Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co rvete? TOMB RAIDER linearni nebude. Nebude to uplne otevreny svet, protoze pribeh je dulezitej, ale ostrov bude rozdelen na tzv. open huby. To znamena, ze budou otevreny obrovske lokace. Ke konci hry uz bude ostrov otevren uplne. A QTE tam nebude porad. Vsechno bylo davno vysvetleno. QTE nejsou hlavni slozkou hry. Budou jen na par mistech. Tim chci rict, ze TOMB RAIDER rozhodne nebude interaktivni film.
  • Lara mě mile překvapila, takový kdyby se dělaly hry. Nový díl Lary mi přijde asi jako jeden z nejlepších dílů celé série .. pěkná hororová atmosféra, výborná grafika, určitě to bude mít i výbornej příběh, výborné efekty a hlavně prvky realismu ( Lara sténá, bréčí) ..prostě prvotřídn peckova :) ..těším se. Jen je škoda, že to vydaj až za dlouho, mohli by udělat aspoň demo.
  • Tak takhle nějak jsem si odjakživa představoval next-gen gamesu. Jestli si udrží takovýhle tempo po celou hru, tak je to masakr!!! A jistá koupě :-)
    • Dlaha
      přesně, jenom tohle video mě vtáhlo neuvěřitelně do děje. Jak to vyjde, tak to bude jedna z těch her, kde člověk sedne v 7 večer a potom ho vytrhne až svítání nad obzorem :D
  • Lawliet
    tady asi někdo ví kde jsou ledviny.. že?
  • Lawliet
    vidět jí "trpět" by mě udělalo velmi štastným..
  • Tak na tohle se tesim nejvic, skoda ze tak pozde vyjde, to jeste stihne prehrat znovu starsi dily *5*
  • Spades
    Říkali, že to bude o dost reálnější, tak japato tam skáče přes propasti s probodnutou ledvinou ? O.o
  • KIMCID
    že by Uncharted alá Lara??
  • BoB.2
    Sakra co to udělaly ze sexy drsné Lary?
  • Je to OK ako všetky hry tejto série až na tú slabú grafiku !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit