Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1. polku tych otaznikov si musel najprv objavit skrze rozhovory, questy alebo dokumenty
    2. podstatne je co sa pod otaznikmi skryva a W3 ma podla mna najlepsie spracovane nepovinne questy ake som kedy hral - aj nahodny quest niekde vprdeli mal hlavu patu, napatie, zvraty a hlavne bavil...
    3. stromy, trava...really? to je tvoj argument? hral si to vobec?
    4. ano, W3 ma aj kopec balastu ale vyhlasovat ze ne najhorsi open world je blbost - AC alebo Far Cry su na tom omnoho horsie (Wildlands som nehral nechcem sudit)...
  • TheGGG
    no ty vl, prvně kritizuje open worldy a pak se na konci vytáhneš s naprosto st*idníma arénkovíma střílečkama bez děje a zajímavých postav, kde jen držíš tlačítko myši a přebíháš přes lékáčničky...
  • TheGGG
    no vyhazovat někomu PC a občanku oknem protože nehraje military simulátory, ale arkády z tebe fakt dělá velkého drsného g. i. joea.... *1* *1*
  • TheGGG
    jednou to koupím, až to bude opatchované, venku budou drivery a všechny story DLC a celé to bude do 1000,-. Beta byla spíš průměrná a fakt že nejde customizovat AI společníky, mě teda moc nepotěšil....
  • flash789
    Ja myslim ze Ein preußischer Kriegsheld nize to vystihl dokonale a ja ti nemam vzasade uz co rict:)
  • Jo hra me v coopu bavi, takze se da rict, ze je to hra pro me.
    Ty nepijes alkohol? V poradku. Ale jestli si myslis, ze jsi kvuli tomu nejak lepsi, mozna by ses mel zamyslet, jestli svuj cas nevyuzit nejak smysluplneji, nez trollenim na gamesech ;)
  • Ano, sto lidí, sto chutí, ale i hono nějak chutná. Já proti Ubisoftu nejsem zaujatej a R6 Siege je podle mě i přes jeho stoupající popularitu pořád nedoceněnej. Blood Dragon nebo Gunslinger mě i přes ty klasický ubi open world nesmysly bavily, ale tohle je přesně ten samej případ jako zbytek jejich produkce sázející na open world, průměrnost a hloupost hráčů. Taky bych se moh nalejt, abych se přiblížil cílovce a tu hru si užil, ale radši si zahraju hru, která mě neuráží tím, že předpokládá, že jsem hňup.
  • Presne, slitej parecek
  • flash789
    Witcher 3 ma jeden z nejhur udelanych open worldu vubec. Vzdyt uz ty otazniky jsou tercem vtipu vsude mozne. A jinak tam nic neni, stromy, trava a vsude topivci..strasna nuda ten svet tam.
  • flash789
    tak jak jsi zminil ten lahvac tak je zcela jasne ze to je hra pro tebe:)
  • Ja nevim, proc to tady furt tolik lidi brutalne hejtuje. Protoze je to Ubi? Souhlas s tim, ze to ma spatnou AI, tristni jizdni model a janevimco jeste. Jenze jsme to s kamosema zkusili v bete a hadejte co. Ono nas to bavi. I pres vsechny ty nedodelky a bugy. Takze jsme si to poridili a s lahvacem po vecerech mame pohodovej relax. Ta hra nam dava velkou mapu se spoustou misi na vyblbnuti. Jednou jdeme se sniperkama, jindy vlitnem do nepratelsky baze v APC, kdyz se neco podela, vytahne se kulomet a hura Rambo style. A ona je nakonec sranda se i nekomu vysmat, ze tu pretacivou mrchu neudrzi na silnici. Litat se taky da naucit.
    TLDR: neni to kdovijakej klenot, v singlu se to asi moc dlouho hrat neda, ale nekomu vykladat, ze je hlupak, kdo to koupi, indikuje spis neco o pisateli... Sto lidi sto chuti, vime?
  • Rejsek
    Já si to snad koupím už teď, i když jsem chtěl počkat, až to opatchujou, jen aby měl Ubisoft včas prachy na další gamesu, ze které tu pár lidem popraskají žilky v mozku :-D Je strašně vtipné sledovat, jak moc to pro některé znamená :-D
  • Rejsek
    Zatím ne, ale bude pvp.
  • flash789
    dalsi tupa hra od Ubisoftu kterou kdovi proc plno lidi hraje, jak to ten Ubi dela nechapu. Bud maji nejakou zarikavaci formuli nebo jsou lidi blbci a zerou jim to i s navijakem.
    Chvilku jsem to hral. asi 15 minut a za tu kratkou dobu tam bylo tolik pitomosti ze bych brecel. byl jsme u nejakeho kostela ktery nemel dvere, proste misto nich tam byla dira o velikosti 3x3 metry, projel by tudy pomalu autobus. Po stranach te diry byli dve sklenena okna tesne vedle te diry. Jeden z vojaku co byl se mnou chtel jit dovnitr kostela tak proskocil tim sklem, to ze 5 centimetru od nej je vchod jak kravaa mu bylo jedno. Dalsi vec na kterou jsme nechapave kroutil hlavou bylo ze mezi kostelem a strani venku byl vzpricenej vrtulnik, nekdo tam s nim proste blbe pristal prede mnou. Jen zkusmo jsme do nej chtel nastoupit, skutecne se tak stalo ale co jsem necekal ze ten debill nahodi motor a roztriska celej rotor o ten kostel, pak tam sedel jak pitomec a cumel. Ja nevim, tohle fakt hrajete?
  • to veledílo není veledílo o proti shadow of colosus je to výškrab asijské kloaky.
  • tak to chápu všichni trollové co tu trollí open wordy nemají prachy na nové železo a na jediné co se zmůžou na takovéto projevy zavisti v chatu.
  • To veledílo dostalo pětky i jinde plus hromadu šestek tak nebreč...
  • N0isy
    Vždyť jsi na Gamesech. Na podobné ptákoviny už musíš být zvyklý. Vždyť takové veledílo jako TLG tu dostalo 5/10 a hry se tu srovnávají s úplně odlišným žánrem. *7*

    Jediný, kdo tu partu zde zachraňuje je Miloš. *thumbs up*
  • Asi nejakej skurvenej arab. Bili tohle nedelaji
  • šel po steamu a counter striku , a heslo sem měl dobrý 6písmen + 4 čísla a nikomu sem ho nepučoval

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit