejvíc dubstepu (protože je to tak frikulínské) u konkurence se mi neuvěřitelně začínají přejídat. Komentář je taky fajn. Jsem rád, že komentáře pořád čtou sami autoři. Doufám, že se časem k mikrofonu vrátí i Pavel Prouza. K recenzím asi nemám co říct. Ty si pořád drží skvělou kvalitu. Sice je to číselné hodnocení před samotným popisem trochu divné, ale zvyknu si. Teď ještě dostat samotný pořad na nějakou televizi, která nebude omezovat autory.
  • Inquisitor
    Dobrý, určitě lepší jak původní. Krátký výstižný, žádná zbytečná omáčka kolem. Na začátek v pohodě.
  • podle me RE-PLAY je lepsi tohle je takova pohadka na dobrou noc spis.. prijde mi to strasne nudny a nezazivny.. byvavalo to mnohem lepsi
  • Recenze Broukala jsou pro mě prostě špička, přehledný výklad (i v textové formě) ukáže, shrne podstatné věci a banalitami se tolik příliš nezabývá, díky němu pro GP palec nahoru :)
  • Teraz ma napadlo, že prečo tu už nedávate re-play?
  • michaliuz18
    super som moc rad ze sa GP vratil aj ked takto, trosku mi chybala moderatorka, a tie zaabavne scenky pred recenziou, no zmena je zivot, a urcite to ide k dobrej ceste, na nic sa nemachruju ako replay, netvaria sa ze su kraly primy cool , a ako jeden tu napisal, gp je pre starsich hracov, ..bolo a vzdy bude , taketo objektivne a hlavne dlhsie recenzie mam radsej
  • Pěkně uděláné, dalo se na to v klidu koukat
  • Pěkně uděláné, dalo se na to v klidu koukat. Jen se mi zdálo, že ten Far Cry 3 nebyl moc plynulý.
  • Tady si stěžujete že je to hrozný a on je to teprve 0 díl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit