Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MarekTV
    Až budu velký, chtěl bych být Viktor Bocan.

    Ten sucháčský humor jsem zbožňoval už v jeho článcích ve Score. A věřte nebo ne, píše stejně jako mluví. Fantastický člověk. :)
  • Llour
    Strašně se mi líbí Viktorův smysl pro humor. Snad ho někdy dostanete do FC *14* *14*
  • Lukyz
    Viktor je borec! *4*
  • Magister_Peditum
    "České RPG zasazené do Posázaví 14. století" - jen pro přesnost je to 15. století, i když hned na jeho začátku. *3*

    Jinak nechtěli byste Bocana někdy pozvat do FC?
  • TireFuri
    Ten jeho monotónní hlas a jeden vtip za druhym, je na mě moc. Ten mě učit ve škole tak bych to mohl i někam dotáhnout. =D
    • Když to všude smrdí jako hovno, možná by ses měl kouknout na botu. Nejspíš bys to nikam nedotáhl ani s pánem bohem za učitele.
  • teda Dan je vtipnej ale Viktor by se tim i mohl zivit,,chvilkama to vypada ne jak prednaska ale jak porad NA stojaka ..dobre me po ranu rozsekal *1*..palec nahoru
    • "... je smutnej, protože umira..." Nektere ty hlasky fakt rozsekají... :-)
  • jo, bocan a jeho humor
  • walltar
    Parádní přednáška.
  • Warhorse si vzali strašně velký sousto a plní si snad jejich i naše klukovský sny. Vypadá to parádně, nejvíc ze všeho se mi líbí a) českej venkov a příroda b) fyzika úderú - myslel jsem si, že na tohle si ještě nějakou dekádu počkáme, jestli to funguje tak jak tady tvrdí tak je to paráda. a myslím, že se už nemusíme bát, že by to byl propadák *4*
  • Sr_Lobo
    Naprosta pecka, Viktor je borec a s Vavrou verim, ze vyplodej klenot.
    • keep your expectations low, abys nebyl zklamaný. Od Zaklínače jsem si taky sliboval bůhvíco a dostal jsem další Skyrim. Lepší nic moc nečekat a být mile překvapen, než čekat moc a dostat míň.
      • líbí se mi jak jsi začal anglicky a pak plynule přešel do češtiny... ty musíš být řádný ču*ák *9*
        • anger and hate lead to the dark side, mladý padawane
          • walltar
            Pan Ješita říká, je to taková těžko přeložitelná slovní hříčka, doslova to zní "Kolik třešní, tolik višní" ale pravý smysl...
            • Lukyz
              Jen ať si pindá, na to my jsme zvyklí *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit