Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ
    Měli jste zkusit něco od Valve, nebo Rocket League který už to má nativně
  • Tahle věc skvěle kombinuje nepohodlí z k+m a nepřesnost z gamepadů
    • jj mne by vazne zajimalo jak si vede hrac co po tech desitkach hodin zvykani si to nezahodi a hral by proti nekomu z k+m jestli mu to s ovladacem pujde lepe???
  • rovnaka blbost. nieco ako VR
  • klasicke adventury a strategie su s tymto ovladacom nieco uzasne. FPS su stale lepsie na K+M a plosinovy ci nejake third person hru su stale lepsie s klasickym gamepadom, trebars X360.

    Nicmenej hrat Age of Empires 2 pohodlne z postele je vazne uzasna vec. V tomto smere je ten ovladac genialna zalezitost.

    Ide s nim ovladat aj cely windows, takze mozete vlastne cely PC pouzivat tymto ovladacom. Staci zapnut PC a lahnut si na postel a cezovladac si pustit hudbu, film, ist na Facebook, pripadne spustit steam a naledne nejaku hru. Asi to neni to co kazdy chcel, ale ide to a je to sranda *2*
    • Inak hra v doch hrat ide! Mam xbox gamepad a steam ovladac a idu pouzit obe sucasne! hral som sam zo sebou split screen, alebo aj klasicky coop! K*rva chlapi! toto neznasam, ked niecomu nerozumiete a zavadzate. Ako profici by ste toto mali vediet sakra dopredu a mat to odskusane, ked idete robit podobne video.
      • jnsCZ
        Samozřejmě že jdou použít současně, však je to i ve videu demonstrované v GRID.
      • Olejnik je d*ment Damy a Pani... Tak na jednej strane hovori,ze ten ovladac sa sprava ako K+M a teda na K+M nejde ovladat, ako druhy uzivatel, ktory by sa pripojil a zaroven povie,ze ten ovladac si sem tam mysli, ze je X360 gamepad. Vysvetli mi niekto, ako si klavesnica a mys moze mysliet, ze je X360 gamepad???
        Ja som sa dnes dokonalo presvedcil o tom, ze Pan Olejnik je trochu vytrety a ani netusi o com mele, ale veselo mele. 90% problemov,ktore spominal a zaroven si nimi protirecil, som ja so steam ovladacom nemal.
        Takze vazeni, prestante verit kecom niektorym ludom, pretoze to vobec nemusi byt pravda. Osobne by som si myslel, ze to tak asi je, keby ten ovladac nemal uz nejaky tyzden doma a vacsinu veci, ktore hovoril, je uplne spatne!

        PS: baterky sa vyberaju uplne jednoducho, staci zatlacit tu poistku a dokonca same vyskocia rovno do ruky, kriste jezisi! chodte do r*ti!

        Ou! a klikanie mysi sa deffaultne pouziva tym trigerom na pravej strane, takze nie stlacat A ci B.
        Najvacsia chyba, aku mohli spravit spravili a to, ze sa to snazia ovladat, ako klasickym gamepadom, de su ABXY doelzite tlacitka. Tento ovladac ich pouziva ako vedlajsie, nepodstatne tlacitka a sustredi sa na ine.
        • Je pravda ze zacatky stimto ovladacem nebyly uplnej med.Nove zarizeni nevite o nem prakticky nic a cele to je najednou nejak divny a nefunguje to jak by melo(jak kde ) a vy poradne nevite jak to nastavit.
          Ale jako kazde nove zarizeni se ho naucite ovladat a najednou se z nastaveni na ktere vy jak zminujete potrebujete 2 hodiny vam staci 5 minut.Uz vite co co dela takze si jen stahnete nejakej profil ktery se vam zamlouva a podle sebe uz si provedete jen nejake ty drobne upravy.
          Ohledne toho jak je pohodlny no pro lidi co maji velke ruce to patrne nebude ono a osobne bych jim doporucil koupit jiny ovladac.
  • je to naprd, da se to nastavovat (packovaci shrnuti)
    • MUSÍ se to pokaždé nastavovat a to je sakra rozdíl!
      Zatímco na K+M i klasickém gamepadu se krom osy nebo výchozího nastavení kláves / tlačítek nic nenastavuje, u Steam ovladače se pokaždé musí laborovat, aby to jakž takž fungovalo.
      • je to novej kus hw, vyvojari s nim pri vyvoji nepocitali, ale odted to nebude predpokladam zadnej problem, aby k tomu pridali neco jako defaultni rozlozeni ovladacich prvku, mozna by valve stailo, aby to vzalo primo od hracu, co to maj u nich na cloudu, a prohasilo jedno z nich za default (zatim je to jen jako moznost zkusit cizi nastaveni, co jsem zaslech)

        ja si ale predevsim rikam, jestli by nestacil jeden touchpad na emulaci mysi a zbytek klasickej packovac? k cemu vlastne dva touchpady?
        • Ten druhy touchpad by si pochopil, keby si skusil nejaku RTS a pohyboval mapou, ten je v takom pripade na nezaplatenie, neviem si predstavit, ako by s nou islo pohybovat packou, alebo nedajboze tym klasickym krizom. Tak preto dva.
          • Mimo to si tam muzes nabindovat aby to fungovalo jako kolecko u myši přibližování oddalovani(krouzis po obvodu) atd. Možností je opravdu spousta...
            • no tak ale oboje tyhle funkce by zvlad i klasickej analogovej kriz, ja si nedovedu predstavit, kdy potrebuje a zvladne efektivne clovek smrdlat obema palcema zaroven...

              ja mam pocit, ze ten druhej je tam akorat, aby se to vic odlisovalo, ale prakticnost se mi zda pochybna

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit