Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takhle ma vypadat prave RPG!!!!!!! Kozla, draci. A ne nejakej traaapnej ceskej shitdom deliverance
    • omg myslel jsem KOUZLA.
      • wenceslaus
        A já už ti chtěl doporučit Goat simulator...
    • Vojta_Ilavsky
      Kozel nesmí chybět v žádné hře. :)
      Jenom škoda že Warhorse Studios si vaří svoje vlastní...
      • Devet z deseti Trollu, kozla ve hrach, nedoporucuje.
        • Asharak
          Nojo! Proto se všichni seou do KC:D *1* Doufám že tam mají dost zápalných šípů.
  • "When you're outside, you can always whistle to call the whores." -SOLD
    • *horse."

      You're welcome.
      • Kinet1c
        Ty si to bud fakt nepochopil, co tam napisal, alebo len nevies anglicky.
        • A ty sis nepřečetl moje jméno.
        • Inquisitor
          Někdo rád holky a někdo koně.
  • je to fakt nadherna hra! Jediny co me trochu drazdi je proc si porad nekdo mysli ze v jeskyni bude rust mech a kapradi.
    • Možná protože existuje spousta mechorostů, které jsou schopny v jeskyních růst? U kapraďorostů si nejsem bez gůglování jistej (spíš asi nerostou), ale u mechů ano.

      Jasný, letní louka to nikdy nebude, ale jinak není nemožné, aby tam něco málo rostlo.
      • Chces mi rict ze v tmavy jeskyni bez nejakych prusvitu ve strope poroste zeleny mech?
    • Kinet1c
      Pretoze to su specialne herne jaskyne :D, neberu realitu ako skutocnost. Koniec koncov je to fantasy, takze preco nie kapradie ba aj stromy kludne :D.
    • vlhkost.
      • Paulcz
        blbost
        • To možná jo, ale dokážu si představit, že to je důvod proč herní vývojáři vidí mech jako dobrou rostlinku do jeskyně, i když tam normálně neroste.
          • Paulcz
            Důvod je jednoduchý, je línej zjišťovat informace o jeskyních tak tam něco plácne a k dispozici má nějaký asset lesa, strom se mu tam nevejde.. takže to vyhraje kapradí, svítící houby, mech.. :)
  • Je to osviezujuce pozerat sa na bossfight bez qte. Nebude to ale prilis malo cinematicke? Ziadne pruhy, grain ani qte a este to bude pravdepodobne aj pridlhe ;-)
    • TheGGG
      no, že těch her s QTE vyšlo. Tardi jako ty maj zas nad čím pčovat tři roky.
    • Vojta_Ilavsky
      QTE ve dvojce bylo dost, nepředpokládám že tady ho bude o moc míň, koneckonců to míří na co nejširší koncovou skupinu konzumentů.
      Místo grainu a pruhů to je zase přesaturovaný jako tuří samice.
      • Dost = 2x za celou hru...
        • Vojta_Ilavsky
          Já si taky pamatuju jenom 2 sice(ten drak na začátku a potom ten dementní kairan), a mohl bych klidně s nadsázkou říct, že souboje byly jedno velký QTE.
      • misho8723
        Totálna blbosť - v hre nie sú žiadne QTE.. vývojári to už hádam 100x potvrdili, že QTE z dvojky sa v trojke neobjavia
        • La_Furia_Roja
          Konečně to někoho napadlo na ty qte ve dvojce jsem měl nervy.
          • Tak sis je měl vypnout v options menu *6*
            • Cooo to vůbec nevím, že jde omg :D A já blbec několikrát kvůli qtečku opakoval souboj s kajranem
        • Vojta_Ilavsky
          Jedině dobře. :) Jinak díky za info.
          EDIT: Teďka jsem se koukal, říkali to v dubnu 2013, není divu že si to už nepamatuju. :D
          • misho8723
            No ja chodím na ofic. fóra a sledujem ich prednášky, Q&A a podobne a tak tam takéto info opakujú každú chvíľu, lebo ľudia sa ich stále pýtajú na tie isté veci :D
  • Pre vsetkych co kricia "downgrade" nech si pozru toto video
    https://www.youtube.com/watch?v=QQUKoJRuIyg
    a pocuvajte co hovori prezentujuci na zaciatku videa. Ze neukazuju hru na najvyssich nastaveniach, nechavaju to az k vydaniu hry aby hraci dostali "facku" ked bude hra vyzerat este lepsie nez na vsetkych videach :)
    • TheGGG
      Zdejší kiddos maj všichni PC za 60 000,- a hrajou zásadně na 4K monitorech se 120 FPS *7* *7*
      • Rika nekdo, kdo velebi lowendove PC v cerne krabici, bez otevreneho operacniho systemu s omezenou nabidkou her, ktere navic musi byt v cinematic kvalite, protoze jinak by to ta plecka neutahla?
        • TheGGG
          Grafika konzolových exklusivit je něco o čem si většina zdejších PCčkářů může jen zdát, přestaň jako nějaký pomatený fantik opakovat pořád dokola ty nudné kecy a zkus se někdy na nějakou konzoli skutečně podívat. Zatím se jen ztrapňuješ.
          • del0
            "Grafika konzolových exklusivit je něco o čem si většina zdejších PCčkářů může jen zdát."

            Vzhledem k tomu, že graficky nejpokročilejší hrou je Star Citizen a vzhledem k tomu, že všechny multiplatformovky na PC vypadají líp, nemám tušení, o čem to tu blábolíš. Ten tvůj slavnej exkluzivní Bloodborne vypadá snad hůř, než 4 roky starý God of War 3 z PS3.

            "přestaň jako nějaký pomatený fantik opakovat pořád dokola ty nudné kecy"

            Jaká ironie. Pěkně si vystihl sám sebe. *15*
            • del0
              Sure. Ty si určitě jeden z těch, co tvrdili, jak je DS graficky nabušenej, když vyšel. *15*
            • "Ten tvůj slavnej exkluzivní Bloodborne vypadá snad hůř, než 4 roky starý God of War 3 z PS3."
              Leda ho*no...
    • Neřeš je 90% lidi s games budou rádi když jim ta hra poběží na medium a o ultra a 1080p si můžou nechat jenom zdát
      • Krescz
        ja budu rad i za minimum *15* jinak videa mi nepripadaji nejak odpudive me se libi
  • To není wyverna, to je bazilišek. *4*
    • Ja bych rekl zevGriffin. Wyverna bude mala obdoba draka. Na griffina sedi vsechno.
    • Kinet1c
      Uprimne, mne sa vzdy nejak v mysli motaju skor wyverny a bazilisky z BG :D, a rozdiel je absolutne jednoznacny, teda tam, jeden lieta, druhy nie,
    • wenceslaus
      Wyvern je bazilišku dost podobný, rozdíl je prakticky jen v hlavě.
      • Koukám moc lidí tady nečetlo ságu. *4*
        • wenceslaus
          15 let... a popravdě si toho moc nepamatuju.
    • no neviem ale to na obrazku vyzera ako wyverna. Bazilisok vyzera skor ako plaz a pokial viem tak nevie lietat. Aj ked pravda nepamatam si uz ako vyzera v zaklinacovi presne:)
      • wenceslaus
        Nejčastěji jako kohout-plaz a lítá... i když to názvosloví není nikdy přesný (překvapivě). http://www.eaudrey.com/myth/images/Basilisk.gif
        • To, na co odkazuješ a o čem tu píšeš, by měl být Kurolišek. V knížkách nebo hře je to někde vysvětleno. Mám za to, že Bazilišek je více ještěr, kdežto Kurolišek má spíše k ptákům (kohout). Kdyžtak ať mě někdo opraví :-).
        • Moze byt. Pri tychto potvorach si nikdy niesom isty co je co.
    • Draken69CZ
      No nevím co to je, ale mám pocit že ráno kolem 5-6h to šlo naší ulicí a sousedovi to nablilo na vrata.
  • Kr.Pa
    Nekomprimované video v plné kvalitě zde: http://bit.ly/1Hd1FXo (cca 1100 MB)
  • Je to pravdepodobne stream na nvidia shield ako to predchadzajuce video s vlkmi alebo hrane na Xbox One, preto je grafika slabšia, tak prestaňte stale kritizovať a sťažovať sa na grafiku. Uvidíte aká bude kvalita na pc a ultra nastavenia.
  • Ak má niekto strach o hru po grafickej stránke ...
    1. Toto je ukážka z xboxu (overené z inej stránky), ak si náhodou niekto nestihol všimnúť a pokiaľ viem, tak xbox nebude podporovať Full HD
    2. Youtube, respektíve nejaký iný prehrávač na stránke väčšinou (z 99,9 % prípadov) degraduje skutočnú kvalitu, v akej bolo video spracované. To jest, nikdy nedostanete pravých 1080p, pretože sú zkomprimované.
    Pamätám si na prvý gameplay, kde som si poctivo zaškrtol 1080p na youtube (dokonca aj stiahol) a zľakol som sa. 5:55 celkového času malo okolo 150 MB. Hľadal som na internete a našiel som, zhodou okolnosti práve na tiscali, verziu tej istej ukážky, ktorá sa musela stiahnuť a zrazu necelé 6 minútové video malo 1,25 GB! A to len bolo pokoukáničko :D
    Skrátka, po grafickej stránke by som sa nebál, aspoň čo sa týka PC verzie, no bohužiaľ konzoly to schytajú okresanou kvalitou (bez hate-u, len objektívne posudzujem).
    A ohľadom otvorenosti a veľkosti sveta by som tiež nebol tak skeptický. CD Projekt si u hry takýchto rozmerov, si jednoducho nemôže, aspoň by si nemal, dovoliť porušiť sľuby.
  • Mato1987
    Ak mám byť úprimný, tak vôbec nechápem ten humbuk okolo celého tretieho zaklínača...mne tá hra pripadá ako silne konzoloidná a zjednodušená verzia predošlého dielu...ani tá grafika nie je bohviečo, niektoré tie textúry vyzerali otrasne...
    • Slovensky lhar se vratil! Zalez zpatky do jeskyne! *6*
      • Mato1987
        Čo to melieš ty neštastník :D vysadil si prášky? *15*
    • Lotr
      Osobně hry nehraju pro grafiku. Ale pro příběh.
      A ten má Zaklínač prostě skvělý. Cit pro Sapkowského jde poznat. A proto se na ní těším.
      • Cit pro Sapkowského? To jako vážně?
      • Mato1987
        U mňa je to podobne, radšej preferujem hry s kvalitným príbehom príbehom ale keď sa grafika od predošlého dielu, ktorý bude mať uz 4 roky ani len troška nezmenila k lepšiemu a je to práve tá grafika, ktorá dotvára atmosféru v hre tak mám taký pocit, že niečo je zle.
    • Vojta_Ilavsky
      Konzoloidná byla už dvojka, která se Zaklínačem měla už pramálo společného, doufám že ve trojce dodají tu pravou slovanskou atmosféru z jedničky, z videí to vypadá na Kingdoms of Amalur. .)
      • TheGGG
        ano, protože konzoloidní = málo slovanský. LoL to ti poradil jaký jouda?
      • Mato1987
        mne osobne sa nelúbil ani jeden diel, jednotka mala otrasný súbojový systém a dvojka bola zase príliš jednoduchý, udrieť, zasiahnuť, potom odskočiť na sekundu a zase opakovať až kým nepriateľ nezgegne a z tejto trojky mám podobný pocit ako z dvojky a ešte k tomu mu to príde omnoho zjednodušené, veď tá obluda neubrala hlavnému hrdinovi ani troška zdravia a keď ubrala tak sa zázračne zregeneroval...neviem no, ale tak to vyzerá, že v máji tohto roku si radšej zahrajem kvalitný datadisk old blood ako tento konzoloidný, zjednodušený a ohavný klon zaklínača dvojky.
        • Kdyz se ti nelibil ani jeden dil ,tak co sem lezes otravovat a hejtovat?
          • Mato1987
            Tebe asi niečo také ako názor nič nehovorí, všakže? Ty to samozrejme považuješ za "hejt" a "otravovanie", to preto lebo si pravdepodobne jednobunkovec .
        • Prosim nereagovat na toto Slovenske cosi! Je to jen nicka se smutnym zivotem ,ktera zije ve vlatnim stinu. Kazda reakce na neho mu lesti jeho nicotne ego ,hledici do prazdne skorapky sama sebe.
          • Mato1987
            a si znova späť vo svojom raushi ty tragikomikcký trotl, keby si radšej robil niečo prospešnejšie, trebárs skočil si bungee jumping bez lana alebo niečo podobné. Viem kto si a je mi ťa fakt ľúto ježíš kristus.
        • někdy stačí nebýt líný a přečíst si průvodní text než-li jen slepě klikat na video..

          "Jak si můžete všimnout už na úvodním úvodu s vlky, opět jde o prezentační video, podobné, jaké jsme viděli loni na E3, což znamená, že Geralt uštědřuje potvorám mnohem větší zranění, než na normální obtížnost a naopak dostává jen zlomek toho, kolik by dostal normálně. Důvod je jednoduchý, tvůrci potřebují prezentaci dostat do snesitelné délky a nemohou strávit deset minut tancováním kolem wyverny"
          • Mato1987
            tak tomu never, mazanie medu okolo huby len preto, že sa jedná o prezentáciu.
            • maros.goc
              Prezentácie sa vzdy robia takto
            • Mato1987
              no tak by boj trval o pol minútu dlhšie, to nič nemení na fakte, že je to až príliš zjednodušené.
            • Vývojáři to řekli sami když prezentovali tohle video na PAXU... Mimoto se stačí podívat na video abys viděl, že Geralt je level 30 a bojuje s level 4 vlkama...
      • Zase neprehanej, barevnejsi nez kingdom of amalur to neni, to nejsou ani rosetove vitraze u cernoprdelnickejch obchodaku.
        • Vojta_Ilavsky
          Neříkám že je to barevnější, říkám že se to minimálně k vizáži KoA příbližilo tak blízko, aby se to dalo srovnávat.
          • Tohle neni vyvedeno v tak sytych tonech, ale podobnost se urcite nalezt da. Hlavne aby tam nebyly i dalsi podobnosti s KoA. Konkretne nemoznost skakani a veru stupidni (aspon na pc) souboje. Bohuzel se obavam, ze presne to v zaklinaci dostanu.
            • Vojta_Ilavsky
              Jak byl ten soubojoves systém stupidní, tak ty finish animace byly nádherný, prostě jsi klikal a pěkně to vypadalo, v Zaklínači tohle nefungovalo, tam jsi klikal, ale žádná odměna.
              To samý Metal Gear Rising: Revengeance, tam to sice bylo jenom mačkání čudlíků, ale vypadalo to nesmírně efektně.
            • V kazde hre kde na ten souboj potrebuji aspon 3 tlacitka :D Soubojove systemy byvaji stupidni, nicmene kdyz se vyvojar aspon trochu snazi, lze ten stupidni system vysperkovat alespon zdanim takticna, zdanim, ze hrac vyvoj boje nejak ovlivnuje a ze muze i umrit. Vyvojari KoA se tolik nesnazili...
            • Vojta_Ilavsky
              Byly to efektní... :)
              Teďka mi řekni kde máš souboje který nejsou věru stupidní? Zrovna Zaklínače bych jako příklad nezmiňoval, ty souboje ve dvojce byly strašně nudný.
            • Nemohu souhlasit s luxusnimi souboji, vsechny souboje byly o klikani leveho mysitka do ktereho jsem obcas zmackl q, ktere sesilalo jakesi modre cosi. Nicmene zde se diskutuje o Geraltove epigonovy, takze jsem ze srdce rad, ze se v zaklinaci da skakat.
            • Vojta_Ilavsky
              Zrovna souboje byly v KoA luxusní, možnost skákání v Zaklínači je.
    • To uz je jak na DD, kde Alan Wake pro pc nedopad dobre, pac tam ta textura motoru u toho auta byla hnusna *1*
      • Mato1987
        koľko?
        • Jako jake tam dostal hodnoceni? 40/100. Od te doby si o tom webu myslim svoje *11*
          • Mato1987
            ja stále nemám čo i len potuchy o čom momentálne točíš priateľu *15*
            • Mato1987
              nepochopím to ani časom, pretože ja o voze a ty zas o koze :)
            • Neva, casem pochopis *1* , kdybys cetl tak ani nemusis cekat *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit