Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • týpek mi pak psal do chatu "ses leknul co, viděl jsem, jak sebou tvoje herní postava škubla" *1*
  • mě se něco podobného stalo ve starém dobrém Alien vs Predator, multiplayer 1vs1, mariňák proti vetřelci, hlídám takovou potemnělou místnost, motion scanner a jeho pípání mi drásá nervy, vim že se tam někde pohybuje, ale nevidim ho, pak ustane i pípáni scanneru a to už mám nervy napnuté k prasknutí, koukám doprava, doleva, nic.. otočim se za sebe a vetřelec visí na stropě za mnou v takové pozici, že mi z asi 10 cm kouká do obličeje.. no, leknul jsem se tak že jsem taky minul *1*
  • Co mne nici kompletne zazitek je nejen to ze kdyz mirite (a nemyslim v momentu akce, ale pekne za bukem stojim mirim schovanej na emzaka) na emzaka velkeho jak stodola dva metry odemne a ... netrefim, prevdepodobnost trefy je 50%, ale kdyz stojim opreny o zed tak emzak ktery je na druhe strane te same zdi mne chytne za ruku a tou zdi protahne k nemu aby mne zabil... To ze mne videl skrz tu zed bych prezil, ale ze dokaze tou zdi strilet, utocit atd. jak kdyz tam neni tak to uz dela z nekterych misi *16*
  • Jack1947
    Řekl bych že horší. *7* Určitě otravnější.
  • to se občas stane, že mineš i z půl metru, například v Counter Strike, metr před tebe skočí týpek, pošleš mu tam full auto a nevěřícně zíráš, jak jsi mohl všechno minout, následuje facepalm *1*
  • Hlavně když máš sniperku a zrovna koukáš do zaměřovače. To se pak na metr blbě trefuje *1*
  • Presne tak, porad cumim, jak tohle muze nekdo NEpochopit...
  • Zrovna tohle vysvetlovali snad v prvi pulhodine videa.
    Musis zapojit trochu predstavivosti a predstavit si to jako live akci. Ten emzak tam nestoji jako blbecek a neceka, az ho vojak streli do obliceje, ale ve skutecnosti se po nem agresivne sape. V takovehle vzdalenosti mu muze v zlomku vteriny jednou rukou odtlacit zbran na stranu a druhou rukou mu treba poradne zmacknout koule. A pak se tref...
  • Blue.Shark
    Chlapi, uvědomujete si, že v použitém tahovém systému se těmhle situacím prostě nelze vyhnout? A nešlo se jim vyhnout ani ve starých dílech, ani v UFU od Atlaru, kde byl systém ještě trochu obměněný.

    Pokud jde o možnost minout z deseti centimetrů, v tom s vámi souhlasit musím.
  • https://www.youtube.com/watch?v=ygW45o3NISM
  • Hnisavec
    presne pre takéto debiliny je Xcom 2 pre mna úplny crap ktorý ničí zážitok http://img.memecdn.com/he-hit-it_o_6485845.jpg
  • skill spociva v tom preklopit procenta na svoji stranu, jak rikal ales, pokud jsi opatrnej, tak ani darkest dungeon ti nohy nepodrazi, je to priklad vyvazeny hry, ktera netrpelivy hrace dovadi k breku
  • Mě teda tu "atmošku" trochu kazí ta nepovedená grafika, kdy letadla, brnění a zbraně vojáků vypadají jako z plastu (i když je to o trochu lepší než v předchozím dílu). Nechápu proč si trochu víc nevyhráli s těma texturama.
  • To je celkem zajimavy nazor ci postreh. Pokud blizky skutecnosti, znamenalo by to, ze ve hrach ktere tyto prvky neobsahuji (zejmena starsich hrach) je tomu naopak nebo nejakym zpusobem potlaceno. Ma zkusenost je odlisna. Lze se "zzit" i s pixely, s davkou rekneme predstavivosti ci tzv immersion. Mozna je to tak, ze kdo (pixely) nepoznal, neni shopen prestavivosti/immersion bez propracovanych audio-vizualnich vjemu. To je jak s kacou. Takova ta tocii se vec. Dnes si s tim nikdo nehraje jelikoz to neni dost zajimave a sofistikovane. Nicmene si nemyslim, ze ti ci so hrali s kacou pred 100 lety se nebavili stejne tak dobre jako ti co si hrajou nevim autem na baterky dnes.
  • Chim
    Ty už si s těma anonymama jak Jack. *1*
  • To TheGGG: hele a co dává ten falešnej pocit nadřazenosti tobě, že jsem tak smělej? měl si třeba vůbec někdy v ruce knihu? nebo má taky moc blbou grafiku. některý zážitky jsou prostě nepřímo úměrný pozlátku a kdyby sis vystrčil hlavu z prdele, tak bys to možná poznal taky.
  • Na Zaklínače 3 už se trochu zapomnělo a Drizzt nemá, o čem psát. A on tolik chce. Tak proto.
  • TheGGG
    tak hlavně že si to anonymek odkýve... tato hra a hnus od žblizardu nemají nic společného pokud jde o grafiku a stylizaci, pokud to nechápeš, jsi pro mě jen absolutním důkazem úpadku vkusu hráčské komunity... tato hra vypadá skvěle a vkusně, bližardí ohavnosti, to je něco úplně jiného, ale hádám, že to obyčejný anonymek nedokáže pochopit...
  • Ten kluk ma v hlave velky zmatek
  • Líbí se mi, jak nad tím GGGerontofob slintá, musí mít cutscény a grafiku, aby se vžil do vojáčků a pak za rohem plive na Blizzard, že dělá "omalovánky". Protože tahle hra nejsou jedny velký omalovánky, že ano... jo, je to slušný joker. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit