Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • N0isy
    Už žádný MOBY. Prosím!
    • Jack1947
      Naopak, více MOBA her! *15* mimoto tohle bude FPS/MOBA a taková moba ještě na trhu pokud vím není. Tedy no není jich moc. *4*
      • takze vis prd.. tudiz jsi jasna cilova skupina :) klasika no.. proto se tyto hry porad delaji.. :D

        to je takovy trend kazde studio musi mit svoji moba hru a hru se zombie.. podobne jako "vsichni" chteji sandbox mmo s full loot systemem a absolutni svobodu :D *16*
  • A pak sem tu já, kterej čeká na nový Brothers In Arms....
    • Jack1947
      Utopie *9*
    • Mato1987
      tiež asi zbytočne čakám :(
    • Podobně, další seriozní díl navazující na ostatní bych taky přivítal. Ale obávám se, že Gearbox se do budoucna dostane do takových bobkových, že něco dalšího k té dosavadní trilogii už nemusíme nikdy uvidět. Navíc je otázkou, jestli vůbec ti lidi tam budou schopní si vytvořit takový dostatečný elán jako v případě prvních dílů. Všechen ten koncept, poměrná promyšlenost a jakási snaha po vyváženosti v autentičnosti a herních mechanikách, včetně převyprávění ve stylu BoB může s dnešním trendem vcelku slušně přejít uspěšně do p*dele. Pokud to vůbec oficiálně spustí, tak se osobně nebudu moct bavit dojmu, že tentokrát už to definitivně zdělaj. Už trojka, přestože nebyla špatná, se pohybovala na hraně toho, co vlastně vůbec měli v úmyslu původně vytvořit.

      Jedinou jistotou je, že ve své ráži zůstane strejda Pitchford, kterej bude jako vždy básnit o nejlepší hře na světě.
      • Jo, trojka byla slabší. Na druhou stranu, asi před dvěma měsíci jsem si ji pustil a byl jsem až šokovaný, jak komplexně v kontextu dnešních stříleček ta hra působila. O to víc, že si dobře vzpomínám, jak jsem ji při průchodu těsně po vydání opovrhl jako zjednodušeninou nejhrubšího zrna. Myslím tedy, že s přihlédnutím na dnešní trendy čtvrtý díl ani nechci, protože by stejně jako u mých dalších oblíbených her SWAT a R6 skončil hrozivou fraškou.
  • slavek.skara
    Pane bože ať už s těma Moba hrami jdou někam,....
    • taky tě nutí sedět celý den připotaného ke křeslu a paŕit MOBA od rána do večera?
      • slavek.skara
        jo jo stejně jako číst přiblblé komentáře rádoby zajímavých intelektuálu.
        • no vidíš, mě připadá přiblblé stěžovat si na MOBA když tě to nikdo nenutí hrát, ale za toho intelektuála teda díky *4*
  • LTM3
    Každá hra musí mít svůj MOBA spin off, Total war, zaklínač a teď tohle *6*
  • "Gearbox připravuje Battleborn, komiksovou first-person akci s" jooo "moba prvky" oooj.
  • Kozy
    nope
  • Btw. Existuje v MOBA hrách anti-dopingová kontrola ? Znám kluka, co žere perník po kilech a je v tom vážně dobrej.
    • to by mne zajimalo vseobecne jesli v esportu se delaji anti dopingove kontroly?
  • No jo, ani EPIC nemůže ignorovat ty milióny, co se v MOBA sračkách točí. Pochybuju, že EPIC ještě někdy vytvoří obyč. single-player / CO-OP hru.
  • wenceslaus
    Co je to za hudbu? Přijde mi, že k traileru IL-2: BoS dělal doprovod ten samý člověk.

    https://www.youtube.com/watch?v=gBa31SdxMrk#t=56
    • To složili Steve Reich a Philip Glass, ještě když dělali stěhováky.
  • Jack1947
    Proč ne? já když to zmáknou dobře proti tomu nic mít nebudu. Naopak MOBA her přece není nikdy dost. *3*
    • Ale komiksových je
      • Jack1947
        Možná...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit