Přejít na výpis diskuzí

Games.cz E3: Rekapitulace (den #1)

11.6.2013 18:19
Redakce Games.cz 19 příspěvků

Skoro na minutu přesně před 24 hodinami se tiskovou konferencí Microsoftu rozjel kolotoč letošní herní výstavy E3, který prozatím přinesl několik desítek nových her pro všemožné platformy, myriádu trailerů i videí ze hry a samozřejmě také důležité informace o nových konzolích od Sony a Microsoftu. V první...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukáši, když jsi mluvil o tom, že kdyby se v Thiefovi stejně jako v Hitmanovi daly vypnout všechny pomůcky, tak se není čeho bát, tak jsem si říkal, že asi nebudeš velkej fanoušek Hitmana.

I kdybys vypnul úplně všechno, tak by ti jako fanouškovi série vadily další věci jako lineárnost map a předělaní základních mechanik a pravidel hry, které tam byly od prvního dílu.

I proto si myslím, že když se nových dílech zajetých sérií objeví takováto zvěrstva moderně-casual herních trendů, tak se při vývoji soustředěj hlavně na tyto prvky, ale pro jistotu tam daj možnost i všechno vypnout, aby těch pár hardcore hráčů neremcalo, a zjistili že už to není jejich oblíbená série až potom co si hru koupí.

Myslím, žes jim spolkl návnadu.
  • h0p3
    Call an ambulance! Xbox One is down! Wii u Wii u Wii u!!!!
  • Mám dotaz, zahraju si třeba last of us nebo havy rain (proste ps3 tit.) na ps4
    • God-of-War
      Až bude dostupná služba GAIKAI, tak si budeš moct zahrát všechny PS 3 hry, takže UBER.
      • Gordar
        Nicméně to může trvat ještě velice dlouho. Nikdo neví kdy bude služba u nás dostupná a jak znám Sony, spěchat nebudou.
        • God-of-War
          Může to být klidně rok, ale to přežiju:). Budu mít dost práce se všema Launch Titulama.
  • Oznamovací trailer k Star Wars : Battlefront ( 3 ) nikde ???
  • 1988
    Tak tak, hoši děkujeme za perfektně odvedenou práci, za poslední 2 dny jsem se prakticky nehnul ze stránek a neunikla mi ani žádná live prezentace *4*
  • Zdar, chtěl bych se zeptat jestli nevíte jak je to s vydáním Tekken Revolution, v traileru z E3ky psali že to má bejt ke stažení zdarma na PSN během dneška a když sem se před chvílí díval tak zatim nic.
  • TheGGG
    Já vám to zrekapituluju:
    !!SONY WIN!! Fatality
    !!Flawless victory!!
  • Mart9
    Myslím, že když se tady stále (a někdy neopodstatněně) na něco nadává, teď je také na místě nějaká ta pochvala. S E3 chlapci odvádějí výbornou práci.
  • blbouni proc zacinate dvakrat? asi vtipna kase trapneho humoru? omg to je uroven 14ti leteho vola...
    • Blue.Shark
      Kdybys měl mozku aspoň, co by se za nehet vešlo, věděl bys, že se omluvili a začali znovu kvůli useknutému začátku, který by kazil budoucí audiozáznam. Fakt miluju rejpaly, co rejpou, protože prostě můžou.
  • spoock
    http://vcelar.com/ofp/download/e32013_ps4vsx1.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit