Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je pravda, že tu hru nejde srovnávat s jakýmkoli gta, protože je 100 krát lepší.
  • Rejsek
    To je hra pro uplné kriply, nebo proč jsou na cestě ty šipky, když už je cesta vyznačená i na mapě? Není tam i featura, která to za vás odřídí k cíli? Ani nemluvím o těch čarách v prostoru, to je hnus (přeci stačila jen ikona na npc, nebo terminálu). Jako kdyby se ten nerd všude zachytával sítí. Jak to může vůbec někdo srovnávat s jakýmkoliv GTA?! - naliskejte si!
  • Pak stačí nedává živě ale video kde se dotazy pošlou předem. Bude kvalita náročnost odpadne *3* A navíc si to mohou dát do svého přehrávače a ne YT který to oseká co to de.

    Stejně na to řada lidí kouká poté zpětně, protože se nesejdou v čas vysílání. Móda všeho živě je nesmyslná a dokonalé to má TV Nova. Tam máš zprávu poté se spojíš živě s někým kdo stojí někde a řekne k tomu něco co mohl říci v reportáží a konec *15* Hlavně, že to bylo živě (nicméně TV to má kvalitou furt stejné).
  • Inquisitor
    Ne jenom narážka na to co zaznělo ve vysílání :)
  • U tvé manželky jsem byl včera taky deep, tedy v pokročilé fázi penetrace. Doufám, že všemu rozumíš.
  • Nářečí, které má tradici, srovnávat s neschopností jednoho jedince vzpomenout si na správný význam slova... *7*
  • Už se neříká cool? Dneska frčí deep? *8*
  • Johnny
    Ty auta se chovaj jak kdyby měli řiditelný kola vzadu xD xD to snad neni pravda xD
  • Johnny
    Stejně jako GTA
  • přesně tak. angličtinu jsem nikdy nestudoval a učil se ji tak jak se učí děti. z her, TV, textu, hovoru (žil jsem v zahraničí). tímto si vysvětluji, že si ji v hlavě nepřekládám. do uší to bije :) jen jsem nesouhlasil s protivným což je kus od kusu. hantec byla nadsázka ... ve hře jsme deep vs. jsme v pokročilé fázi hry. mi to tak nevadí, protože osobně dávám přednost obsahu před formou.
  • To ma byt jako co? Reakce zakomplexovanyho dementa? *5*
    Nemyslim ze dnes je problem pro kohokoliv zvednout zadek a zaletet do statu. Tudiz to nepovazuji za nic vyjimecneho a tudiz me ani nenapadlo ze si to nekdo vylozi jako chvastani. Problem bude nejspis ve tvem mindracku chlapecku. *3*
  • DieslNikolas
    Víš co je to sequel vůbec? První mafie asi těžko...
  • I placené živé streamingové služby nemají často žádný oslnivý bitrate. Přenášet opravdu kvalitní živý přenos může vyžadovat 20mbit/s na uživatele. To je docela drahá záležitost. Navíc kvalitní komprimace vyžaduje velký výpočetní výkon a těžko se dělá na živo.

    Prostě za to nestojíš. *2*
  • Inquisitor
    Asi je to kus od kusu. Já mám angličtinu hodně rád, její studium je vlastně koníčkem, ale v životě jsem tak jako Adam nemluvil. Ano občas člověk využije slůvko který nemá v češtině použitelný ekvivalent. Mně to osobně taky nijak zvlášť nevadí, jenom je to občas do uší bijící a zbytečný :)
  • Ristoro
    Tak zrovna fyzika aut v GTA V není zrovna super. GTA IV mělo mnohem lepší fyziku vozidel.
  • mi to přijde zábavný :) až kreativní. zřejmě je jeden z těch lidí co si to v hlavně nepřekládaj, rozumí co to či ono v angličtině znamená, a samo jim to tam v češtině neskáče. mám to podobně. konec konců, jazyk je věc živá a vyvíjí se tak, že se nový slova různými způsoby tvoří. např Brněnskej hantec. to vymyslel nějakej Homola kterej to měl podobně, s Němčinou.
  • To je verze pro mobil nebo pro tablet? Pže ta grafika tomu odpovídá .. kdy nám ukážete hru pro PS4 v lepším kabátě? Tohle nemůže být hra pro rok 2016+ ne?!
  • DOTAZ: Když máš již games vlastní přehrávač...

    Nebylo by lepší aby i stream byl vlastní? Protože YT hodně kazí kvalitu a má moc malý bitrate. Udělat 60fps stream v lepší kvalitě dnes není pro firmu jako Tiscali určitě problém a chat již máte.
  • Uplne hra pro pubertaky:-D
  • Amylee.Anderson
    "Tohle slušný člověk nemůže zařadit mezi dobré hry."

    Tyvole.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit