Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen nějak nechápu tu angličtinu, když už je vpravo napsáno České hry, tak snad česky, to tam měli spíš přidat anglický titulky, nic extra proti tomu nemám rád se na to kouknu, ale i tak nechápu proč mluví anglicky.
    • smejki
      Taky je tam napsáno Game Developers Session. A včil babo raď.<>
    • wenceslaus
      Taky na přednášce byli i cizinci. Byl sice zajištěn překlad do sluchátek, ale možná to tak chtěl Dan zjednodušit .
    • Chim
      Třeba proto. že to video pak může Vávra použít pro prezentací své hry (ve světě), protože spousta backerů (anglicky mluvících) z kickstartru je na to video zvědavá a třeba taky proto, že nemáš být zdechlý a můžeš se i touto formou alespoň trochu naučit světový jazyk.
      • Od nekoho kdo anglicky mluvi jak muj 5tilety synovec? lol
  • Eeee...Eeee...Eeee...Eeee
  • Maximálně za 11 měsíců uvidíme jak to dopadlo.
    • morokura
      Optimisto. Podle mě je víc než jasný, že to nestihnou a tipuju tak 6 až 9 měsíců delay.
  • Úplně o ničem... Navíc mají skluz, vydání hry je za dveřmi a za tím nic pořádnýho nemají. Pan Vávra, místními fanatiky označován za boha, by si měl sednout k počítači a taky něčím přispět, než nás otravovat zbytečnými přednáškami. Určitě by se tam pro něho něco našlo, s čím by si věděl rady. Nebo by aspoň mohl klukům, kteří odvádějí tu tvrdou prací na počítaci, kterou se chlubí Vávra, aspoň nosit občerstvení a vařit kafe...
    • by si měl sednout k počítači a taky něčím přispět, než nás otravovat zbytečnými přednáškami.

      Za to ty jsi nam tu prispel uzasnym moudrem. Urcite by se pro tebe neco taky neslo, s cim by sis vedel rady - treba utirat kravam zadky.
  • Tak teď si nejsem jistej kdo má brutálnější AJ, jestli Vávra nebo náš bodrý prezident Z@Man. Dlouhodobě se to opravdu nedá poslouchat.
    • TheGGG
      Tédle české výslovnosti se zbavuje fakt blbě. Člověk může umět anglicky fakt perfektně, číst si jakkoliv složitý knížky, nebo poslouchat audiobooky, ale když začne mluvit je to děs běs.
      • Kdyz jsem moc anglicky neumel, myslel jsem si, ze anglicky umi ten, kdo ma perfektni prizvuk a vyslovnost. Po CAE na A (C2 uroven) uz vim, ze je to uplne o necem jinem. Ale zij v bubline. =)
        • CAE na A je pořád jen C1. Až CPE je C2. *3*
    • Tak u vývojáře to lze ještě tolerovat.... ale politika samozřejmě ne. Takže nesrovnávat.
      • Třeba umí Zeman rusky. Chceš popírat ruštinu jako světový jazyk? Nebo němčinu? Pro vývojáře by měla být aj denním chlebem....
  • Hnisavec
    Vávra píše super do Levelu, ale tie jeho názory sú podivné...označiť D:A Inkvizíciu bežiacu na jednom z najlepších a najkrajších enginov dnešna za škaredú hru mi príde už cez čiaru a veľmi. Sám pritom robí hru na engine, kde každá hra vyzerá ako klon Crysisu.

    ale prednáška fajn, RPGčko to bude asi príbehovo určite excelentné ako Mafia, len či sa hrateľnostne nestratia v prílišnom úsilí o dačo revolučné..
    • DA:I rozhodne neni hezka hra - v tom nejlepsim a nejkrasnejsim enginu dneska je vsechno jako z nalesteneho plastu. A animace postav nebudu vubec komentovat, magovo tancovani s tyci vykradene z DA2, zenske postavy stojici jako by mely v zadni casti pravitko a chuze Cassandry mi v jednom momente pripomela Osli ostrov ;-) Par let stary Zaklinac 2 mu dava na frak ve vsech smerech.
    • kde každá hra vyzerá ako klon Crysisu. *1* *1* *1*
      Bavis
    • Kozy
      najkrajších enginov dnešna *1* *1*
      • Hnisavec
        sa nepototo z preklepu na nete...ok dneška., nech nežerem *5* *6*
        • on myslel to "najkrajsich"
  • 1:08:00 Celkem se hodí co se tam děje k tomu co on zrovna říká :D
  • smejki
    <>
  • pekna prednaska...ale nedokazu se zbavit pocitu megalomanstvi a ze kdyby urcite veci vypustil,tak by si usetril dost prace (a penez) a nebylo by to ke skode hry a ani hrac by to nijak nepoznal...
    takhle vlastne resi problemy,ktere nevyplyvaji ze hry,ale hlavne z nich samotnych...
    kazdopadne drzim palce a doufam,ze vysledek bude stat za to :)
    • Keyz
      Ono to je obtížně něco vyhodit když věříš v produkt kde chceš tohle a tamto.

      Hlavně co vyhodit? To prostě nevíš a průzkumy stejně přesně neporadí. Není to sranda. To samé když píšeš třeba nějakou odbornou práci a chceš to mít pořádně. Taky pak řešíš co vyhodit, jak to napsat aby se to vešlo do počtu stran.

      Napíšeš tam odkazy na to co si myslíš, že ostatní mají číst? Zjednodušíš to? Dáš větší prostor něčemu na úkor jiného? A tohle je přitom snadné oproti hře. Fak nezávidím. V hlavě mu to musí pořád šrotovat a snad výsledek bude OK.

      Viz jak tam kecal o tom co se může stát během rozhovoru.
      • ja to chapu,ale prijde mi,ze ty mantinely maji pak az moc daleko a ze se mezi tim dost motaji...samozrejme by bylo nejlehci ty mantinely priblizit a min mene problemu,coz chapu,ze to je proti jeho mysleni (ale treba 240 ingredienci? jeste ze ho nekdo dostava pak do reality :))

        uvidime,snad si s tim poradi...
        • Keyz
          Je vidět, že to prostě zkoumají jak to bude fungovat anebo nebude.

          Pro některé to vypadá, že jsou naprosto v koních (chtěl jsem napsal v koncích :D ale WH=koně..Pěkný překlep), ale tohle je klasický výzkum. Jen to většinou nevidíš a tady to popsal bez nějakého obalu. Jinde tohle sice neřeší ale proč? Jak psal Ucho.

          Jinde jedou to samé dokola anebo jejich inovace je minimální. Jak by tohle mohli řešit u FC, AC apod. když to je pořád to samé a jednoduché (viz příklad s nemožností zabít řečníka v AC). Tedy věřím, že to dobře vyřeší a třeba tam nebude vše, ale pořád tam bude něco navíc co jinde není a díky tomu si to budu pamatovat, tak jako si pamatuji Mafii.

          Anebo nejlepší RPG světa. DA.I tam postavy stojí a čumí. Ve městě dělají to samé a den/noc se neřeší. Tam vidíš jak to je primitivní. Nehledě na chyby AI během boje :(
      • celoush
        Je celkem často omíláno, že hlavním úkolem designera není vědět, co přidat, ale co odebrat.
    • živoucí svět nabídl už Gothic, úplně to stačilo... na jednoduchých principech vystavěná perfektní hra (takový pocit jsem měl i u MGS)
  • Takže abychom měli retardovaný komentář z krku a mohli bychom se věnovat slušné diskuzi k tématu:

    Warhorse jsou banda amatérů, nic neumí a jejich hra selhá, protože si to Vávra zaslouží!

    Tak a teď, prosím, už jen slušná diskuze:

    Díky za nahrávání přednášek, protože ač už jsem konečně chtěl dorazit, opět to nevyšlo a aspoň že teda takhle se mohu mrknout na pár přednášek.
    • Firingo
      Ale no tak tím že jsi napsal ten retardovaný hate komentář jsi sebral zábavu polovině lidí tady *1*

      Ale jinak souhlasím škoda že tu na škole nemáme takovéhle přednášky... bych chodil pravidelně *1*
      • dalsi student, kteryho to moc bavi
    • Keyz
      Hlavně příště doraz a řekni jím to namístě. Tam dostaneš i zpětnou vazbu.
      • Jelikož jím fandím, takže bych jim leda řekl, ať se daří a jak se moc těším.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit