Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako parodie je to naopak vynikající.. *5*
  • Hrál jsem první FarCry a docela jsem se u toho bavil svého času, ale ani jeden z následovníků mě neoslovil až do chvíle, kdy ohlásili Primal. Tak si nechám zajít chuť a případně sáhnu po doporučovaném Blood Dragon. Očekávání jsem naštěstí bůh ví jaká neměl i proto, že mám na disku výživný Forest.
    • Blood Dragon je jen o stylizaci, po hratelnostní stránce je to taky totální výplach a nuda.
  • iSpirit
    Nechápu jednu věc, když už tam chtějí mít tu stupidní, herní mechaniku s ptákem, který shazuje bomby, proč tam nedat inteligentního ptáka(vrána), které mu by jsme mu to aspoň částečně věřili a ne nejhloupějšího ptáka(sovu). Tady se nepřemýšlí ani u elementárních věcí.
  • A co třeba když vyměnili dalekohled z dřívějších dílů za sovu aha aha to je nápad co přece nebude v pravěku týpek s dalekohledem :-)
    • Tilwaen
      Protože pohled na svět z očí sovy/označování cílů sovou dává mnohem větší smysl...

      Není nutné tam za každou cenu cpát mechaniku, kterou není jak logicky implementovat, jen pro to, aby tam byla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit