Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukáši, když jsi mluvil o tom, že kdyby se v Thiefovi stejně jako v Hitmanovi daly vypnout všechny pomůcky, tak se není čeho bát, tak jsem si říkal, že asi nebudeš velkej fanoušek Hitmana.

    I kdybys vypnul úplně všechno, tak by ti jako fanouškovi série vadily další věci jako lineárnost map a předělaní základních mechanik a pravidel hry, které tam byly od prvního dílu.

    I proto si myslím, že když se nových dílech zajetých sérií objeví takováto zvěrstva moderně-casual herních trendů, tak se při vývoji soustředěj hlavně na tyto prvky, ale pro jistotu tam daj možnost i všechno vypnout, aby těch pár hardcore hráčů neremcalo, a zjistili že už to není jejich oblíbená série až potom co si hru koupí.

    Myslím, žes jim spolkl návnadu.
  • h0p3
    Call an ambulance! Xbox One is down! Wii u Wii u Wii u!!!!
  • Mám dotaz, zahraju si třeba last of us nebo havy rain (proste ps3 tit.) na ps4
    • God-of-War
      Až bude dostupná služba GAIKAI, tak si budeš moct zahrát všechny PS 3 hry, takže UBER.
      • Gordar
        Nicméně to může trvat ještě velice dlouho. Nikdo neví kdy bude služba u nás dostupná a jak znám Sony, spěchat nebudou.
        • God-of-War
          Může to být klidně rok, ale to přežiju:). Budu mít dost práce se všema Launch Titulama.
  • Oznamovací trailer k Star Wars : Battlefront ( 3 ) nikde ???
  • 1988
    Tak tak, hoši děkujeme za perfektně odvedenou práci, za poslední 2 dny jsem se prakticky nehnul ze stránek a neunikla mi ani žádná live prezentace *4*
  • Zdar, chtěl bych se zeptat jestli nevíte jak je to s vydáním Tekken Revolution, v traileru z E3ky psali že to má bejt ke stažení zdarma na PSN během dneška a když sem se před chvílí díval tak zatim nic.
  • TheGGG
    Já vám to zrekapituluju:
    !!SONY WIN!! Fatality
    !!Flawless victory!!
  • Mart9
    Myslím, že když se tady stále (a někdy neopodstatněně) na něco nadává, teď je také na místě nějaká ta pochvala. S E3 chlapci odvádějí výbornou práci.
  • blbouni proc zacinate dvakrat? asi vtipna kase trapneho humoru? omg to je uroven 14ti leteho vola...
    • Blue.Shark
      Kdybys měl mozku aspoň, co by se za nehet vešlo, věděl bys, že se omluvili a začali znovu kvůli useknutému začátku, který by kazil budoucí audiozáznam. Fakt miluju rejpaly, co rejpou, protože prostě můžou.
  • spoock
    http://vcelar.com/ofp/download/e32013_ps4vsx1.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit