Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímalo by mě, jak bude vyřešená výroba mečů. Jestli to bude nějaká minihra nebo jen poklikání na ikonku. V Sims Medieval to bylo slušně nakousnuté, ale chtělo by to trochu víc rozvést. Nebylo o tom nějaké video z vývoje ?
    • použil bych kovářství z gothicu
    • Aha..."Almost everything that can be turned into a game will be playable – and that extends to crafting, as well. Blacksmithing doesn’t happen in menus but rather with a hammer at a forge. These mini-games are skill-based and affected by a player’s stats. You’ll be able to forge, sharpen, and repair weapons, create potions and ointments through alchemy, pick locks and pockets, distill alcohol, and prepare food."
  • Díky, Viktora jsem si nechal "na konec" jako sázku na jistotu, nezklamal. Asi nejvíc mě zaujaly úvod a roubování RPG. Ještě jednou díky.
  • Kopa zajímavých informací i legrace, parádní přednáška.
    Btw: zmiňoval, že nechtějí přidávat volbu kamery do nastavení, neví někdo jestli třeba padlo na fórech, že by tato volba mohla být přidána modem? (uvolnění modovacích nástrojů tuším zmiňovali už při kickstarteru)
    • Modem to pujde, uz to potvrdili.
  • pri tom udere hlavicou meca,sa mi vybavilo,co hovori kamarat / neviem ci 5-6 dan/ o karate.... v realnom suboji ide len o to,ako protivnika dat na zem v najkratsom case....tj zlomit mu nohu .D a dopizlat ..takze ziadna estetika
  • Tenhle chlápek by nám měl dělat školení *1* Každoroční maraton školení se blíží... *11*
    • Ale chtělo by to někoho, kdy by nás pravidelně budil *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit