Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdy vam konecne zacne fungovat ten vas prehravac videi?
    • sleepless
      Funguje normalne. Pokud ti nevyhovuje, v clanku je odkaz na YouTube verzi.
      • Nefunguje normalne, napriklad Ubuntu 12.04 + Chrome:

        http://umsle.peklo.biz/img/1387039205.png

        Dela to jen vas prohlizec, videa na ostatnich webech mi funguji bez problemu.
        • sleepless
          Diky, predam to klukum at se na to podivaji.
      • ucho
        nejde měnit hlasitost, když je to ve fullscreenu. to snad nemůže být problém opravit...
      • Gambit92
        Nevím jestli to dělá všem, ale ve fullscreen modu při jakemkoliv pokusu o upravu hlasitosti se mi zvuk kompletně vypne. Musím pak fullscreen opustit a nastavit hlasitost v malém okně. Pokud je to problém jen na mojí straně tak ok
        • sleepless
          Ok, díky za info. Předáme to chlapcům, ať se na to mrknou.
        • nejsi sám
        • firebug
          Stejně tak u mě... už jsem se s tím nějak naučil žít.
        • Taky mi to dela. Aktualni Firefox.
          • ucho
            ono to dělá myslím i v opeře. reportoval jsem to před pár měsíci do té redakční sekce, ale asi nejsou lidi.
          • smejki
            i minulý Firefox.
            • Gambit92
              a dost možná i ten budoucí
      • Nefunguje normálně. Zkoušel jsem chrome, safary, na ničem jsem žádné vaše video nedokoukal do konce.
  • ja vim, ze budu za namachrovanyho idiota ani hry nevyvijim.. mozna bych i rad.. ale od roku 93 hraju a tak nejak mam pocit (z pohledu hrace), ze to co pan Vavra rika je vicemene tak jak rika.. coz neni nic spatnyho.. jen nejak postradam teda smysl.. mozna, jestli to chapu dobre, ze smyslem te jeho prezentace je mladym vysvetlit veci kolem hrani tak aby nemuseli pres 20let hrat hry aby to pochopili? :) proste nejak me to nikam neposunulo tak by me zajimalo, jestli to nekam nekoho jineho posunulo.. :) co myslite?
    • Tak trochu inteligentnější člověk si toto dokáže domyslet, ale nikdy není zbytečný si to pěkně vše shrnout. A hlavně, pro mě je to velké nastínění informací ke hře na které pracují a na kterou se těším. V tom je také velká hodnota.
  • hlavne bethesda by si to mela poslechnout, protože gamedizajn je v jejich hrách nejvetsi problem. Treba nedavno jsem chvili hrál skyrim a byl tam kopec, nahru vedla stezka a na ni byli pár metru od sebe velkej pavouk, vlk, kamzik a pak poutník co tam meditoval (co nedava smysl protože vlk by sežral kamzika a pavouk vlka). navic ten poutník tam meditoval v mrazu uplne nahatej. To je pak všechna atmosfera uplne v haji. (je to jen priklad, podobných nelogicnosti je tam na kazdem kroku spousta)
    Oni snad u tech her vubec nepremysli a dela to generator
    • Možná z té situace byli taky natolik překvapení, že tam tak úžasu nad celou situací stáli. *3*

      Tohle je jasnej případ nahodilosti ve Skyrimu. Ti mobové tam mohli nějak doputovat náhodou. Já na takovou situaci ještě nenarazil, ale stát se to samozřejmě může.
      • ne, byli tam napevno. oni tak delají hry, treba ve falloutu 3 dají doprostred pustiny domeček ve kterem žije osamela babička a za domem jí žije deathclaw. Fallout new vegas napríklad už mel svet vyresen mnohem víc logicky, i když to byli hry s prakticky stejnymi herními mechanizmy.
    • Krásný příklad, který jen dokazuje nekonečnou demenci her od Bethesdy. A pak se mi nikdo nemůže divit, že se mi tolik nelíbí Fallout 3 (New Vegas je ok)
    • taky nerad koukam na nudisty na snehu :D
  • Ballinguv sal v NTK... normalne tam do me hustej blaboly, aspon ted se to pouzilo nejak smysluplneji *1*
  • Fotka změněna. :D
    • smejki
      <>
    • unavený pán
    • nekromant33
      čekám že vznikne nová metadiskuze o tom, co tam bylo původně za fotku
      • Pilgrim66
        Co tam bylo za fotku? *3*
  • KronosDeret
    Predne, pan Vavra diky radkovani CCD chipu vypada jako retard, najdete mu jinou fotku nebo Vam priste zboura studio a Julku zakousne jeho pitbul. A jinak diky za video, opet velmi informativni :)
  • Já chci to tričko jak má Dan na sobě!!!Kde se dá objednat,stačí mi velikost L *3*
    • L?Doporučuju zhubnou,určitě máš nadváhu,asi jako většina Čechů *13*
      • L je velká velikost? prestal jsem ted na chvili cvicit a sel jsem z velkosti XL na L a pripadam si jako maly nedochudce..
      • vlastik.plaminek
        Zalez, vyschlá diskotéková zrůdo.
  • jindra.veliky
    pekne to sumi, to bylo toceny u more? *1*
  • Krasavec asi jako skoro všichni v videoherním průmyslu *1* *1*
    • Asharak
      Jop, herní vývojáři mají vždycky skvělý image *4*
  • BoB.2
    To není zrovna nejlepší fotka.
    • Lawliet
      Dovahkiin! *15*
    • Miserius
      Už jim to došlo *1*
    • Ze strachu rány pálcátem se již bojácná redakce uvolila ke změně titulního snímku.
    • Zayl
      Značně mi to připomíná situaci, kdy novinky píšou o někom koho plánují shodit.

      To vám pan Vávra nedal autogram či co?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit