Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blood

    Proč hry nerecenzuje někdo koho baví a prochází je aspoň na 90%?Další nudný gameplay typu nevim, nevím, pospíchala jsem na recenzi.👎

    • cms.sarka-tmejova

      Třeba proto, že jsem ji nerecenzovala.

  • spin-off?? Chápu, že v názvu není číslovka, ale nejde náhodou o regulérní pokračování? Já v tom přesvědčení alespoň žil.

    • Jack1947

      Větší DLC 😉

      • Takže je potřeba předchozí hra? Spíš asi něco jako Primal... to byla vlastně jenom "přeskinovaná" čtyřka, jestli se nepletu.

        • Jack1947

          Standalone?

          Přeskinovaná čtyřka jo taky bych to vypustil kdybych to nehrál 🙂

  • Raději bych další díl Field of Glory Vašku!!

  • TheGGG

    další otrávený gamesplay?

    Lidi jako já se vám nedivím, hry jako anthem, crackdawn 3, nebo toto jsou prostě odpudivé braky a není radost je hrát.

    Pak ale zůstává otázka proč neuděláte gamesplay na nějakou starší hru, která u vás dostala  9/10 a na kterou jste v době vydání té hry neměli čas....

    • "starsia hra, ktora u vas dostala 9/10"  Myslis Owlboy ? hru roku na games.cz ? To by bolo pekne.

      Co sa tyka Far Cry hry tak sa jej musim zastat. Je to sice uplne to iste co predtym ,ale teraz stoji uz len 40 € . Anthem stale pyta 60€.

      • twicer

        no na druhou stranu aspoň anthem nerecykluje předchozí díl ve všech směrech.

        • SalemCZ

          4 měla reciklaci ve formě Primal a 5 má ve formě New Dawn, prostě nový styl ubi

          • twicer
            Hele upřímně já se jím ani nedivím, když to lidi kupují jak smyslu zbavení v den vydání tak či tak. Hold mají politiku kde jednou za čas aktualizují engine a pak ho vyždímou v několika hrách, než ten cyklus udělají znova. Třeba u série assassins creedu jsem za tento přístup i rád, sice teď uvidíme ještě aspoň jeden díl jako origins a odyssea, ale aspoň se ta série jako celek trochu viditelně pohla.
          • Jack1947

            Neměla Far cry 4 se nedalo dohrát bez grindu a Primal se jelo od začátku do konce +- plynule bez přerušení.

  • Meow

    Není pochyb o tom, že New Dawn je slabší odvar 5. Ale v coop s kamarádem je to furt docela sranda a navíc jsem fanda Josepha.

    Každopádně pokud něco nechcete hrát, neměli byste to dělat. Vždyť to z vás úplně číší, po 7 minutách jsem to vypl. 

    • twicer

      V co-op s kamarádem ještě více vyleze na povrch naprosto tragická AI, takže se hra stává nulovou výzvou. Ale pokud vás to itak baví, tak asi našli správnou cílovku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit