Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Aby tam nepadal s holou zadnicou přece *1*
  • Aké výhody by si chcel? Toto nie je Battlefield.
  • Zdar. akurat som si vytvoril ucet. PUBG sa mi velmi paci. Chcel by som si to kupit. Pre tych, co hraju, ked sa to naucim hrat, a vyhram nejake zapasy, co ma motivuje, aby som hral dalej? Za tie body za vyhru sa daju kupit len veci, ako oblecenie, nie? Keby sa dal kupit nejaky gear, ze zoskocis a mas lekarnicku, batoh, alebo helmu, alebo nieco. Takze ak to budem hrat dlhsie, a budem v tom dobry, ake vyhody to pre mna ma? Este ako je to s matchmakingom? Ak si novy v hre, tak hras s novacikmi, a pokrocili hraci hraju spolu? Dik za odpoved.
  • Jack1947
    Jo třeba jak ve filmu nebo v Mafii1 po zásahu z brokovnice bezprostřední blízkosti se oklepeš a s dírou v orgánech jdeš dál.
  • Jisté ústupky hratelnosti musí být. Nejsem lékař ani jsem nikdy nebyl v boji ale myslím že můžeš fungovat i se zraněním. Koneckonců to potvrzují i různé záběry z dokumentů.
  • KronosDeret
    Gratz, na pátý pokus 1. místo to je hodně dobrý. Neboj se skákat do husta, aspoň se naučíš reagovat a strílet, ono nevadí že dostkrát zemřeš, je to skvělý tréning pro setkání i během plížení.
  • I kdyby netrefil orgány, tak leží v šoku na zemi. Stačí zásah kamkoliv a vyřadí tě to.
  • Možná měl vestu nebo netrefil životné duležité orgány. Netvrdím že je to realistické, jen že to vykročilo tím správním směrem.
  • realismus? viděl jsem, jak tam týpka pokropí z útočný pušky a ten dál pobihá jak zajíc, to neni moc realustický
  • MrMelounek
    GamesPlay mi přišel velmi zajímavý a Vašekstyle mi vůbec nevadil ba naopak. Dlouhu mě to míjelo, ale na základě Vašeho GP jsem si to pořídil. Hraji to podobně jako Vašek a zatím s nečekaným úspěchem. Hned v 1. hře 6. místo a v 5. hře "Winner winner chicken dinner" *5*
  • Jack1947
    Bunny hop a 360˝ scope je taky chutovka.
  • Jack1947
    Mají tam questy a dá se hrát za neutrální postavu a tam hrabat věci.
  • bukrr
    Podle prvních ohlasů je remake SoC sakra povedený. Nemám problém za něj zaplatit, když mi naservírují stejnou hru v mnohem hezčím kabátku.
  • "zacni lecit z te frustrace kastráte. Prominte vy slušní za ty slova, ale tady se fakt nedá normálně ani vyjadrit názor, aby se na něho nepřilepili trolove."

    Říká guma, která slovně napadá lidi za to, že mají jiný názor. Solidní fail.

    Můj názor = nějakej "nejlepší" remake je pořád jen remake starý hry. Hry, kterou už lidi hráli. Tzn., není to nic novýho, tzn. že se z toho fakt nepodělám - a ono vypadá to, jako kdyby ti tohle trhalo žíly. Jinak si ten tvůj agresivní výměšek nedovedu vysvětlit. Asi nějaký fanatický platformní fanboy... klasika...
  • Já se někde bavil o rozdílech mezi antialiasingem? Máš asi halucinace, měl by sis asi vzít prášek. Narážel sem na případy jako indie hry, Nintendo hry, nebo když si na PC může člověk nastavit lepší rozlišení, textury nebo dohled. V těchto případech lidi tvrdí, jak na grafice nezáleží. Nějakej rozdíl v AA je nepodstatný... naprosto mimo mísu. Grafika samozřejmě zlepší zážitek, ale pokud je to hra, kterou už si hrál, tak to nikdy nepřebije ten první.
  • PUBG vykročil tou správní cestou k realizmu, naneštěstí tam pořád jsou nerealistické prvky v podobě arkádového léčení. Doplňováni hp bych zakázal a zavedl bych krvácení s možností ho ovázat, příp. zásahové zóny a tomu odpovídající zranění. Jistá forma doplnení hp by přicházela do úvahy v podobě improvizované polní transfuze.
  • Ne, nečekáš pak na další kolo. Hra skončila musíš zpátky do loby. A proto je to unikátní zážitek. Já bych do všech stříleček zavedl povinně přísnější postihy za smrt, aby tam hráči neběhali jak rambové.
  • KOTOR* edit
  • co jsi agresivní a nasraný? Kdo tady proboha mluví o revoluci? Se zacni lecit z te frustrace kastráte. Prominte vy slušní za ty slova, ale tady se fakt nedá normálně ani vyjadrit názor, aby se na něho nepřilepili trolove.
  • co to je za pindy? Bavíme se snad o hře z roku 2018, kde se idioti hádají o tom, jestli je tam FXAA či MSAA nebo o remaku 12 let staré hry? Všichni fanoušci her si chtějí zahrát své oblíbené staré hry v novém kabátku. Co třeba SWTOR? Neuvítal bys snad grafiku roku 2018.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit