Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FansLunacy
    Hustý, přesně ty, co si to koupili, tak to v recenzi v komentářích chválili a ty, co viděly videa a recenzi a nehrály to, tak na to plivaly špínu ... Interesting ...
  • Nějaký tip na stravitelnější hru s pravěkou tématikou?
    • Ugh!, Prehistoric 1+2... zkousel sem Ark Survival evolved, neni to zly ale ani ne nejak extra dobry a dal me nic nenapada
      • dík, aspoň mám teď trochu přehled
  • Jste buzny http://www.hrej.cz
  • iSpirit
    Nechápu jednu věc, když už tam chtějí mít tu stupidní, herní mechaniku s ptákem, který shazuje bomby, proč tam nedat inteligentního ptáka(vrána), které mu by jsme mu to aspoň částečně věřili a ne nejhloupějšího ptáka(sovu). Tady se nepřemýšlí ani u elementárních věcí.
  • Tak tohle je fakt výborná parodie nebo hodně špatná "seriozní" hra *1*
  • Far Cry: Primal nezklamal, hned jak sem viděl herní mechanizmy v běhu, tak sem jen s otevřenou pusou čuměl. Jaké že to má PEGI? 18? To jako vážně? Jako větší nesmysl pro výplach sem neviděl.
    Beru že to je hra, ale extrémy s sovou, která se subatomárně zhmotní z hvízdáni...
    Zapálení kočičky, pak jí hodím masíčko ze své pravé šunky, a ještě ogrilovanou kočičku pohladím.
    Krev a násilí? Proto Pegi 18? Vždyť ten domorodec není schopen ani zaútočit! Natahuje se s "oštěpem" a čumí, čumí, a čumí... než dostane kyjem po palici. Pak se mu rozsvítí, že je tam od toho, aby si lehl. Nakonec se stihne bleskurychle pomazat kečupem... tedy nechápu, co může člověka pobuřovat na pobarvené loutce, na červeno. Není tam NIC, co bych chtěl jako dospělý jedinec vyzkoušet, není tam nic co bych chtěl jako dospělý poznat. "Vývojáři" z Ubisoftu jsou asi banda pomatenců, kteří absolutně neví jak fungují základy přežití. A to se pouští do pravěku?! Tam to muselo být ještě krutější, tam "člověk" chcípl jen u toho, že se šel vys*** do keře. Tohle nemá mít nálepku PEGI 18, ale MAX 13. Jako oblbovák dobrý, ale jako hra pro dospělé to nefunguje ani jako parodie.
  • Může mi někdo vysvětlit, proč byly smazány mé příspěvky? Nic neporušovaly. To se opravdu budou mazat příspěvky, kde se píše, že Ubisoft recykluje hry a FC:P je jen přeskinovaný předešlý díl/y? Nikdo nikoho v diskuzi nenapadal a ani neurážel. Vzpamatujte se...
    • Asi ma Ubi zaplacenou inzerci
    • zlaty pravidlo moderovani, pokud donutis lidi nic nepsat, pak nemusis nic moderovat *1*
      • taky je donutis prestat na stranky chodit a prijdes o vynos z reklam *10*
    • Taky by mě zajímalo proč tvůj naprosto věcný příspěvek smazali!
    • kostejnesmrtelny
      Nečet jsem to, ale předpokládám, že šlo o formu, jakou jsi to napsal *3*
      • Nesmazali jen můj post...a navíc, ani ten můj nebyl proti pravidlům. Jinak bych se na to teď neptal.
  • Tak jsem se celkem na hru těšil, ale co koukám na recenze a na videa tak do toho nepůjdu. V podstatě teda stačí stát na místě a do nekonečna spamovat svého mazlíčka, který všechno pobije za mě tak tomu říkám zjednodušení a co třeba kdyby se ta hra hrála úplně sama. Njn Ubi.
    • Zkus hrát hru na hard a uvidíš, že mazlíček bude fajn parťák a né one hit kill. Easy a medium je spíš pro hraní na odreagovaní, pokud chceš hru o přežití, doporučuji hard *4*
  • Koupil jsem FC3 a bavil mě moc. Koupil jsem FC4 a byl jsem docela sklamán slabým příběhem, nevýraznými charaktery a vlastně úplně to stejné dokola jen v jiném prostředí Himalájů. Na FC: Primal jsem koukal zkrz prsty už od ohlášení hry a tohle video mě jen utvrdilo, že je to naprostá bezduchá katastrofa, která vlastně příběh postrádá úplně a repetetivní kuchání, devastace fauny a flóry, odkrývání otazníčků a míst na mapě jsem si již dvakrát odbyl v předchozích dílech. Nemá smysl tohle kupovat ani náhodou. Nechápu ten nechutný HYPE okolo téhle hry. Ubi - dobrý přešlap tohle. Opakovačka opakované hry. FC3. FC: Blood Dragon, FC4, FC: Primal = všechno absolutně stejné hry jen v jiné kulise, pro mě nemá smysl kupovat. Díky za Gamesplay borci, po 15ti minutách videa jsem měl jasno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit