Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Realita není hra...
  • Lepší ponoření? Sakra... a já myslel, že na grafice nezáleží. Ne moment, to se řiká, jen když se to hodí...
  • Nejlepší remake ever lol. Určitě to bude mít i kolonku v goty... a všichni se z toho pos***... hrát to samý, co před 10 lety... revoluce...
  • já jsem za remake rád, na PS2 to byl prostě moc ambiciozní titul, remaster na PS3 je prostě jen remaster, teď máme tenhle klenot v grafice, kterou ta hra vždy potřebovala, aby to ponoření bylo ještě lepší. Vždy si raději zaplatím za takhle odvedený remake, než i kdybych to hrál izdrama v původní grafice. Tohle ti žádná zpětná kompatibilita nikdy v životě nenahradí. Tohle povýší zážitek a nebudeš řešit, že ta hra za těch x let tolik zestárla.
  • Ne, vůbec nečekáte než hra skončí. Je to princip Battle Royale (vyřazovací hra, umřeš a končíš) - Vaší smrtí pro vás ta hra skončila a jdete se připojit do úplně nové hry.

    Otevírá to spoustu možností. Někteří hráči hrajou PUBG hrajou stylem YOLO, ze začátku vyskočí do nejfrekventovanější lokality a zůčastní se jatek. Jiní hráči zase rádi hrajou více takticky, vyskočí do skoro prázdné lokality a pomalu postupují. Proto je to tak zábavné, každý si může najít svůj oblibený styl hraní.
  • Ano, ale zhruba je to stejné, jako bys napsal, že Hledání min je jen o tom ze začátku kliknout do všech rožků a potom doprostřed, kde natrefíš minu.
    Ale napíšu to ještě normálním jazykem - ano, hra skutečně trvá nějakých 38 minut, můžeš běhat, skákat a plazit se, máš granáty, máš zbraně, loot většinou není těžké najít, když víš kam skákat. Nečekáš, až se dohraje kolo, hru vypínáš po smrti a jdeš na další hru nebo se oběsit. Kempeři... no, to ať si každý domyslí sám. Last man standing hra, ve které nerozhodují killy, ale opravdu jen to, kdo přežije poslední, bude skutečně spoléhat taky na kempení zvlášť při tak velké mapě. Mám 800h a na kempy si nějak zvlášť nestěžuju.
  • Nehrál jsem to a nikdy nebudu. Opravte mě, jestli jsem si o hře udělal špatný úsudek, ale nejde náhodou o to, že 30 minut běháte, plížíte se, sbíráte vybavení po všech čertech, aby vás za 2 vteřiny odpráskl kemper někde na půdě opuštěnýho baráku a čekáte dalších XY minut, než se dohraje kolo? Je to tak???
  • A o co jde v tarkovu? Nahrabat si co nejvíc zbraní do inventáře? :)
  • Ja som sa náhodou bavil jak hraním tak komentármi. Vešek a Adam je dobrá kombinácia. A ten po$era štýl sa volá taktika *1* Kto si myslí, že vykosí celú mapu bunny jumpingom a la CS alebo COD tak to fakt nie je hra pre neho.
  • To tu nejde. Auta v této hře mají malé nádrže, aby nebylo možné procestovat celou mapu 8x, takže pokud potřebuješ dojet, dejme tomu, od severu k jihu a máš tu smůlu, že najdeš vozidlo s třeba jen 1/3 nádrže, dostaneš se sotva do půlky mapy a to nesmíš použít boost. Pak kanystr příjde vhod.
  • Slušný pokus. Vážně!
    Tahle hra se hrozně špatně hraje, když do toho někdo "kecá". Neberte to kluci jako urážku, ale jako fakt.
    Významnou částí je komplexní vnímání okolí, nejen vizuálně ale i poslechově. Je třeba dobře slyšet a naslouchat různým zvukům, proto je vhodné hrát buď když je okolo úplné ticho, nebo se sluchátky.
    V módech duo a squad je pak navíc stěžejní komunikace a bez mikrofonu by to lidi ani neměli pouštět.
  • Tam totiz vetsinou zpetna kompatibilita funguje, nekde je to sice trochu slozitejsi ale vzdy se to rozjet da.
  • A psa nezapoměň vyfotit a poslat komisi, za jeho výcvik dostaneš nobelovku.
  • To opravdu není.
    mikes, pro porovnani s Fortnite si zahrej Squad, pak pochopis, proc neni dobry jen tak behat uprostred pole.. *3*
  • Když tam budeš běhat jak pošuk, tak to chytneš od zakempenýho snipera a nebudeš ani vědět odkud to přišlo. Fortnite je na tohle akčnější a počáteční sbírání výbavy je tam odost rychlejší, takže hrát agresivně jde docela snadno a tolik tě nebolí o vše přijít. V PUBG to jde taky, ale chce to už trochu znalost mechanik a mapy což ještě kluci moc nemají.
  • No a pak je tu pc master race, která to nebere ani jako něco co by stálo za řeč vychvalovat.
  • takova *icovina.
    Hrajte Escape from Tarkov, to je hra. ne tyhle pseudo strilecky kde o nic nejde.
  • mudrlant :D
  • Podívej se na Digital foundry, je to prý nejlepší remake ever...
  • Bych tě chtěl vidět v reálu, měl by ses přidat do armády, 5 zabiješ celou armadu a nic se ti nestane

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit