Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gio1

    Rozmohl se nám tady takový nešvar řekl by příznivce kvalitních příběhovych her u kterych nejsem nucen rozbijet ovladače. Zajímala by mne prodejnost a komerční čísla těchhle her. Ja si pořád myslim ze hry ve kterých je smrt v podstate herni mechanika a kde musite začínat pořád znova téměř od nuly musi zajimat minimalni procento hráčů z celkoveho koláče. Takze za sebe prosím méně soulsborne, roguelike, roguelite a více aaa příběhovych her ve kterých jdu pořád dopředu, nevracim se stále zpátky a smrt neciha všude 😀

  • Phillios191

    Stylizaci měl Prometheus taky naprd.

  • ales.smutny

    No, ono se hovoří o stylizaci... Není to hra Vetřelec.

  • Phillios191

    Prometheus + Na hraně zítřka? Aha, tak myslím, že tohle minu. Prometheus byl podle mě ten nejhorší díl z celé série Vetřelec.

  • Jack1947

    Procedurálně generované ( nebo generické) Rogue- lite/ like ? Tohle by mně už dost odrazovalo, takhle jsem začal hrát, The Persistance v domění zajímavej příběh... dohrál jsem se docela daleko jenže ouha prozření bylo že tam není žádné ukládání... takže se jelo od znova a to jsem s tím seknul. Tohle té hře podle mě dost uškodilo, wtf 8hodinová hra ? ... jo kdybych to věděl možná bych dal na jeden zátah možná... problém je že to dost unaví😐

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit