Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to by mne zajimalo vseobecne jesli v esportu se delaji anti dopingove kontroly?
  • no vidíš, mě připadá přiblblé stěžovat si na MOBA když tě to nikdo nenutí hrát, ale za toho intelektuála teda díky *4*
  • Btw. Existuje v MOBA hrách anti-dopingová kontrola ? Znám kluka, co žere perník po kilech a je v tom vážně dobrej.
  • No jo, ani EPIC nemůže ignorovat ty milióny, co se v MOBA sračkách točí. Pochybuju, že EPIC ještě někdy vytvoří obyč. single-player / CO-OP hru.
  • slavek.skara
    jo jo stejně jako číst přiblblé komentáře rádoby zajímavých intelektuálu.
  • taky tě nutí sedět celý den připotaného ke křeslu a paŕit MOBA od rána do večera?
  • takze vis prd.. tudiz jsi jasna cilova skupina :) klasika no.. proto se tyto hry porad delaji.. :D

    to je takovy trend kazde studio musi mit svoji moba hru a hru se zombie.. podobne jako "vsichni" chteji sandbox mmo s full loot systemem a absolutni svobodu :D *16*
  • slavek.skara
    Pane bože ať už s těma Moba hrami jdou někam,....
  • Jack1947
    Možná...
  • Ale komiksových je
  • "Gearbox připravuje Battleborn, komiksovou first-person akci s" jooo "moba prvky" oooj.
  • To složili Steve Reich a Philip Glass, ještě když dělali stěhováky.
  • Jack1947
    Naopak, více MOBA her! *15* mimoto tohle bude FPS/MOBA a taková moba ještě na trhu pokud vím není. Tedy no není jich moc. *4*
  • N0isy
    Už žádný MOBY. Prosím!
  • Jo, trojka byla slabší. Na druhou stranu, asi před dvěma měsíci jsem si ji pustil a byl jsem až šokovaný, jak komplexně v kontextu dnešních stříleček ta hra působila. O to víc, že si dobře vzpomínám, jak jsem ji při průchodu těsně po vydání opovrhl jako zjednodušeninou nejhrubšího zrna. Myslím tedy, že s přihlédnutím na dnešní trendy čtvrtý díl ani nechci, protože by stejně jako u mých dalších oblíbených her SWAT a R6 skončil hrozivou fraškou.
  • Jack1947
    Utopie *9*
  • Jack1947
    Proč ne? já když to zmáknou dobře proti tomu nic mít nebudu. Naopak MOBA her přece není nikdy dost. *3*
  • wenceslaus
    Co je to za hudbu? Přijde mi, že k traileru IL-2: BoS dělal doprovod ten samý člověk.

    https://www.youtube.com/watch?v=gBa31SdxMrk#t=56
  • Kozy
    nope
  • Mato1987
    tiež asi zbytočne čakám :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit