Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz
    Na mně to teda působí líp než jsem čekal, uvidíme jak se povede PC verze, ale toho poloprázdnýho města je fakt škoda. Každopádně to před vyzkoušením úplně nezatracuju *3*
    • Draken69CZ
      cca 3,5 mega obyvatel to se ztratí.
  • teda tady mizej příspěvky rychleji než sušenky na putovní výstavě sladkého pečiva v Severní Koreji
  • Vy sa preco vzdy bojite pozret jeden druhemu do oci? :D
  • Prý "na konzoli to laguje" ... pochopitelně že 30fps laguje, zvlášť pokud je ten člověk zvyklý hrát plynule na PC.
  • oVer9000
    Ta hra je opravdu pastva pro oči. Možná to na mě působí i tak dobře protože teď doháním byť mnohem víc nápaditější ale podobně stylizovaný Dishonored. Fakt si to užívám jako divák. Jako herní "blockbuster" je to velká paráda. Určitě si hru jednou vyzkouším.
  • Valím na to bulvy!

    https://a248.e.akamai.net/f/50/31/6/static1.gamespot.com/uploads/original/1544/15443861/2732023-289650_screenshots_2014-11-11_00006.jpg
    • jnsCZ
      Vidí mi až na dno duše D:
      • Právě jsem vydal chichotavý zvuk puberťačky, když uvidí ve svém oblíbeném Starbucksu herce z Twilightu. Díky za super gamesplaye spolu s Pavlem!
  • Souhlas Dobrovský mě taky delší dobu nudí a má velmi dětinský smysl pro humor. Proč je ta hra taková vyblitá, to je na konzoli? Jakoby tam byla zvýšená gamma a celé je to takové pusté, nelíbí se mi to.
    • Navzdory tvým výblevům na téma PC master race vs gondole (sám mám PC, ale je mi úplně u pr*ele, kdo si na čem hraje, neřešim to, zatimco tobě to roluje ponožky tak já si du zahrát nějakou hru ;)) souhlasim ohledně vizuální stránky. U AC bylo zvykem, že série šla - a to vždy s každým novým dílem - technicky nahoru. Syndicate působí dojmem, že v Londýně proběhla nějaká krutá epidemie a vykostila 3/4 obyvatel. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale po vizuálních orgiích v Unity je tohle fakt bída. Navíc podivná vyblitá paleta, celej vizuální dojem je "upatlanost a rozpatlanost" a nemyslim si, že by to bylo tim, že to je konzolová verze, obávám se, že na PC dostaneme to samý :). Zase ale jestli vizuální degradaci vynahradí kloudnej příběh (Unity sorry, Paříži i Versailles byly pěkný, ale příběh stál za vyližřiť), tak by se to dalo skousnout.
    • Dobroský je náhodou dobrý. Bavil jsi se s ním chvíly naživo?
  • Today Tomorrow Toyota= LV426
    • Jack1947
      Hele to je dost možný, ( ty blemci na konzole) i když slovosled a celý sloh je trochu jiný. Jestli jo tak to je tedy zoufalec, drát se sem s banem přes proxy jen kvůli kydání hnoje na konzole.
  • Jsem opravdu nespokojen s tím že už další díl AC je na XBOX ONE,PS4 a PC. To jako když si to chci zahrát tak si mam sakra koupit novou konzoli nebo co? To se v tom Ubisoftu zbláznili nebo co?? Jinak hra vypadá krásně a určitě bude mít i dobrý příběh.
  • Prej pomilování hodnej padouch jako Toni Stajk :D :D :D :D :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit