Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Valím na to bulvy!

    https://a248.e.akamai.net/f/50/31/6/static1.gamespot.com/uploads/original/1544/15443861/2732023-289650_screenshots_2014-11-11_00006.jpg
    • jnsCZ
      Vidí mi až na dno duše D:
      • Právě jsem vydal chichotavý zvuk puberťačky, když uvidí ve svém oblíbeném Starbucksu herce z Twilightu. Díky za super gamesplaye spolu s Pavlem!
  • Lukyz
    Na mně to teda působí líp než jsem čekal, uvidíme jak se povede PC verze, ale toho poloprázdnýho města je fakt škoda. Každopádně to před vyzkoušením úplně nezatracuju *3*
    • Draken69CZ
      cca 3,5 mega obyvatel to se ztratí.
  • Prý "na konzoli to laguje" ... pochopitelně že 30fps laguje, zvlášť pokud je ten člověk zvyklý hrát plynule na PC.
  • Souhlas Dobrovský mě taky delší dobu nudí a má velmi dětinský smysl pro humor. Proč je ta hra taková vyblitá, to je na konzoli? Jakoby tam byla zvýšená gamma a celé je to takové pusté, nelíbí se mi to.
    • Navzdory tvým výblevům na téma PC master race vs gondole (sám mám PC, ale je mi úplně u pr*ele, kdo si na čem hraje, neřešim to, zatimco tobě to roluje ponožky tak já si du zahrát nějakou hru ;)) souhlasim ohledně vizuální stránky. U AC bylo zvykem, že série šla - a to vždy s každým novým dílem - technicky nahoru. Syndicate působí dojmem, že v Londýně proběhla nějaká krutá epidemie a vykostila 3/4 obyvatel. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale po vizuálních orgiích v Unity je tohle fakt bída. Navíc podivná vyblitá paleta, celej vizuální dojem je "upatlanost a rozpatlanost" a nemyslim si, že by to bylo tim, že to je konzolová verze, obávám se, že na PC dostaneme to samý :). Zase ale jestli vizuální degradaci vynahradí kloudnej příběh (Unity sorry, Paříži i Versailles byly pěkný, ale příběh stál za vyližřiť), tak by se to dalo skousnout.
    • Dobroský je náhodou dobrý. Bavil jsi se s ním chvíly naživo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit