Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Suma sumárům obhajovat to typem - Ta hra je blbost pro tebe protože nemáš s kým hrát a nebo že to je uvisoft je tím pádem invalidní. Když je to blbost. Division byla blbost taky ale uhrát se dala navíc solo tady to asi nejde když musíš korigovat stádo impotentních opic *3*
  • v copu je příběh stejně blbej a vedlejšáky stejný jako v singlu. AI je stejně blbá jen odpadá AI spolubojovníků. Fyzika je stelně blbá. Grafika je stejně dobrá.
  • Jack1947
    Já bych počkal hra ti neuteče a odliv hráčů snad nebude. Aby si třeba na to nebyl podobně jak s Division.

    Hlavně když tohle nebude jen bohapustej grind *4*
  • tak hlavně že si nám to sem přišel oznámit, teď zas pluj o dům dál
  • Rejsek
    Podle dosavadního promo bych řekl, že jo. Graficky je na tom rozhodně lépe a má stejný model. Coop sandbox, který je o hodně větší, než Divi (a ta rozmanitost úkolů nebyla ani v Divi nějaké terno), DLC-season pass, special skiny budou určitě taky za prachy atd.
  • Rejsek
    Proč? Však pvp nebude open, ale 4v4. Něco jak je teď Divi 8v8. Takže si můžeš valit coop vesele dál a na pvp se úplně vysrat.
  • sorry diskizi jsem si precetl az ted.. 70hodin nahrano v podstate jen coop.. mam sundanych tak 60% fetaku max lvl a chybí mi namaxovat uz jen půlka ze dvou stromu.. kdybych si tu cetl co píšete tak bych si to snad neporidil.. boha a taková to je zábava.. neni to sim neni to ulitlost jako just case je to kruté dobrej coop.. což je to co me poslední leta mega baví.. az přidají pvp tak na to kaslu
  • normální lidi na to přijdou po 2 minutach letu + výcvikové slidy..
  • grw nema ambice jako division
  • 1-2 byla super a mohla nést jméno Clancy tohle je strašný.Tom se v hrobě obrací.
  • kostel bez dveří? hráč, co blbě přistál s vrtulníkem? ty vle, tak to fakt hrát nebudu. dík za varování
  • První Ghost Recon byla hardcore taktická akce. Tohle je hra pro masu. Masa bohužel platí nejvíce. My ostatní si už kvalitní hry nezahrajeme. Tohle je jednoduchá blbinka a pěknou grafikou. Já jsem náročnější hráč
  • ...lebo to su vrtulniky od UBI ! *15*
  • Femto, si to ty?
  • GGG na prstoch jednej ruky? toto je uz lacny trolling, povodne som tu mal vypisanych cez 15 questov co som si zapametal len z hlavy, ale naco s tebou stracat cas, ked vy potrebujete nieco hajtovat a trolit a teraz je to W3...fakty pre vas nie su relevantne...
  • Zaklínače s milion otazníčky, meh příběhem, mrtvým světem a generickým balastem, pak jim to pořádně nahypovat a budou spokojeni. Ovečky teď vše automaticky kritizují vše od Ubi, Bethesdy a jsou strašně nezávislí a adorují nejvíce hypovanou AAA hru posledních let Zaklínače 3.
  • TheGGG
    spíš rusák nebo číňan, to chce na ně poslat johna wicka...
  • Presne protoze je to Ubi, trefil jsi hrebicek na hlavicku. Kdyby to vydala nejaka neznama firma nebo dokonce nekdo CZ, treba Warhorse, tak z toho tady vsichni aaachaji stestim *3* For Honor v bledemodrem to same...
  • Rejsek
    Hra je fajn, ale bojím se stejného problému jak u Division. Za chvíli hře dojde dech a budou to zachraňovat DLC. Což se ale nakonec u Divi povedlo a za ty prachy (kupováno v prosinci po slevách) je to svinská porce zábavy. U GR:W to vidím stejně. Beta se mi po prvotní averzi nakonec líbila, ale počkám si, abych si hru nezhnusil. Konec roku to jistí :-)
  • Rejsek
    ...ok promiň, už chápu, tvé přímočaré a nerozvinuté myšlení jen dostalo neodolatelné nutkání zareagovat na můj >SUBJEKTIVNÍ< a bezcenný názor u úplně jiné hry :-D... v pohodě ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit