Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "chvílY"?????? Kamaráde, ty se v té škole potřápíš déle, když neumíš ani česky.
  • Podle mě naprosto unikátní hra.

    Skvělé MMO, kde spolu může hrát max. 6 hráčů! Unikátní nikdy neviděné herní módy pak nabízí skvělých 6 vs 6 hráčů, což je úžasné a jistě to nabídne epické bitvy.
    Zcela originální fyzika nabízí neobvyklé herní zážitky na Marsu, Venuši, Zemi a Měsíci. Je úžasné, že byli tvůrci hry natolik prozíraví, že přidali na každý hráčův oblek příslušná závaží, aby nebyli hráči sužováni odlišnou gravitací. Tento krok skvěle prohlubuje uvěřitelnost prostředí a herní zážitek.
    Musím též pochválit velmi zajímavou mimozemskou rasu nepřátel, kteří volí velmi překvapivou a tedy unikátní a inovativní bojový styl a promyšlenou taktiku. A opět musím pochválit Bungie, že stále myslí na hráče a pokud by náhodou hráč minul, je tu ještě autoaim. Bungie je prostě dále a myslí hlavně na nás hráče a ne na nějaké mimozemšťany!
    Příběh je dokonalý a promyšlený. Je natolik promyšlený, že je zcela mimo schopnost hráče pochopit, proč má bojovat mečem, když má k dispozici střelné zbraně a vlastně obecně o co jde. Něco takového se stává opravdu jen u velmi komplexních příběhů.
    Je toho mnoho, co bych pochválil. Je to prostě úžasná hra. Doufám v množství DLC - samozřejmě placených, abych Bungie poděkoval za jejich práci a řádně jim za to zaplatil. Za mě 10/10. Nejlepší hra všech dob.
  • Jack1947
    Tak to nevím no to je pro mně španělská vesnice ehm...
  • mr.cemetery je stejnej pojem v gothmetalu jako metrix v hiphopu *5*
  • Prosím nezačínej. Je to opravdu otravné.
  • Jack1947
    Netuším kdo to je ale když by bylo nejhůř, co by ne ještě chvíly se ale v té škole potrápím... i když mě to děsně nebaví. *2* *7* *11*
  • Jack1947
    Konečně někdo kdo má rozum, to se cení tadyc nejvíc. *4*
  • moh by delat spis textare mr.cemetery, myslim, ze by si dokonale rozumeli *5*
  • tomocz
    A co teprve SW:ToR čili přeskinovaný wowko :D
  • Lžeme si až do prd*le. Když se hodnotí hra, musí se brát v úvahu to, kdo a za kolik hru vyrobil. Když se podíváme na ty prachy, co se za to dalo, na to hype a na zkušenost studia, je Destiny zklamáním na plné čáře. Výmluvy jsou jen výmluvy. Prodejnost jen ukazuje mentální vybavenost současných hráčů a jejich brutální stádové chování. Hráči by hráli i sr*ní za 15 USD měsíčně, kdyby mu všichni kolem řekli, že je to super. Naposledy si takový fail hráčů (ne Bungie, ty chtěli vydat hru a prodat jí co nejvíce lidem, což se jim povedlo, takže gratulace - pracovat s lidskou blbostí zjevně umí výborně) pamatuji u Elder Scrolls Online - hloupé a na ty vydané prachy podprůměrné "MMO".

    Ale pro konzole pořád dobrý. Na PC to ale prosím pěkně nevydávejte. *3*
  • Keyz
    Strašný nezvyk vidět ve výběru postav jak se posouvá ukazatel bez myši na konzoli. To je snad 300dpi *15*

    Než to člověk posune kam chce je večer.
  • PreidaQ
    Nepřemýšlel jsi Jacku někdy náhodou o dráze spisovatele?
  • odkedy je destiny konzola?:D
  • to nastve, ze nemas konzoli, co ? :D
  • Jack1947
    Dobrej gamesplej (jak jinak) i to přesto že asi PVP hrát s nizkým levelem proti zkušenějším hráčům nebyl třeba nej nápad, a to že vypadli během ( jak příhodné) games jsem vám i přál tra diskuze by totiž byla plná jen sprostáren... a přitom si lidé neuvědomují jedno to jste vy a jste schopni podstoupit pro své věrné čtenáře i toto a to si je třeba na vás cenit. ( Na yt byl jeden trotl ale ten se odpálkoval defakto sám). Fakt díky aspon jsem to viděl pěkně od začátku a trochu i vím jak se ta hra má nemá. *4*
  • na druhou stranu, pro konzolisty tak akorat
  • Protože mi stačí ke štěstí málo se mám cítit špatně? Seems legit *3*
  • preco to tam olejnik obhajuje a nepovie narovinu ze je to sr4cka...mmo bez ludi, na minimapach a instanciach. + gravitacia je na kazdej planete rovnaka. lol
  • no spis ocekavam ze prekopou cely system a udelaji z toho $$ vydelavajici MMO ..
  • Knifer
    Hlavně že ty z IQ jak hrom jsi rozumu moc nepobral

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit