Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jo. Budoucnost je always under BIG BRACHA. *12*
  • Xcomik
    abych pravdu řekl už ani nevím ale odebírám ho strašně dlouho ty jeho recenze na hry jsou prostě pověstné. Teď jen čekám kdy tam nahodí recenzi na fast and furious s úvodními slovy You f*cked up! On je prostě pověstnej třeba recenze z poslední doby na Aliens byla naprosto brutální
  • Tak jestli to je opravdu pravda že hry nepůjdou prodat co sis koupil tak moc taky nevěřím v úspěch této konzole .Vždycky to fungovalo tak že většina hráčů právě kupovala ojeté hry aby vyšli levněji protože ruku na srdce hry za 1800 kč si koupíš jednou dvakrát možná třikrát ale po dohrání chceš ty to hry vždy prodat aspon pod cenou aby sis mohl koupit další a tak to prostě fungovalo a pokud tohle skončilo tak nevěřím ve velký prodeje a u nás v a Česku už vůbec ne
  • Obrovská krize. Každý šetří každou korunu, ale na koupi konzole, placení Gold Live a kupovaní nových her, to mají.
  • mě je u prd*le co si koupíš , kupuj si hry i za 5000 tisíc pak si je klidně zarámuj ale tohle cesta stejně vývojářům her stejně nikdy nepomůže ba naopak ještě víc to pomůže nahrát pirátům Joudo .Nebo jestli si myslíš že někdo bude vyhazovat 2000 tisíce za hru kterou nemůže po dohrání prodat ani za půlku ceny co ji koupil at se mu vrátí aspon malá část investice tak si dost nivní hlupák při dnešní krizi kde každý šetří každou korunu .Vím že to budou lidi kupovat ale rozhodně nebudou na to fronty to jsem si jistý a rozhodně nebudou dosahovat takových prodejů jak x 360 *5*
  • A este ako som mohol zabudnut na najlepsie intro z Mindjack :D ... I´m sorry but my mind is jaaaaaaaaacked :D
  • Steel Batalion :D Ked tam sedi a v hre stale vyskakuje: I dont do sh*t, I dont do sh*t. F*ck Kinect :D alebo Sonic free riders: This game made me sick. A co sa tyka filmov: F*ck 3D :D
  • Malleth
    Taky dobré
    http://i.minus.com/iBzvb2JSpQNRM.gif
  • prisaham, ze som nevidel vtipnejsie video vo svojom zivote :D
  • Ps3 hry me taky mrzi... Az na jednu vyjimku mel Joe stejny nazory na hry jako ja, takze kdyz se rozhoduju jestli koupit nebo ne, mrknu k nemu... Moje neoblibenejsi recenze je na Steel batalion nebo jak se ten Kinect humus jmenoval, kdo nevidel tak mrknete *2* *2* BTW ono i na 3D filmy recenze je docela komedie koukat
  • Mozno nejaky ten rok, ale videl som dozadu kazde jeho jedno video ci uz recenziu alebo nejaky nazor. Podla mna uprimny clovek co hovori pravdu. Dost vela recenzii ma na pobavenie (Movie license games :D) ale fakt zo vsetkymi sa ztotoznujem. Joe je u mna hlavny zdroj toho ci sa rozhodnem si hru kupit. Velka skoda, ze nerecenzuje aj PS3 (aspon exkluzivity) ale tam mam stale postarane o kvalitu tak sa nie je coho bat az na par vynimiek :) povedal vsak, ze PS4 si zaobstara tak sa tesim
  • 1 newem kdo je pindo, ja pisem tieto moudra cez pc,ps3ku mam na hry a na filmi,ale s tym iq mas mozno pravdu mozno ze vsetci co su tu a nesuhlasia s tebou su tupci a ty si kral
    2 jedine co ti moze vadit v dnesnej dobe na konzolach je troska horsia grafika ako na pc teda aspon v multiplat. hrach takze nevem co ti potom vadi
    3 som sony fan boy, mam bluray, filmy si stahujem nekupujem ich na bluray, a ked sa dneska predavaju naozaj lepsie DVD nez bluray tak to len tokazuje drbnutost ludstva lebo keby som mal na svojom 107cm tv kukat filmy cez DVD cez SCART kabel tak by som a asi radsej musel vratit k staremu CRT OVP co som vyhodil pred 4 rokmi
  • Jo radči si stahuj,nám nevadí zaplatit sice nebudu kupovat novej Xbox one ale Ps4.
  • Malleth
    Asi pul roku. Hlavně ty jeho recenze jsou skvělý. Například na Risen 2, Dragons Dogma, AC3 a všechny ty Kinecktí sra*ky.
  • Jo už tě vidím jak kupuješ Fifu 15000 kč pak Nhl za 1500 kč pak NBA za 1500 kč cekem 4500 kč v prdeli a hry si můžeš strčit taky do řiti protože budou neprodejné cha cha cha cha na takovou podporu se můžu z vysoka vysrat a lepší ty prachy vrazím do vylepšení kompa .Co s toho mám když si něco koupím za full cenu a ještě dosti drahou když to pak nemůžu prodat , podle mě už jen toto hodně lidi odradí od koupě *5*
  • Jak dlouho ho sledujete? Ja zacal asi pred 2 rokama a od ty doby koukam na kazdy jeho video :D sednul mi *4*
  • hram je to jedno nijak se naladi pro intel/amd zalezi na platforme taje vsude X86 takze pohoda jedine ceho se muzes bat je zaplacena exklusivita ne ta technicka...
  • nejen MS ale i sony a Nintendo je tam lifruje uz davno
  • > hardcore console gamers

    :D pleb
  • konecne poradna nova generace , uz to nebude jen obycejna bedna ale centrum domaci zabavy. Grafika je opravdu revolucni ako nove cod treba pes ma textury ako z budoucnosti to jsem ejste na pc nevidel. opravdu cekam revoluci . budu moc hrat a pritom stahovat to je proste bomba.
    Budu se divat na nake netfixy , budu natacet, budu sharovat,budu mit 1000 pratel , budu mit komunitu na dosah ruky, budu mit konecne neco co tu jeste nebylo .
    Novy xbox podpri a to je dulezite , nejlepsi a nejvetsi herni spolecnosti .
    EA vzdy jsou pred konkurenci par let ve predu , jeto inovace, skvela podpora her , zabijak steamu orang, .
    A tato firma uvede nejlepsi sporty na xbox one s vyspelou chytrosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit