Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Standalone?

    Přeskinovaná čtyřka jo taky bych to vypustil kdybych to nehrál 🙂

  • Takže je potřeba předchozí hra? Spíš asi něco jako Primal... to byla vlastně jenom "přeskinovaná" čtyřka, jestli se nepletu.

  • Jack1947

    Větší DLC 😉

  • twicer
    Hele upřímně já se jím ani nedivím, když to lidi kupují jak smyslu zbavení v den vydání tak či tak. Hold mají politiku kde jednou za čas aktualizují engine a pak ho vyždímou v několika hrách, než ten cyklus udělají znova. Třeba u série assassins creedu jsem za tento přístup i rád, sice teď uvidíme ještě aspoň jeden díl jako origins a odyssea, ale aspoň se ta série jako celek trochu viditelně pohla.
  • cms.sarka-tmejova

    Třeba proto, že jsem ji nerecenzovala.

  • Blood

    Proč hry nerecenzuje někdo koho baví a prochází je aspoň na 90%?Další nudný gameplay typu nevim, nevím, pospíchala jsem na recenzi.👎

  • spin-off?? Chápu, že v názvu není číslovka, ale nejde náhodou o regulérní pokračování? Já v tom přesvědčení alespoň žil.

  • Jack1947

    Neměla Far cry 4 se nedalo dohrát bez grindu a Primal se jelo od začátku do konce +- plynule bez přerušení.

  • SalemCZ

    4 měla reciklaci ve formě Primal a 5 má ve formě New Dawn, prostě nový styl ubi

  • twicer

    V co-op s kamarádem ještě více vyleze na povrch naprosto tragická AI, takže se hra stává nulovou výzvou. Ale pokud vás to itak baví, tak asi našli správnou cílovku.

  • twicer

    no na druhou stranu aspoň anthem nerecykluje předchozí díl ve všech směrech.

  • Jack1947

    To je dost neprofesionální, " Hrajeme abysme ukázai novou i když pro nikoho nezajímavou hru"což se i stalo ale pokud je to tak jak se píše to je trochu přehnané. Nicméně kdyby to nezukázali viseli by dost za konkurencí.

  • "starsia hra, ktora u vas dostala 9/10"  Myslis Owlboy ? hru roku na games.cz ? To by bolo pekne.

    Co sa tyka Far Cry hry tak sa jej musim zastat. Je to sice uplne to iste co predtym ,ale teraz stoji uz len 40 € . Anthem stale pyta 60€.

  • radim.zaty

    Bohužel, potřebují vydělávat na reklamě, takže gamesplay známe, i když shitozní, hry,přitáhne více lidí, než kvalitní, ale poměrně úzce zaměřené.

  • Raději bych další díl Field of Glory Vašku!!

  • omiklon

    tfuj, tfuj..  žádné takové, upřednostnil bych nějakou kartičkovou expanzi!!!

  • Málokdy souhlasím se zdejší diskuzí, ale teď se nedá než souhlasit. Redakci mám vcelku rád, ale dělat videa jen aby něco vyšlo mi přijde zbytečné. Anthem byl alespoň s D. Rynešem, který tyhle hry hraje opravdu hodně a má k tomu co říct, ale tady je cítit, že do toho Šárka, abych ji citoval "pouze nakoukla" a Vašek taky působil nezvykle mdle.

  • TheGGG

    další otrávený gamesplay?

    Lidi jako já se vám nedivím, hry jako anthem, crackdawn 3, nebo toto jsou prostě odpudivé braky a není radost je hrát.

    Pak ale zůstává otázka proč neuděláte gamesplay na nějakou starší hru, která u vás dostala  9/10 a na kterou jste v době vydání té hry neměli čas....

  • Meow

    Není pochyb o tom, že New Dawn je slabší odvar 5. Ale v coop s kamarádem je to furt docela sranda a navíc jsem fanda Josepha.

    Každopádně pokud něco nechcete hrát, neměli byste to dělat. Vždyť to z vás úplně číší, po 7 minutách jsem to vypl. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit