Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jo. Budoucnost je always under BIG BRACHA. *12*
  • Tak jestli to je opravdu pravda že hry nepůjdou prodat co sis koupil tak moc taky nevěřím v úspěch této konzole .Vždycky to fungovalo tak že většina hráčů právě kupovala ojeté hry aby vyšli levněji protože ruku na srdce hry za 1800 kč si koupíš jednou dvakrát možná třikrát ale po dohrání chceš ty to hry vždy prodat aspon pod cenou aby sis mohl koupit další a tak to prostě fungovalo a pokud tohle skončilo tak nevěřím ve velký prodeje a u nás v a Česku už vůbec ne
  • Malleth
    Taky dobré
    http://i.minus.com/iBzvb2JSpQNRM.gif
  • konecne poradna nova generace , uz to nebude jen obycejna bedna ale centrum domaci zabavy. Grafika je opravdu revolucni ako nove cod treba pes ma textury ako z budoucnosti to jsem ejste na pc nevidel. opravdu cekam revoluci . budu moc hrat a pritom stahovat to je proste bomba.
    Budu se divat na nake netfixy , budu natacet, budu sharovat,budu mit 1000 pratel , budu mit komunitu na dosah ruky, budu mit konecne neco co tu jeste nebylo .
    Novy xbox podpri a to je dulezite , nejlepsi a nejvetsi herni spolecnosti .
    EA vzdy jsou pred konkurenci par let ve predu , jeto inovace, skvela podpora her , zabijak steamu orang, .
    A tato firma uvede nejlepsi sporty na xbox one s vyspelou chytrosti.
    • Jo už tě vidím jak kupuješ Fifu 15000 kč pak Nhl za 1500 kč pak NBA za 1500 kč cekem 4500 kč v prdeli a hry si můžeš strčit taky do řiti protože budou neprodejné cha cha cha cha na takovou podporu se můžu z vysoka vysrat a lepší ty prachy vrazím do vylepšení kompa .Co s toho mám když si něco koupím za full cenu a ještě dosti drahou když to pak nemůžu prodat , podle mě už jen toto hodně lidi odradí od koupě *5*
      • Jo radči si stahuj,nám nevadí zaplatit sice nebudu kupovat novej Xbox one ale Ps4.
        • mě je u prd*le co si koupíš , kupuj si hry i za 5000 tisíc pak si je klidně zarámuj ale tohle cesta stejně vývojářům her stejně nikdy nepomůže ba naopak ještě víc to pomůže nahrát pirátům Joudo .Nebo jestli si myslíš že někdo bude vyhazovat 2000 tisíce za hru kterou nemůže po dohrání prodat ani za půlku ceny co ji koupil at se mu vrátí aspon malá část investice tak si dost nivní hlupák při dnešní krizi kde každý šetří každou korunu .Vím že to budou lidi kupovat ale rozhodně nebudou na to fronty to jsem si jistý a rozhodně nebudou dosahovat takových prodejů jak x 360 *5*
          • Obrovská krize. Každý šetří každou korunu, ale na koupi konzole, placení Gold Live a kupovaní nových her, to mají.
  • conflig
    Už jsem to pochopil Microsoft chce přetáhnou všechny lidi zpátky na PC *1* Jinak si nedovedu představit proč jdou hlavou proti zdi
    • nejen MS ale i sony a Nintendo je tam lifruje uz davno
  • Xcomik
    Joe to zas rozjel :-D https://www.youtube.com/watch?v=9ekOtn7L1N0
    • Jak dlouho ho sledujete? Ja zacal asi pred 2 rokama a od ty doby koukam na kazdy jeho video :D sednul mi *4*
      • Xcomik
        abych pravdu řekl už ani nevím ale odebírám ho strašně dlouho ty jeho recenze na hry jsou prostě pověstné. Teď jen čekám kdy tam nahodí recenzi na fast and furious s úvodními slovy You f*cked up! On je prostě pověstnej třeba recenze z poslední doby na Aliens byla naprosto brutální
      • Mozno nejaky ten rok, ale videl som dozadu kazde jeho jedno video ci uz recenziu alebo nejaky nazor. Podla mna uprimny clovek co hovori pravdu. Dost vela recenzii ma na pobavenie (Movie license games :D) ale fakt zo vsetkymi sa ztotoznujem. Joe je u mna hlavny zdroj toho ci sa rozhodnem si hru kupit. Velka skoda, ze nerecenzuje aj PS3 (aspon exkluzivity) ale tam mam stale postarane o kvalitu tak sa nie je coho bat az na par vynimiek :) povedal vsak, ze PS4 si zaobstara tak sa tesim
        • Ps3 hry me taky mrzi... Az na jednu vyjimku mel Joe stejny nazory na hry jako ja, takze kdyz se rozhoduju jestli koupit nebo ne, mrknu k nemu... Moje neoblibenejsi recenze je na Steel batalion nebo jak se ten Kinect humus jmenoval, kdo nevidel tak mrknete *2* *2* BTW ono i na 3D filmy recenze je docela komedie koukat
          • A este ako som mohol zabudnut na najlepsie intro z Mindjack :D ... I´m sorry but my mind is jaaaaaaaaacked :D
          • Steel Batalion :D Ked tam sedi a v hre stale vyskakuje: I dont do sh*t, I dont do sh*t. F*ck Kinect :D alebo Sonic free riders: This game made me sick. A co sa tyka filmov: F*ck 3D :D
      • Malleth
        Asi pul roku. Hlavně ty jeho recenze jsou skvělý. Například na Risen 2, Dragons Dogma, AC3 a všechny ty Kinecktí sra*ky.
    • > hardcore console gamers

      :D pleb
    • Malleth
      Chudák Joe, ale divim se že tohle nečekal.
  • buďto něco chci a jsem ochotnej za to zaplatit a nebo to prostě nechci a platit nebudu. Všechno něco stojí. Kdy pcčkáři pochopí, že všechno na světě není free *16*
  • lol 8xjadro amd hahaha ten shiiiit cpu/cpou i tady ??? srracka jedna
    • Sám mám v Pc intel ale obávám se nejhoršího, jelikož obě konzole jedou na amd, tak jsem zvědav jak (nebo jestli) se v budoucnu změní vyladěnost her na intel cpu
      • hram je to jedno nijak se naladi pro intel/amd zalezi na platforme taje vsude X86 takze pohoda jedine ceho se muzes bat je zaplacena exklusivita ne ta technicka...
  • Xcomik
    Je konzolisti se nám tu rvou která krabice je lepší :-) No jo už aby vám ty hračky vydaly aby tu byl zas klid.

    Osobně jsem trošičku přemýšlel že bych si koupil toho MSáka aspon bych z pod tv vyhodil to 7 let staré media centrum k tomu by letěl do popelnice i DVD přehrávač + DVD recorder a settob box. Navíc bych si jednou za pár let koupil exkluzivku která se na tom gamepadu hrát dá (třeba tu forzu) a bylo by. Ikdyž místo týhle krabice bych si pod TV mohl poskládat HTPC a ještě podstatně levněji. No bude to hlavně záležet na ceně!
    • 1. no v tom ze su to hracky mas pravdu ale mi sa s tymi hrackami vsetci hrame vies a na zaklade toho vznikla stranka na ktorej prave si
      2. klud tu je stale radsej si povedz aby uz konecne vydali tie nove krabice aby sa ti zase o trosku vylepsila grafika a potom mozes zase downloadovvat testovat a vymazavat hry na tom svojom nadupanom pc, ja sa zatial budem HRAT na ps4ke OK?
      3.tie DVD shity by si uz fakt mal vyhodit, ked to tam uvidi nejaka navsteva tak asi utecu lebo to uz sa pouziva len vo vezeni
      • Xcomik
        1) Pinďo konzolová Games tu byly ještě v dobách kdy ty hračky ani nebyly schopny se připojit na net :-) A od té doby co se ty krabice poslední generace mohou připojovat na net se průměr IQ na všech herních webech rapidně snížil díky kdejakému paku (jako jsi ty) co se přes tu hračku pojí na net a píše sem tyhle moudra :-)
        2) S grafikou problém nemám nejsem žádný noročný hráč v tomto směru a nějak si nepamatuji že bych kdy vyloženě hanil grafiku na konzolích nebo PC teda až na nové Fast and Furious :-)
        3)Ajeje pozoooor Sony Fan Boy. Hell ya maš Blue Ray viď :-) Nojo seš to ale machr všichni víme :-) Ale asi ti nikdo neřekl že v produkci filmů je BlueRay naprosto vyhaslé viď.
        • 1 newem kdo je pindo, ja pisem tieto moudra cez pc,ps3ku mam na hry a na filmi,ale s tym iq mas mozno pravdu mozno ze vsetci co su tu a nesuhlasia s tebou su tupci a ty si kral
          2 jedine co ti moze vadit v dnesnej dobe na konzolach je troska horsia grafika ako na pc teda aspon v multiplat. hrach takze nevem co ti potom vadi
          3 som sony fan boy, mam bluray, filmy si stahujem nekupujem ich na bluray, a ked sa dneska predavaju naozaj lepsie DVD nez bluray tak to len tokazuje drbnutost ludstva lebo keby som mal na svojom 107cm tv kukat filmy cez DVD cez SCART kabel tak by som a asi radsej musel vratit k staremu CRT OVP co som vyhodil pred 4 rokmi
  • http://www.hrej.cz/novinky/2013/05/22/konec-bazarovek-na-xbox-one-30131/

    tak jsem zvědav kdo si to koupí prý nový x box půjde spustit jen přes net a hry se budou instalovat na hdd aby zabránily bazarovému prodeji her , tak že jestli to chápu správně hra za necelé 2 litry bude na jedno použití že si ji nainstaluješ a jak ji budeš chtít prodat tak si ji můžeš strčit do řiti .Chci vidět hlupáky co budou utrácet za hry 2 táci které po dohraní můžou spláchnout do hajzlu *16*
    • sa pytas kdo si to kupi?? americke deti zhypnotizovane z reklam v tv! podla tej konferencie by som tiez cakal ze to bude prepadak ale potom mi vysvetli preco je este stale 360tka predavanejsia nez ps3?? jak to ze ste tie hlucne dvdromkove shity este nepopredavali a nekupili si jedinu vec ktora sa da pouzivat na hranie hier?? miesto toho tancuju a masturbuju nad drbnutym kynektom jak homosi
      Inak pc este respektujem ale len u tych ktorym ide o hranie rpg/strategie/fps, bohuzial vecsina ho pouziva iba:na stiahnutiehry, otestovanie, dokupenie novej grafiky, vymazanie
      • Kde pořád vy lidé berete tu informaci, že je X360 prodávanější, než PS3?
        • X 360 Byl nejprodávanější než PS 3 to je pravda ale to mělo jen jediný důvod a to bylo flashnutí konzole na piratské hry Microsoft totiž neměl takové zabezpečení jak PS 3 která v té době vůbec nešla prolomit a to byl taky důvod proč každá dal přednost x boxu před ps 3 *5*

          co se týká nového x boxu tak ano to se bude prodávat ale jen v USA a vyspělejších ekonomických zemích pokud hry budou na jedno použití plus net , protože i ten největší hlupák nevyhodí skoro 2 tisíce za hru aby si ji musel pustit a být šikanovaný tím aby jsi měl internet a po dohrání sis mohl strčit hru dořiti .Jo jestli budou ty hry stát v tom případě 200 kč tak neřeknu ani slovo ale chci vidět lofasa co utratí 2 litry za hru kterou pak nemůže ani prodat *16*
        • no ja hovorim o amerike hlavne, ale ja som zo slovenska a mal som xbox doma presel som gowy 1-3 a alana a rychlo som sa snazil ho predat dal som inzerat za 200€ a o 10 hod. neskor uz mal noveho majitela, predaval som aj ps3kutiez za 200€ a trvalo to 6 dni aj to som musel dat na 180 cenu
          a tie idiotske maili co mi dosli - mate tam fifu asi 20x, mate k tomu aj move asi 15x
          no som si uz myslel ze si ju radsej necham aby som ju ubranil pred tym retardovanym svetom v ktorom zijeme
    • Hmmm tak že to shrneme tak já abych si mohl zahrát hru si musím koupit x-box za 10 litru plus musím mít internet 300 kč měsíčně plus hra 1500 kč celkem 11 300 kč přibližně ? .To mi chtějí říct že že pokud nebudu mít internet tak si nezahraji ? tak na takovou konzoli se jim můžu z vysoka vysrat to si lepší pořídím PC a budu na tom líp ty vole , stačí si to spočítat při koupi 10ti her plus konzole vám to vyjde skoro na 30 papíru za 20 papíru si už složím PC mašinu na víc konzole zestárnou a já si PC vždy omladím což u konzole nikdy nepůjde tak že si strčte celý X BOX ONE doprdele ,to už si lepši pořídím PS 4. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit