Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak tohle je i na pomery aaa hodne velka kravina, proti tomu je i ten goat simulator vic podle pravdy
    • Souhlas, neverim vlastnim ocim. Nechapu jakymu publiku je hra urcena, nechapu recenzie na konkurenci , tohle je fakt hovadina roku. Pritom podle traileru sem se i tesil, ale vylezl z toho neskutecne paskvil.
  • Nechápu jak může někoho bavit hrát takovýhle hry. Taková slátanina.
  • Může mi někdo vysvětlit, proč byly smazány mé příspěvky? Nic neporušovaly. To se opravdu budou mazat příspěvky, kde se píše, že Ubisoft recykluje hry a FC:P je jen přeskinovaný předešlý díl/y? Nikdo nikoho v diskuzi nenapadal a ani neurážel. Vzpamatujte se...
    • Asi ma Ubi zaplacenou inzerci
    • zlaty pravidlo moderovani, pokud donutis lidi nic nepsat, pak nemusis nic moderovat *1*
      • taky je donutis prestat na stranky chodit a prijdes o vynos z reklam *10*
    • Taky by mě zajímalo proč tvůj naprosto věcný příspěvek smazali!
    • kostejnesmrtelny
      Nečet jsem to, ale předpokládám, že šlo o formu, jakou jsi to napsal *3*
      • Nesmazali jen můj post...a navíc, ani ten můj nebyl proti pravidlům. Jinak bych se na to teď neptal.
  • Far Cry: Primal nezklamal, hned jak sem viděl herní mechanizmy v běhu, tak sem jen s otevřenou pusou čuměl. Jaké že to má PEGI? 18? To jako vážně? Jako větší nesmysl pro výplach sem neviděl.
    Beru že to je hra, ale extrémy s sovou, která se subatomárně zhmotní z hvízdáni...
    Zapálení kočičky, pak jí hodím masíčko ze své pravé šunky, a ještě ogrilovanou kočičku pohladím.
    Krev a násilí? Proto Pegi 18? Vždyť ten domorodec není schopen ani zaútočit! Natahuje se s "oštěpem" a čumí, čumí, a čumí... než dostane kyjem po palici. Pak se mu rozsvítí, že je tam od toho, aby si lehl. Nakonec se stihne bleskurychle pomazat kečupem... tedy nechápu, co může člověka pobuřovat na pobarvené loutce, na červeno. Není tam NIC, co bych chtěl jako dospělý jedinec vyzkoušet, není tam nic co bych chtěl jako dospělý poznat. "Vývojáři" z Ubisoftu jsou asi banda pomatenců, kteří absolutně neví jak fungují základy přežití. A to se pouští do pravěku?! Tam to muselo být ještě krutější, tam "člověk" chcípl jen u toho, že se šel vys*** do keře. Tohle nemá mít nálepku PEGI 18, ale MAX 13. Jako oblbovák dobrý, ale jako hra pro dospělé to nefunguje ani jako parodie.
  • jj,je to na Slovensku,mozem potvrdit.
    • poznáváš to tam jo? :)
      • Inquisitor
        Ono ty cikánský osady na východě nemají k neolitu daleko :)
        • ve výsledku i to nářečí... tukabel, tukabel, tukabel :)
  • FC3 byl fajn napad, asi chytli nakeho dobreho designera a dobrej napad pac tam vse fungovalo, zaporak, silene postavy, cernej humor, nezapomenutelne mise (paleni policek se skrillexem), a tuna velejsich misi na vypln casu, prozkoumani prostredi....datadisk FC4 taky dobry, ale uz se do nej o neco vic musim nutit (proste to same podruhe, ale na line odpoledne super)...jenze toto, uz z videi bylo jasne ze je to blbej napad a navic uz potreti jen chabe iterovat napady z FC3/4 je nic moc :/ chce to zpatky toho cloveka co zaridil skok z FC2 na FC3 a udelat podobnej
  • bože to je paskvil, 20 minut a dost, to "dobití" kempu je asi tak max co zvladnu, stejne jako Pavel, ten je aspon real, nechapu jak tomu moh dat Volejnik 7/10... nechapu, FUJ!
    • jj, sova nekomu ukousne hlavu, vypusti pumu a jeden sip a je dobyto
      • neustalej wall hack a one hit kill je taky jistota, kdyz jde do "tuhyho" vypustis nejakou selmu a pokropis to sovou, nehodis ani jeden ostep a je vyhráno. Fakt uuuzasny :) Krom toho, pravek je tak supr obdobi jenze ubli to pojali jako 10-5k př.nl což je taky supr nápad vážně... takže prostředí vypadá prakticky jako dneska někde mimo civilizaci... já se těšil na pravěk kua, takže stromovitý přesličky atd, ne nějakej trapnej lesopark :(
        • jo, to me taky zklamalo, ze to je jak vylet do zoo akorat se zarostlejsi faunou a florou

          ohen neustale po kapsach...
          • škoda no, snad treba ten Ark bude lepší...
        • no kdyz jsme u ostepu, ten kdyz uz hodil a nekoho trefil, tak instantni mrtvola odletela aspon 5m, jako by dostala facku od bagru *5*
  • Far Cry: Lesopark
  • Dohrál jsem Far Cry 3 na stoprocent.Čtyřka už mě nebavila protože to bylo to samý jenom s horším příběhem a tohle už fakt hrát nebudu.Příběh tam zase vlastně není zas tam jsou ty uchylný drogový mise,úkoly typu zachraň rukojmí rozeseté po mapě atd.Prostě to je čtyřka v jiném prostředí s naprosto stejnými otravnými úkoly jako minule za mě 6/10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit