Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tonnymontana
    Asi nejvice me odradilo nekolik rozhovoru s vyavojari. Tohle pro me neni dobra hra a nebudu to obhajovat jen proto ze jsem hrdy na svou vlast. Cistou nahodou jsou ze stejneho statu jako ja ale kvalita produktu je vselijaka jen ne pro me dobra. Bylo by fajn kdyby se jim povedlo to prekopat a prorazit i za hranicema ale to spis najdu na chodniku vyherni tiket ke sportce :/
  • Strašně dlouho jsem to nehrál. Hra to rozhodně neni špatná. Ale odradily mě ceny karet, malej počet hráčů, natuněný boti a další věci. Zajímalo by mě, jak to tam dnes vypadá, ale nemám chuť to pouštět. Co jsem to hrál posledně, tak tam bylo několik vytuněnejch lidí na celkem vysokém levelu a pro hráče s nižším rankem bylo těžké sehnat protihráče, takže ste jeli neustále proti botům.
  • Nevim proč minuskujete xxx, když má tak trochu pravdu ta hra nedosahuje kvalit dnešních karetnich her ani zdaleka a cely bojový systém je postaveny na hlavu, takže si to první zahrejte než začnete minuskovat...
    • V tom bych problém neviděl. Spíš je na hlavu ten platební systém. Podle mě to autoři přepískli. Skutečně slušný karty stojej nemalé peníze a málokdo to prostě bude tolerovat. Na games.cz se tato hra hodně propagovala, až je to podezřelé. Chápu, chtějí podpořit domácí hru. Jenomže tohle je free to su.ck a ne free to play. Hodně lidí to odradilo. Tam se prostě bez nemalejch finančních prostředků nečápnete. Free to play má být, že i zdarma si užijete nějakou zábavu a za peníze si přilepšíte něco navíc, co vám pomůže. Ale tady šlo spíše o free frustraci. Já sám jsem do toho několik stovek dal, ale nakonec jsem to vzdal. Ale jak jsem psal výše, dlouho jsem tam nebyl, třeba se něco změnilo.
      • Jinými slovy. Když vás bude bavit free základ, který naláká hodně lidí, najde se tim pádem víc lidí, kteří si rádi něco přikoupí. Pokud je ale free základ tuhý a frustrující, málokoho to přiměje do toho vrážet peníze. Autoři si myslí opak. Když se lidé nebudou čapat, budou do toho vrážet větší peníze.
        • Tohle se dost zlepsilo. Pribyly cyklicky grindy ktery davaj kazdej den Xot taky turnaje maj lepsi ceny a vsude je vic trinu. Ja si treba nekupuju a co sezenu driv nebo pozdejc mam...
  • Vyzdvihovat spatnou hru jen pro to ze je ceska neni moc objektivni..
    • A proč je podle tebe špatná ?
  • Ten obrázek je jak z duny.
    • VaZqeZ_EU
      Pokud tebe, nebo někoho zajímá Duna, tak určitě doporučuji skouknout tento strhující dokument.
      http://www.csfd.cz/film/312948-jodorowsky-s-dune/
      • Dík za doporučení. Určitě kouknu.
  • Kuba Hussar to je ten mladenec, ktery zastupoval pri prezidentske volbe Pokemona a o Schwarzenbergovi rikal, ze je to sislavy kok.. nebo jde jen o shodu jmen?
    • a ... vzdyt taky je, a navic jeste euroanalni alpinista, ale nechme politiku politikou a věnujme se raději hrám :)
      • WalkingWad
        ?
      • coze je? To jsem nejak nepobral
        • Ehm, nevidíte k jakému přízpěvku pasuje moje reakce ... ty šipky to ukazují zřetelně.

          Z přízpěvku na který byla tato reakce: "o Schwarzenbergovi rikal, ze je to sislavy kok.. "
          • Chlapce ty musis mit v hlave slusne nasrano, vidim, ze hraci tyhle hry jsou kategorie sama pro sebe
    • Pilgrim66
      Nevim o tom kok..., ale je to ten samy Hussar.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit