Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koupil jsem FC3 a bavil mě moc. Koupil jsem FC4 a byl jsem docela sklamán slabým příběhem, nevýraznými charaktery a vlastně úplně to stejné dokola jen v jiném prostředí Himalájů. Na FC: Primal jsem koukal zkrz prsty už od ohlášení hry a tohle video mě jen utvrdilo, že je to naprostá bezduchá katastrofa, která vlastně příběh postrádá úplně a repetetivní kuchání, devastace fauny a flóry, odkrývání otazníčků a míst na mapě jsem si již dvakrát odbyl v předchozích dílech. Nemá smysl tohle kupovat ani náhodou. Nechápu ten nechutný HYPE okolo téhle hry. Ubi - dobrý přešlap tohle. Opakovačka opakované hry. FC3. FC: Blood Dragon, FC4, FC: Primal = všechno absolutně stejné hry jen v jiné kulise, pro mě nemá smysl kupovat. Díky za Gamesplay borci, po 15ti minutách videa jsem měl jasno.
  • Tak jsem se celkem na hru těšil, ale co koukám na recenze a na videa tak do toho nepůjdu. V podstatě teda stačí stát na místě a do nekonečna spamovat svého mazlíčka, který všechno pobije za mě tak tomu říkám zjednodušení a co třeba kdyby se ta hra hrála úplně sama. Njn Ubi.
    • Zkus hrát hru na hard a uvidíš, že mazlíček bude fajn parťák a né one hit kill. Easy a medium je spíš pro hraní na odreagovaní, pokud chceš hru o přežití, doporučuji hard *4*
  • To je ale kravovina...myslel jsem ze něco horsiho nez FC 3 a 4 byt nemůže, ale v UBI se prekonali:)
  • Tak tohle je fakt výborná parodie nebo hodně špatná "seriozní" hra *1*
  • Na téhle hře je jediná dobrá věc. A to ten trailer, kde hraje Chelsea Wolfe.
  • Neviděl jsem celé video, ale jak se tam Honza čertil u šavlozubého tygra. *1*
    Pavel sice vypadal otráveně, ale když dostal do ruky ovladač, tak ani nedutal.
    Já jsem v celé téhle sérii dohrál jen FC3 a musím říct, že mix dobrého příběhu a mezi tím plnění vedlejších misí byl skvělý.
    Pokud tady a vypadá to tak, jako ve FC4 chybí dobrý příběh, tak nic pro mě.
    Od FC3 se měli naučit hoši co dělají Just Cause, že je třeba dodat příběh, jinak je to jen prázdný svět plný vybuchujících/hořících věcí a místo toho se zdá, že UBI začal opisovat od Avalanche. *9*
    • solomon.short
      100 lidi, 100 chuti. Osobne me bavi JC3 daleko vic nez jakykoliv FarCry. Holt, vsem se zavdecit nelze :)
      • Podle mě jsou to stejné hry, jen jedna je FPS a druhá 3rdPS.Volný svět, osvobozování vesnic, šplhání na věžě ...
        Já jsem dojel JC2, ale i přesto řeknu že je to hra bez příběhu, stereotypní až hrůza. *1*
        JC3 je to samé s wingsuit a do toho už vážně nepůjdu.
        Každého co jeho jest.
        • solomon.short
          pro mne idealni, prijdu nasrany z prace a pul hodiny rozsevam destrukci *1*
          • Já to chápu a měl jsem to stejně u JC2, jen prostě radši jeden den dám půl hoďku bezduché palby a druhý den třeba trochu příběhu. FC3 ukázal, že to jde i v jedné hře a ten posun na mapě za bezduchou palbou může mít nejaký jiný smysl než posun na mapě za bezduchou palbou. *1*
            Dávalo to tomu prostě více rozmanitosti.
            • Jen jako dotatek napíšu, že Avalanche po JC2 říkalo: Hráči si stěžovali že JC2 nemá žádný přiběh a je stereotypní, tak tohle vše v JC3 zmizí. No a co dodali? Jen dovysvětlení, proč jsem tady zatáhnul JC.
        • Na věže samozřejmně pro krabice a né UBI AC/FC způsob. *1*
  • Jste buzny http://www.hrej.cz
  • Nějaký tip na stravitelnější hru s pravěkou tématikou?
    • Ugh!, Prehistoric 1+2... zkousel sem Ark Survival evolved, neni to zly ale ani ne nejak extra dobry a dal me nic nenapada
      • dík, aspoň mám teď trochu přehled
  • FansLunacy
    Hustý, přesně ty, co si to koupili, tak to v recenzi v komentářích chválili a ty, co viděly videa a recenzi a nehrály to, tak na to plivaly špínu ... Interesting ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit