Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    kdybych to mel srovnat s poslednim dilem Re-play (shedl jsem ho asi po pul roce v TV). tak je to o moc lepsi. Hlavne bez krutoprisnejch vyrazu jako "parmeni" atd. To se pak musi cejtit clovek trapne jestli je v mistnosti i nekdo kdo hry moc nehraje...

    *5*
    • Absolutní souhlas, pěkně řečeno
  • Mě teda Game Page nikdy nechyběl - ten pořad stál za vyližprdel...
  • Bez vstupů moderátora je to takový moc naplácaný dohromady, to tomu podle mě chybí nejvíc. Takže přibrat nějakou sympatickou osobu alá Máša a bude to fajn.
    • h0p3
      Mně je třeba Máša dost nesympaticka, takovej Jirka Štalmach mi sedí o dost víc. *7*
    • Takže recept na uspěšný pořad podle tebe je hlavně symatickou osobu at ma velká prsa a je co rešit v diskuzi :)

      Tohle mi pomaha chapat to proč je pro dnešní generaci grafika duležitější než obsah :) Jen aby se z vas nestali zachvilku jen omalovanky a barbie a ken :)
      • Obávám se, že jsem spíš minulá herní generace a ne, není pro mě grafika důležitější než obsah.
        Ale ano, pro pořad jsou podle mě důležití lidé, minimálně jako prvek, který dává dohromady jednotlivé bloky pořadu. Což je tradiční "uspořádání" a dává smysl. Protože pokud tam ten člověk jako pojítko mezi jedním a druhým blokem není, tak je z toho neuspořádanej mišmaš a špatně se na to kouká.
    • Jinak přeju hodně štěstí. Určitě to dalo zatraceně moc času a nervů. Tak snad to vyjde a nějaká televize vám s tím pomůže (zaplatit moderátory, dostat mezi diváky).
  • USER47
    Je fajn, že se pořad neutápí v těch šíleně dlouhejch předělech a podobnejch p*čovinkách jako re-play. Možná by to chtělo trochu zapracovat na řazení obsahu, ale jinak jsem příjemně překvapen. Kvalitní komentář bez infantilních hlášek a vtípků, přiměřená délka, za mě palec nahoru. Imho lepší než re-play.
    • Mahcake
      Tak tak.
  • Veskoslav
    No mě sedí více hlas komentátora her v Replay:) Tady mi to přijde jako když se dívám na Pařbu na víkend na Světě androida, kdy to dělají kluci:)

    Ale je tam vidět posun, uvidíme, jak to bude dál.
  • Graficky mě tedy klucííí překvapili. To je hodně vyspělé a jde vidět že to dělal někdo kdo tomu rozumí.

    Jinak obsahově. Ono je to spíše takové demo. Nevím kolik lidí z puvodního týmu zustalo ale myslim že moc ne a jestli to dělejí v pár lidech tak klobouk dolů.

    Ted někdy byl díl Re-playe a bylo ukazané kolik lidí to dělá. A to jsem tedy čuměl kolik na to je lidí a že je to vubec užíví....

    No abych to shrnul. Tak pokud po tomhle nezatouží Česká televize tak uděla velkou chybu...
  • ringmancz
    ostatní pořady sleduju jenom výjimečně, ale i tak se mi tohle zdá lepší až na to zvláštní pořadí - intro, přechod, hned hodnocení a až potom obsah recenze, a ještě ta horší kvalita zvuku u Ondry
    • Zde na Games máš ale také hodnocení hned na začatku :) Nečteš kvuli tomu už pak recenze? Je špatné když někdo uděla něco jinak než je standard? :)
      • Veskoslav
        Je rozdíl písemná recenze a pak videorecenze. I mě to přijde divné.
        • V čem je rozdíl?:) Tedy kromě toho že pří pisemné používaš hlavně zrak a pří video hlavně sluch??

          A jo chapu ty při obou hlavně zrak?:) To pak divné tedy je :)
        • Amylee.Anderson
          Je to divný. Třeba tady na games si často přečtu jenom verdikt, když mě hra tolik nezajímá. Ale takhle v pořadu bych celou recenzi ve videu nepřeskočila. Hlavně v televizi by to už nebylo to "napětí" (:D) v očekávání, co to dostane za známku.
          • já mam napětí také v uvozovkách:) Myšlenku jsem pochopil....

            Ale verdikt je jen takové populistické sousloví které snad nikoho pokud se nejedná o vyloženy odpad nepohorší :)

            Je to asi tak jako přečíst si obsah u knihy a pak ji doporučovat někomu jinému.

            Jen tak BTW jaky ty by jsi napsala verdikt a dala hodnocení AC III ?:)
          • Takže vlastně tímto říkate že vás nezajíma oduvodnění hodnocení ale jen to hodnocení samotné :)

            Mě daleko více zaujalo to střízlivé hodnocení a to že tomu nedali 10 a ukazali to co se ve hře dá dělat....žádny spoiler tam tedy nebyl!!!!

            A jaky rozdil je u video recenze?? :D Přímo tady na games totiž vím kolik videorecenze dostane ještě dříve než si ji pustím :D


            Ale joo ja vás chapu že potřebujete to "napětí" jestli vaše oblibená hra dostane 8 nebo 9 ale myslím že přesně pro takové lidi je pravě Re-Play :)
            • Amylee.Anderson
              To napětí je v uvozovkách, protože to vlatně žádné napětí neni... spíš zvědavost. Odůvodnění je také srhnuto ve verdiktu. V psané recenzi je to pro ty, co nechtějí číst celou recenzi. Ale shrnout to, co co teprve budete říkat ve viderecenzi...no...
      • ringmancz
        nj, ale ne vždy je to tak, že jiné = lepší. prostě to vypadá divně
  • Doufám, že to s tím brečením kvůli zrušení GP myslel Leonard ironicky. Není možný aby kvůli tomu někdo brečel, vzhledem k tomu, jak vypadaly poslední díly. Ale musím říct, že teď už se na to konečně koukat dá.

    Btw vsadim se, že všichni COD hateři si nad Mowaldovo "vtípkem" stopro pohonili.
    • Těžko říct jestli to brát v případě Mowalda jako vtip, protože on je velky fanda COD a prvniho Black Ops obvzlast. A po vydani Black Ops II si stěžoval, že už to neni jako jednička. Takže zatímco ostatní recenzenti spíše chválí druhý díl za určitý posun kupředu, tak Jarda brečí, že mu sprasili jeho nejmilejší hru:-D
  • martyEF
    zkouknuto, a jsem rád ba i vyloženě nadšen, je to velký posun a jedno velké plus pro českou hráčskou veřejnost, je jiné než ostatní dva pořady a tím rozšiřuje obzory pro hráče, navíc docela povedené, dokázal bych si to představit i na TV *3*
  • Zdarec
    1) Recenze Far Cry 3 mi přišla moc spoilerova když se řekne předem co všechno se muže
    2) Titulní ukazka se znělkou mi je docela povědoma od Re-play
    3) Příjde mi to zbytečně zpřehazené nejprve recenze pak novinky, zajimavosti, soutež (ta je dobře originalni) a pak dalsi recenze
    4) Porovnavat Dark Souls s Cod Black Ops 2 to mi přijde hodně zvlaštni ale se zaklinačem už tolik ne i když to jsou odlišne hry

    Celkově proti Re-play budou mit hodně velke problemy ale kdo vi třeba budou mit uspěch ale u mě ne
    • michaliuz18
      prve trebalo pochopit preco porovnaval dark souls s black ops, skus si to pustit znovu co povedal a mozno ti dopne
    • Proč tolik mínusek? Konstruktivní kritika se už nenosí?
      • Protoze je rozdil mezi konstruktivni kritikou a blabolem individua, ktere haji dalsi individum. *2*
      • Spiker01
        tady ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit