Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdy bude další díl? Už se nemůžu dočkat :-)
  • Musim se priznat ze jsem tu ruskou hru na konci vubec nepobral:D
  • The Dark Eye... to je ta hra podle povidek E. A. Poa? Byla naprosto paradni, loutkova......a tihle lide ted opravdu delaji neco noveho? tak to se vazne tesim..
    • Ne, je to podle něm. odnože dnd (která má série RoA).

      Jinak Dark Eye je zajímavý kousek, ale má řadu chyb které ho táhnou ke dnu. Předně zmatečný gameplay.
  • MickTheMage
    Hmm, zo vsetkeho najviac by mna zaujimala ta zo sveta Das Schwarze Auge...a hlavne informacia, ci sa dostane i mimo nemecky hovoriaci trh?
    • Určitě. Zatím věechny hry Daedalic Entertainment se eng překladu dočkaly, a toto by nemělo být vyjímkou.
  • Jo, kvalitních adventur se chystá celá řada. A hlavně aby už vyšlo Last Crown! *4*
  • nedohral sem ani vampyre sotry 1 protoze me to strasne nudilo....proste je to blbost
  • Tak to je mazec, Broken sword 5!! Jedna z nej adventur, uz se nemuzu dockat *1* Ted uz mi jen chyby oznameni 3-tiho dilu Longest Journey na ktery cekam od konce druheho dilu jak na smilovani *13*
  • OMG, Broken Sword 5! Kéž by byl ručně kreslený...
    • JJ prvni dva dily jsou na tu dobu nadherne udelane(zrovna mam prvni dil opet rozehrany *1*), ale i prechod do 3D mu po herni strance neublizil. Skvela serie!
      • Pro mě přechod do 3d týhle serii ublížil víc než dost...
      • Myslím že ten prechod neublížil tretej časti (Broken Sword : Sleeping Dragon). Štvorka (Broken Sword : The Angel Of Death) už bola úplne bez kúzla série.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit