Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • N0isy
    Ono se tu už objevilo spoustu jiných úplně nesmyslných porovnání např. souboj v The Order 1886, že je stejný jako v TLOU a to bylo od šéfredaktora. :D No já malém umřel smíchy. Ale srovnávat to s DNF, tak to člověk musí něco brát.

    Nechápu, proč TLG dostal zrovna Olejnik, který sám řekl v Gamesplayi Trespasseru, že jakékoliv vetsi svět ho mate, protože je zhltaný novodobymi hrami, které ho tahají za ručičku. Kravina. Já vím. Ale mně stačí, že něco takového vůbec dokáže říct.

    Beru, že se hra nemusí všem líbit, ale dat hře ignorantsky 5/10 a ani neocenit tu umělou inteligenci, prostředí, hudbu, originální zasazení, vztah mezi člověkem a bytostí je katastrofa. A zastaralá grafika? Jako vážně? Ta hra je jedna z nejhezčích za tento rok minimálně. Sami v Digital Foundry to řekli. Už by to asi chtělo brýle.
    • Veskoslav
      Z nejhezčích? A to jsi hrál dvě hry? *7*
    • corfer
      Tedy hodnotit názory Honzy Olejníka z jedné debility, kterou řekl v gamesplayi dva roky zpátky... No nevím...Každopádně většina věcí, kterou Honza v recenzi napsal byla naprosto korektní a opírala se o jasné argumenty. Umělecký dojem z TLG samozřejmě božský je a sám bych hru hodnotil o poznání výše, ale, a to ruku na srdce, technicky hra hnusná je snad až na Trica...
      • subjektivní, dle mého to má krasnou grafiku, např. i ten člověk nahoře v tom článku(našel jsem odkaz na konzolistovi - tímhle díky), co jsem postoval, píše, že to má krásnou grafiku
        • corfer
          Mluvím o technické stránce... Low res textury nezpochybníš. Opravdu ne.
  • Ještě dodám, že teď už má hra více GOTY než vámi hypovaý Dishonored až do nebes, chápu, že to někomu nesedlo, ale tohle je moooc *15*
  • Malleth
    Přirovnávat Last Guardian k Dukovi? Jako vážně? Pochopim že tenhle styl hry někomu nesedne (i když osobně nikoho takovýho neznám), ale tohle už je úlet. DNF se protahoval protože do něj neustále cpali nový věci.
    Každýmu kdo hrál Uedovi hry a má alespoň půlku funkčního mozku je jasný že jsou to hry podle jedný čistý vize a Guardian není výjimkou. Jen měli problém to na PS3 rozjet, čemu se vzhledem k epickým scénám, co se tam odehrávaj není čemu divit. Přestaňte se zesměšňovat.
    • postscript: Text clanku prece nesrovnava dany hry, ale jejich vyvojovy cykly. Tam jsou stycny plochy evidentni. A jejich vyusteni je ciste nazor autora textu. Tudiz absolutne legit.
      • Malleth
        Ty jsou podobný jen v tom, že dlouho trvaly, důvody a výsledný hry by nemohli bejt víc odlišný.
        • Nazor autora je zkratka jiny. Urazet se kvuli tomu nema smysl )) Napr. ja to srovnavat muzu jen na zaklade medialnich naznaku. Zahrat si mam v planu jen Last Guardiana—protoze historicka zkusenost. A urcita mira z netrpelivosti plynouci frustrace je hram studia ICO vlastni a spousta lidi to nikdy neprekousla. Me to vzdycky vyrazne pretlacil samotnej obsah a mam dojem, ze tomu ani na potreti nebude jinak.
    • Honza Olejnik se v recenzi uz vyjadril. A obavam se, ze bude trvat na svem, i kdyby se snad ukazalo (spekuluji) ze jim popsana zabugovanost je vlastne jen nepochopena herni mechanika. Ja si to radeji zahraju sam, jelikoz netrpim averzi vuci hram, co se nutne nehraji sami.

      A jestli je meritem Last Guardiana budovani vztahu kluka a monstra, a na tom stojici uspech, nebo neuspech dilcich prekazek, tak me to zajima. Paklize nekdo leti hrou vstric konci nasledovanemu sepisovanim recenze, i presto, ze takovemu zpusobu hra hazi celou dobu pod nohy klacky "technologickych bugu", tak je verdikt z logiky veci definovany prave takovym pristupem. No ne?

      Oni ty klacky totiz muzou byt i nositely sdeleni, ze by bylo dobre zpomalit, vic vnimat, naladit se. Uprimne v to doufam, byt jsem nehral. A jelikoz "howlongtobeat.com" nema polozku pro to, jak dlouho ve hrach, co me bavi, stravim ja, tak je potencial herniho casu nevyzpytatelny. A paklize po zahrani zustane podobne oduvodnena pachut jako Honzova, dam mu zpetne urcite za pravdu.

      Ted bych ale ocenil nazor hrace z jineho testa. Vsechny weby co ctu jsou totiz PC, tak mi konzole pokryvate jen vy. A Last Guardiana tim padem jen Honza. Peace.
    • "Přestaňte se zesměšňovat."

      Teď už klesli na dno, nemají kam klesnout. Jen by mě zajímalo, co za člověka to bylo schopno napsat. Je mi zle *11*
      • na dne je jeste 5m bahna

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit