Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • týpek vlevo je Leonidas *12* *1* *1* *1*
  • JohnyTheZik
    Gears of War 3 - 9/10 a oproti tomu WH40K SM - 5/10 .. Do nebe volajici podplaceny pan Smutny a prachsprosta nespravedlnost!

    To cislo je proboha jen orientacni, bylo by dobry, kdybyste si celou recenzi precetli a popremejsleli nad tim, proc tomu dany recenzent dal takovou ci onakou znamku..

    Vykrikovat, ze recenzent selhal a ze jeho recenze se nemaji brat vazne, je selhani spis vase..
    • 5/10 běžně dostávají hry, které mají velké technické nedostatky a naprosto podprůměrnou hratelnost. Space Marine je technicky velice dobře odladěná hra (skvělý zvuk, slušná, přesto nenáročná grafika, přesné ovládání) a jedinou opravdovou vadou té hry je poměrně stereotypní singleplayer s nevýrazným příběhem. Kdyby singleplayerová část dostala 6/10 (s tím, že fanoušci WH40k by si určitě jeden až dva bodíky přidali), tak by nikdo nemohl říct ani popel. Jenže to by pan Smutný nesměl v textu zmínit multiplayer, kterej je naprosto parádní (i přes občasné problémy s matchmakingem) a posouvá tu hru úplně do jiných výšin (v samostatné recenzi by určitě dostal 8-9/10). A ohánět se tím, že číselné hodnocení je jen orientační mi přijde jako neskutečně hloupý argument. Buď text alespoň trochu koresponduje se závěrečném hodnocení a nebo jsou ty čísla k ničemu a bylo by lepší je zrušit.
      Zkrátka a dobře - hodnocení 5/10 pro Space Marine bylo a je naprosto mimo.
      • aha, takže když dostaneš průměrnou známku ve škole "dobrá" pro děti "3" tak jsi naprosto podprůměrný? 5/10 je průměr, teda pokud si chodil do školy.
        • A Space Marine je snad po všech strankách průměrná hra ? Průměrný je možná singleplayer. Technické zpracování je nadprůměrné, multiplayer má pak dokonce špičkový.

          Srovnání se školním ohodnocením žáků na školách je pak jen doufám špatný vtip.
          • JohnyTheZik
            Technicke zpracovani nadprumerne? Promin, ale ja nevidim grafiku, kterou bych v dnesni dobe povazoval za nadprumernou.. Naopak. Audio nehodnotim. Celkove mi z dojmu, jaky ze hry mam, vychazi, ze to je prumerna hra. MP nehodnotim, ale dost casto jsou recenze oddelene. 5/10 naprosto odpovida, je mi to lito.
            • Podívejte se na metacritic. Je tam 24 recenzí, z nichž ve 12 dostalo Space Marine hodnocení aspoň 8/10, v 8 magazínech je hodnocení mezi 7-8/10, ve dvou případech dostala hra 6/10 a pouze na jednom jediném herním webu Space Marine dostalo 5/10. Ten web je čirou náhodou games.cz (to je vícuc z recenzí PC verze; na Xbox 360 hra dostala v průměru víc, na PS3 zřejmě vinou technických nedostatků o něco míň).

              ad multiplayer: Cituji přímo z recenze "...ale to, co můžete se svým mariňákem po pár levelech dělat, je čirá zábava (...) Multiplayer je zábavný, frenetický ..."

              V celkovém vyznění je totiž ta recenze psaná ve stylu "Není to špatný, multiplayer je výborný, ale mohl to být ještě o pořádně dlouhý fous lepší, vcelku se jedná o mírné zklamání" - s tím já souhlasím, ale číselné hodnocení 5/10 je úplně mimo.
        • presne tak, trojky dostavali lemplove, ctyrky a petky ti co se neucili uz vubec :)
      • Souhlas, ale je fajn že obě recenze vyšly v blízkém časovém horizontu. Alespoň si člověk udělá pořádnou představu o tom co je autor těchto recenzí zač.

        Minimálně by neškodila recenze SM věnovaná multiplayeru po patchi s COOP modem, ostatně ona by ani neškodila recenze SM pro konzole. Ono na vybračním gamepadu a 40+ palcové TV to pak musí být mnohem lepší zážitek.
  • Aleši po te petce W40k te nikdo jiz nebere vazne *1*
    • Tak proč to čteš? *3*
      • aby videl kdo je tady debil, neasi :D
  • Tak hru mám od včerejška(jsem Akt III a kapitola I - Anvil Gate) a je to paráda(dialogy - jasně v duchu serie..., příběh je velmi slušný - hlavně pěkně vyprávěný, hratelnost je zase o kousek vybroušenější a grafika zase o pár procent lepší - na mě ovšem až moc barevná).

    Zatím opravdu nejlepší ze všech dílů a hodnocení 9(dle mého mýnění mohlo být klidně i vyšší) není rozhodně přehnané.... Příznám mám serii rád a komu se tato serie od začátku nelíbila, tak toho asi ani třetí díl nepřesvědčí... Prostě každému se líbí něco... *4*
  • omg lol *1* 9/10 *1*
  • Musim pochvalit pana Smutneho za velmi peknu recenziu :)
  • recenzia ??? ta hra dnes vychádza a by ju viete zodnotiť divne ?
    • ales.smutny
      Ono to bude tím, že dostáváme recenzní disky poněkud dříve, než je den vydání :) Jen tentokrát to chvilku trvalo...
  • mozna by recenze nebyla tak smesna kdyby nevysla par dni po te na Space Marine :)
  • Mayuri12
    GoW má strašnej hype od majitelů xboxu. Jako střílečka je GoW nadprůměrná to určitě ale fandi si představují že se zapíše do historie a bude se o ní mluvit ještě za 10let, navíc to přehnané zveličování GoW univerza a příběhu je také úsměvné. Neříkám že systém krytí se kterým myslím přišel GoW první není zajímavej a nechci aby to vypadalo že na xboxaře plivu ale je celá řada lepších her a známky jako 94% hru předceňujou.
    • Erien
      X-box nemám, mám pouze Gears of War 1 na pc. I tak je to pro mě jedna z nejlepších TPS co jsem na PC hrál. Škoda že další díly už pro pc nejsou.
    • dilinja
      zhodnotit by se melo i portfolio her na platforme na ktery vychazi tady je GoW bez konkurence pokud se nepocitaji predesle dily nechci hatovat ale lepsi Third-person shooter game v coridoru na xboxu nenajdes
      • Čekuj Vanquish... neříkám, že je lepší objektivně, ale pokud by jsi si chtěl zahrát TPS na Xku, tak by tě mohl zaujmout. A moc se o něm nemluví... tak to napravuju.
        • dilinja
          koukam ze je na livku demo asi to prubnu
  • Všichni tady v diskuzích nadáváte na call of duty ale to že gearsy jsou díl od dílu furt stejný (furt ty samý naskriptovaný uzký cestičky a tupej přiběh) vám je asi fuk
    • Ale ne... je to jak píše Kurotsuchi Mayuri... prostě na Xku nic v té kategorii lepšího není, tak se to hypuje atd... ¨
      Počkat... vlastně Vanquish je mhohem lepší... ale ten zas není tak rozšířenej...
      • jo, ty myslíš to jak když už máš málo štítů tak tě pošle ve slo-mo power slidu po zemi aby sis vlastně bez problému schoval-.- ano je to fakt stokrát lepší hra *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit