Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Muhehehehe, tadle hra leží PCtardům hodně v žaludku co? Ještě jsem nenašel po celém netu diskuzi, kde by byla tak zkažená PC komunita, prolezlá závistivými slintajícími ubožáčky. Něco mě říká, že většinu těch účtu na metacritic, které existují jen proto, aby daly 0/10 všem konzolovým exklusivitám, založila zdejší PCškolka.
    Bazilionkrát radši budu hrát hru třeba v 1fps s 20centimetrovými pruhy, než bych si kdy zprznil vkus těmi EXKLUSIVNÍMI PC p2w omalovánkami co dnešní nerdi tak milujou. Dota, LoL, musím se smát, hnusné, nevkusné, křečovité, plastové, omalovánky, kde akorát ofečky kupují nové plastové podprsenky pro své postavy. Skutečný úpadek jako vždy přišel z PC.
    • Nechápu proč si bereš do huby MOBA hry. Očividně jsi to nehrál. A myslíš, že to jsou nejhranější hry vůbec kvůli grafice? Srovnávat 2 naprosto odlišné hry a ještě grafikou... Nojo, s takovými hatery jako ty by jsi si (bohužel) mohl v LoL podat ruce. A přijde mi lepší radši koupit za 100 Kč skin, který mi vydrží měsíce, než za patnáct stovek tento film, který po prvním shlédnutí skončí v šuplíku.
    • zales do diry. v dnesni dobe uz je bezne vlastni konzoli i pc, takze asi tak nejak. takze jako jeden z tech co ps4 maji ti tady do ksichtu rikam, ze ta hra je dobra. To znamena tak maximalne za 6z10, ale ne vyborna jak se vsude hodnoti a rozhodne to neni dobra koupe vzhledem k cene. recenzenti se uz tak boji neco pravem zkritizovat, ze je to az k placi.
    • Je videt, ze ty ´´PCtardi´´ ti lezej v zaludku ´´bazilionkrat´´ (me se chce blejt) vic, nez jim nejaky tvoje extremsuperultra exkluzivni 30fps low physics hry. Pokud chces diskutovat o upadku, tak se podivej, co brzdi vyvoj dnesnich her. Je to vykon konzoli. Zminujes na PC LoL a Dotu? :D To se musim smat. Kdybys mi za to stal, tak ti napisu 20 titulu, ktery by a) nikdy nerozchodili konzole, b) 5 her, ktery rozchodi az dalsi generace mozna
      https://www.youtube.com/watch?v=FV-u5tvQC34
      • Mě by zajímalo, kde PC mustard race vzala, že konzole brzdí vývoj her? Vždyť nikdo nebrání vývojářům udělat hru, která využije nejmodernější HW, bude mít ty nejpropracovanější mechaniky a budeš mluvit na NPC a ony reagovat.
        A o těch tvých číslech taky pochybuju. Tolik her, které by nešly rozjet, určitě nebude. Napiš seznam, rád se přiučím.
        • Pochopitelně, že konzole nebrzdí nic. Opak tohodle tvrzení je oblíbenou songou pro kovboje, co si nechtějí připustit, že PC na podobnej přístup s tím mála trotlů se supr počítačema od fotrů a množstvím spíš ukecaných snílků o lepších ztířkách, nemá udržitelnou základnu, páč ta jim dřív ukázala, že to není schopna hlavně dotovat. A taky jim na druhou stranu vlastně uniká jejich vlastní argument (jako šaškovi výše), protože guma tvrdí, že něco brzdí vývoj a pak ti tady sekne desítku titulů, na kterou nemají konzole vliv. To je jak u blbých...
    • Víš GGG my máme StarCitizen mnohem hezčí a propracovanější hru, kterou by konzole nikdy nespustili, takže to záleží vždy na úhlu pohledu... Navíc mě se Order 1886 moc líbí co do zpracování to se fakt jako povedlo...
      • Star Citizen ještě nevyšel...
    • homeles8
      Zajímavý, že vždycky ty hry, co dáváš za příklad ''špatných her na PC'' jsem nikdy nehrál. Vždycky si vymyslíš 2-3 hry co se ti nelíbí a ani nechceš vědět, že existujou i jiný hry, mockrát lepší než Order 1886 a dokonce se hrajou na PC :-)
    • del0
      qq moar
    • Zprznil vkus? Vždyť ty žádný nemáš.
  • Jack1947
    Nakonec se mi to líbilo, jednou to zahraji ale aspon konečně vím na čem budu... *4*
  • vlastik.plaminek
    Co pustíme příště? Mě by udělala radost Apokalypsa nebo Kmotr.
  • Draken69CZ
    Sranda GamesPlay ať ta hra má to či ono je to klad a basta. Nejvíc mě bere "nevíte zda hrajete nebo je to cutscéna" a to je klad nebo zápor? Pro mě teda zápor.
  • perfektni hra... ready at down jsou borci *15*
    • maros.goc
      čo je na tej hre také perfektné? :)
      • eStar
        To že jí z větší části nehraješ takže konzolový sedláci budou mít konečně absolutní pohodlí kdy mohou jen ležet a čumět. Příště bych jim dal autopilota který za ně odehraje i ten zbytek.
        • Prave se vyjadrilo Ego usmrkance. Bez si radsi zahrat nejakou hru na youtube, protoze to je to jediny, co nafoukanec jako ty jeste dneska zvladne. Jo, a hlavne pak nezapomen okomentovat jaka ta hra byla sedlacka sra.ka, a nasledne se pochlub svou pc sestavickou, aby vsihni mohli nalezite posoudit, jakej to nejses frajer.
          • eStar
            Hezkej pokus bránit tu podřadnou blbost která se dá těžko považovat vůbec za hru. Možná by to příště měli raději recenzovat na ČSFD
      • Vojta_Ilavsky
        Myslí to ironicky. *3*
        • Prave ze nemyslim. Vazne je to skvela hra.
          • Nějaká herní mechanika co tě zaujala, já sem zatím totiž četl jen vychvalování ingame animaček.
            • To není chytrej pojem, to je prostě to co odlišuje hru od filmu.
            • Herni mechanika?, co je to zase za chytrackej pojem? Hra je proste zabavna a strhujici. Bud to muzes zkusit, a zazit, nebo o tom jen cist, a myslet si, jak nejses chytrej.
      • Brecis na spatnym hrobe, saso.
  • maros.goc
    "Bleskovy - 13:45
    Tiscali.cz shání redaktory i externisty pro několik svých projektů včetně Games.cz. Bližší info najdete na této stránce."

    Olejnik dostal padáka?
    • Vzhledem k tomu že celej ten hejt na Ordr generuje hromadu prokliků (čtenost) tak bych řekl že Volejník je teď spíš hvězda měsíce *7*
    • buuuu... buuuu...
  • Morraw
    Já se dívám zde :)

    https://www.youtube.com/watch?v=8d9esRUUgLc
    • Ta hra je jako jen 3h dlohá jo? OMG platit za demo *1*
  • Let's Watch
  • Keyz
    Pruhy šetří energii.
    Díky tomu monitor zobrazuje z části pouze černou barvu a nemusí se namáhat při zobrazování měnícího se obrazu. Také pruhy rozvíjí pohyb. Je nutné více mačkat páčky aby se člověk podíval co je na na horní a dolní straně, protože to překrývá daný pruh.

    To je propracovaný!
  • jeste stesti, ze nejdou preskakovat ty cutsceny, takze to nestihnou dohrat v primym prenosu *5*
    • 8 stejnech volu jako ja souhlasi *3*
      • A dalsi pribyvaj... smrk.. smrk

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit