Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nasel jsem si to. nema splitscreen. takze to ani stahovat nema cenu
  • ma to splitscreen nebo nejaky coop pro vic lidi na jednom pc?
  • kaermorhen
    Rollcage je jak v singlu i v multiplayeru pořád pro mě nepřekonatelné. Pozdrav kámošovi na LAN párty ze zadních pozic na místo v čele závodu raketou nazvanou, jak jinak než 1st, zásadně zamíchal pořadím v závodu. I když jel za Yuriho. Ke zhlédnutí na http://www.youtube.com/watch?v=hQtSrBpPr9c . Byla tam dobrá grafika, výborná fyzika jízdy, rychlost, dlouhé skoky vzduchem, různé zbraně a prostředky ke stížení jízdy spoluhráčům, spoustu tratí, nutnost tréninku a neskutečná hratelnost. Pokračování Rollcage Stage 2 už byl slabší odvar.
  • kterej v*l to může srovnávat s Revolt nebo Carmagedon? vždyť to vypadlo Interstate 76 a 82 z prdele....samozřejmně, že se musí recyklovat, ale vždyť totožná hra tu byla už někdy v roce 1997 :-D asi mě tu chytnete za slovo, nečetl jsem ani recenzi, ani jsem to nehral....šel jsem se klasicky vyblít do diskuze a sdělit svoje moudro. Pač mě přijde děsivý, že tady nějaký pičusácký studio parazituje na hernim scénaři, kterej se ani neobtěžovali pozměnit (dle videí z Youtube, který jsem si teď pustil)....... 8/10 za co páni recenzenti? za to, že dali kompletní herní scénář z minulosti do nového grafického kabátku?. Už těžko jde v týhle době vymyslet hru, kde by jsme necítili inspiraci něčím původním, ale doprdele dát takovýmu hnoji 8/10? opakuji, že jsem to nehrál....ale po první minutě videa z youtube jsem si řekl, hele sakra, to je grafickej patch pro Interstate 76
    • *7* Chlapče to je jako srovnávat RPG s pongem ... Tahle hra má s Interstate společné jen ty kulomety na autě , jinak je to naprosto o ničem jiném . Blíž to má k NFS než k relativně otevřenému a na ovládání obtížnému Interstate .
    • C-BEAM
      takže Gas guzzler nie je len nejaká okruhová arkáda ale máš tam aj slušnú kampaň s rôznou náplňou misií vo veľkom otvorenom priestore s voľnosťou pohybu ako v Interstate 76 ?
      • však řikám, že to vypadlo Interstate 76 ze zádele :) .....a ze zádele holt už od přirody padaji v lepšim případě bobíky, v tom horšim....... :(
  • Dalsi hra lepsi jak Beyond. Neni to hra lidi, kterym stacej babovresky
    • *pro lidi
      • Jack1947
        A 4 Kamenak jako bonus souhlas *2* .
  • Sranda je že ikdyž se hra soustředí na střílení a žduchání do protivníků tak fyzika aut je lepší jak poslední 3 nfs *15* je to furt arkáda ale zábavná ..
  • Crashday se mi teda líbil víc..
    • Wow, to fakt existuje clovek, ktoremu sa pacil crashday???
      • Jack1947
        Jo, Mashed taky ... nejak postradam ty hry ... jo jeste tu je jedna dodnes neprekonana Stunts. Nejvice se k ni priblizil (ne)sikovne prave Crashday. *4*
      • DeathOnVacation
        Možná jsme exoti, ale určitě je nás víc. Tohle ale taky není k zahození.
  • fakt má to bílý auto na dveřích napsáno Monster Cock? :D
    • Tam je takychto srandiciek vela, napriklad pivo Buttwasser.
  • saburo
    Dost mi to pripomina Breakneck.
  • Dost dobrý jména soupěřů. Mary Juana, Jed I. Knight nebo Lou Briccant :-D
    • Auta maji taky vypecene nazvy ...Luncha Penta Immorale :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit