Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • OMG, jmenuji se Hudson Jason z USA chci říci, že jsem ten nejšťastnější člověk na světě dnes, protože Mé pět let utéct milenec Vrátil se ke mně po kolenou se slzami na očích prosí mě, abych mu odpustila a přijímám ho zpátky, všechno kvůli Dr. Sallam, moji přátelé tam, řekl jsem mu, jakmile jsem si svou ženu zpět budu říkat to na rozhlasovou stanici a internetu, aby lidé věděli o něm čím více, protože tento muž je velký a on vám může pomoci ve všech ostatních ohledech si můžete myslet jen conta ct něj a žádají mu pomoci. pokud budete potřebovat jeho pomoc kterého můžete kontaktovat na adrese: sallamgreattemple@gmail.com .

    Jméno: Hudson
    Země: USA
  • No já to budu hrát na toasteru no ni?Bože ps3 je best,jakože se Danek jmenuju!!!!
  • Tak na tohle se megatesim jasna koupe . (nevite zda bude tato hra podporovat 3D vision ???)
  • Herni PC nepadne ani pres zdejsi zlodejicky, jen se bude muset spokojit se sprasenejma konzolovejma portama, cim dal tim otravnejsi DRM ochrany, opozdenym vydanim oproti konzolim, cim dale mensim poctem exkluzivnich PC her a cim dal castejsi situaci, kdy se her nedockaji vubec jako treba u Red Dead Redemption.
    • Ano, stejně jako se člověk nedočká na Zaklínače na PS3, Army a dalších her. Smiř se s tím, že dnes už je normální mít i jednu konzoli a nebýt jen PCčkář-.
      • Raději si odřeknu hry a budu skromný, než abych se stal obětí svých věcí. Než abych se stal skutečným produktem Sony a Microsoftu.

        Skutečně za poslední roky ve mne svitla naděje, když jsem zaslechl, že by se hry měly začít dělat i pro Linux....co bych az to dal. Už bych mohl být konečně plně nezávislý (svobodný).
        • spoock
          Když jsem hrával pořádně na PCčku, vrážel jsem do HW nekřesťanské peníze, nyní hraju na PC převážně starší kousky a strategie, na konzoli hraju to, co mi PC nezvládne.
          To, že jsem produktem SONY nebo MS, popř. že mi něco kážou, blablabla.
          Konzoli jsem si před léty koupil především kvůli dementním ochranám na PC jako dnešní Uplay, Rockstar Social Club, Steam, ...
          Občas některé hry na konzoli jsou děs a běs, ale vždycky mám tu možnost to hrát na PCčku, pokud výjde i tato verze.
        • walltar
          Takže říkáš že si HW vyrábíš doma na koleně jo? Nebo Intel, AMD, Nvidia ... sou vlastně rodiné firmy?

          Btw .. tím že si něco nekoupíš protože to vyrábí nějaká firma se stáváš úplně stejnou obětí.
          Já konzoli nemám, ale není to z důvodu, že by mě vadila firma, ale proto že nejsem schopný pohodlně hrát u TV na pohovce nebo křesle .... prostě potřebuju svůj monitor, židli, klávesnici a myš.
          • Jsi úplně mimo smyslu mého příspěvku. Nebavil jsem se o HW. Tam máš možnost vlastního výběru. Chceš / nechceš. Já se bavil o SW, respektive líbí se ti nějaká hra, musíš si koupit tu konzoli... A jen ta konzole má své exclusive tituly, aby sis zahrál jiné, musíš si koupit druhou konzoli...
            Je to o svazujících licenčních podmínkách, které na tebe padají a které MUSÍŠ dodržet.

            Stejná šikana, jako kdybych si chtěl zahrát BF3, musel bych si nechat do počítače nahrát firmware ORIGIN....dobrovolně.... Tak to ani náhodou. Je mi jasný, že zdejší osazenstvo tohle nikdy nepochopí, ale lidí jako já jsou desetitisíce.
          • přesně tak....PC NA TO MEDÁM DOPUSTIT.když jsem vyděl na konzoli jejich pecku killzone a zkoušel to hrát a dostalo to 9 bodů.tak jsem rád, že to nevyšlo ma pc tam by to dostalo tak max .4.....
  • vedle delete, pardon :(
  • Tohle se hezky stáhne, otestuje a v prosinci koupí za normální sumu *3*
    • presne tak *16* proc platit premrstene ceny *5*
      • Jak proč platit přemrštěné ceny? Peníze nerostou na stromech, a jak jde doba kupředu, zvedají se i náklady na vývoj (a to nejen na grafiku), zatímco prodejní čísla zůstávají spíše stejná. K tomu ještě PC herní scénu zabíjí pirátství, které je na PC skutečně mnohem větší než na PS3 a Xboxu (bavím se teď o offline hrách). Takže buď rád, že díky konzolím může tvůj oblíbený vývojář vůbec existovat. Všichni by chtěli hrát kvalitní hry, ale proč by za ně platili, že jo, když existuje Torrent...
        • tak pochybuju, ze vsechna studia zivi prodej PS3 her, to zijes asi v nejakem utopistickem svete :) a ja osobne nemam problem s tim hru si koupit, ale taky klidne priznam, ze kazdou hru, kterou jsem si koupil (cca nejakych 25-30) jsem si nejdriv stahnul a pockal az klesne cena, protoze je evidentni, ze to dokazou prodavat i mnohem levneji nez jsou ty nesmyslne nastrely na zacatku (viz nasledujici slevy jak krabicovych tak digitalnich verzi), kdy se to treba po pulroce nebo roce pohybuje na 1/5 ceny :)
        • DangerousDave
          môj oblíbený vývojář by existoval aj bez konzol, keďže hráči by hrali na PC a nie na konzolách, zisky by boli určite menšie ale stačili by na uspokojenie developera. To že PC ako hernú platformu zabíja pirátstvo je žial fakt, mne osobne drastické ochrany nevadia pokial nevyžadujú neustále pripojenie... čím viac trvá crackerom prelomenie ochrany tým viac hier sa na PC predá. Osobne by som si želal keby niekdo prišiel s nejakou sofistikovanou ochranou ktorá by jednoduche nešla prelomiť alebo by to trvalo aspoň rok. To jediné by mohlo zvýšiť záujem developerov o PC.
        • No hlavně ceny v ČR jsou naprosto neúměrné mzdě v této republice.Jak zaspal dobu filmový průmysl tak u nás prodejci her.Konzolista se rozčiluje nad pirátstvím a to z jediného důvodu.Jeho možnosti jsou omezené oproti Pc tak řve Ja jsem ten co platí, ale pravda je jinde... End
    • Vy pcčkáři jste všichni stejní pokrytci s dvojí morálkou a proto je celá vaše platforma v takovém úpadku.
      • wauw,ty musis mat supermozog,ked poznas vsetkyc PCckarov.... *8*
        nepracujes nahodou v NASA?
      • Úpadek PC? Frajere, PC není pouze na hraní her *15*
      • Aspoň si to v tom prosinci koupim ty chytráku. Nemám v plánu do konce svého života dát za jedinou hru plnou cenu (mimo Half Life série) a nechápu co je na tom špatnýho.
        • Mno zdegenerovanej troll, nebo sockovej zloděj co své piráctví vobhajuje kupou blbejch keců vyber si.
          • To, že nehodlám všechny svoje finance v týhle divný době investovat do něčeho tak zbytečnýho jako je Dishonored ze mě dělá trolla, dokonce sockoidního?
            • Tak to nehraj socko, já hry na které nemám nehraju
            • Pokud zbytecny, tak to nestahuj snad, ne?
      • Ale nepovídej ty kecko. Pokrytci jsou zde všichni moralisté :). Máš doma PC? Předpokládám, že minimálně jedno ano. Sleduješ filmy, seriály atd? Předpokládám, že ano :). Stahuješ si je? Co hudba, neříkej, že nemáš ani jednu illegal MP3. Oprav mne jestli se pletu, ale mám takové tůšo, že ano. Jak píší v takové staré publikaci, nesuď, abys sám nebyl souzen *3*. Pokud máš tendence kázat masám, udělej si z lepenky ceduli a val na Václavák *15*. Jinak analogie mezi pirátsvím a případným úpadkem PC platformy jako herního zařízení je stejná jako srovnávat vliv flatulace na zvyšování skleníkových plynů v atmosféře.
        • Nebudu se opakovat, vše jsem jasně popsal zde: http://spokojeny.blogspot.cz/p/gamelog.html
          • Lawliet
            bože ty seš bl*ec.. kdyby sis dělal starostí s výskytem UFO, naprosto to chápu, ale tohle.. jako promiň *7*
          • Připomíná mi to různé konspirační teorie :D. Což takhle zajít někdy do lesíka poslechnout si zpěv ptactva, místo vymýšlení nesmyslů.
            • deridon
              u něj je to zbytečné vysvětlovat, diskutovat, probírat ze všech stran atd. on je známý tím, že je zaslepený a fanatický v tomto ohledu..
  • Invert mouse FTW *14*
  • DangerousDave
    takže ak som to správne pochopil, bez superschopností a zabíjania to prechádzať nejde... je to tak ? Inak Life of the Party je moja najoblubenejšia stealth misia v hrách vôbec.
    • MickeyMutant
      Bez zabíjení to hrát jde, to už psali, bez superschopností to určitě půjde taky, jen by to asi bylo extra těžké a pro mne možná trochu nudné. Když ale někdo chce...
      • DangerousDave
        no pre mňa je skôr nudné používať tieto superschopnosti ... ale díky, si ma trochu ukludnil.
    • Už bylo řečeno mnohokrát, že za celou hru nemusíš nikoho zabít a to včetně cílů.
      • DangerousDave
        OK len dúfam, že nastraženie nejakej smrtiacej pasce sa ráta za zabitie, viem, že bez "priameho" zabíjania to pôjde ale nevedel som či aj bez nepriameho.
        • viz. reakce na Dave
      • Nemusíš zabíjet ani cíle ? To mi vysvětli. *8*
        • Luke
          Třeba v tom, co jsme hráli, se objevila nová zápletka, díky který jsi cíl nemusel zabít, ale nechal jsi ho zdrhnout z města se slibem, že už se nikdy nevrátí.
        • Například byl uveden jeden přípklad kdy po splnění jednoho vedlejšího úkolu si cíle v následující misi pouze omráčil a nechal poslat pracovat do dolů, které tyto cíle provozovali(zústali naživu, ale byli odklizeni z cesty)
          • Díky
          • DangerousDave
            super, presne tak som si to predstavoval, díky za info.
            • Gorkan
              jop nemusís nikoho zabijet ale je to mnohem težsí jak to má být bud podlehnu moci a pujdu cestou masového vraha nebo budu steath vrah nebo prostě nikoho nezabiju
  • A bude to F2P? Ak to nespravia vtomto ročnom trende, tak si to nikto nezahrá.
    *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit