Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slabota, nelíbí.
  • Pánové, já nechci být hnidopich, ale možná bylo přeci jen vhodné tu minutu ticha na začátku videa za Jana Jirkovského dát. Vždyť odešel talentovaný člověk, co měl ještě většinu života před sebou. Už jen fakt, že pan Jirkovský byl onehdy hostem v jednom z vašich Gamesplayů, by ta chvilka ticha za to určitě stála. Nechci vyvolávat flame, je to pouze můj názor. Jinak s Gamesplayi odvádíte skvělou práci, tak v tom pokračujte i nadále. Přeji hodně zdaru.
    • Inquisitor
      Ta minuta ticha kdy aktéři budou tiše koukat do kamery před hraním AC by mi přišla spíš trapná. Pouze můj názor.
  • Teda ale jak tohle můžete hrát a ještě za to dát skoro dva litry? Vždyť je to místy hrozná trhanice (vlastně prakticky pořád) *7* jako chápu, že jste na ten "filmovej" zážitek zvyklí, ale vždyť to musí přece kazit zážitek z hraní ne? Může mi to nějaký rozumný (nezaujatý) konzolový uživatel vysvětlit?
    To je komunita opravdu tak nenáročná, že se to prodává jak rohlíky (nemluvě o dalších nedostatcích a přítomnosti mikrotransakcí)? Díky
  • Chidlink
    Redaktor v přímém přenosu herního magazínu řekne, že hry nedohrává, že ho nebaví, no to je teda gool :D
    • Magister_Peditum
      Ne, jen že nedohrává všechny vedlejší úkoly, nemá všechny achievementy atd... *7*
    • jeanczarny
      Neřekl, že je nedohrává ale že nevyzobává každou blbost aby to měl na 100% Ne každej na to má čas a ne každýho ty generický vycpávky baví...
      • Chidlink
        ano tohle tam říká taky, ale říkal i přímém přenosu to co jsem psal. U záznamu jsem to nekontroloval, jestli to náhodou nevystřihli *4*
        • jeanczarny
          Tak podle mne není na recenzi třeba hru hrát celou a ani to není recenzentův úkol. Měl by hrát dostatek aby si mohl o hře vytvořit názor, vyzkoušet mechaniky co hra nabízí a zhodnotit jak technický stav či vzhled. Pokud hra v rozumné době od začátku nedokáže ukázat v čem tkví její síla, tak ji pak těžko asi bude někdo hrát...ale možná sem s timhle názorem sám.
        • Draken69CZ
          Bavili se o tom i ve FC že pro recenzi není nutné hru dohrát.
          • Pethulla
            Tak kolikrát to není nutné ani hrát. Stačí pár obrázků, přečíst si nějaké preview a víš vo co go.
            • alebo ako sa oriznal bulíť stačí si prečítať zadnú stranu na krabici spopisom hry a dať tomu 6
            • Draken69CZ
              Tak pár jedincům tady stačí vědět na jakou platformu to vyšlo a už mají úplně jasno o jakou hru jde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit