Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grafika vypadá dobře ono stejně jako každý Witcher měl pěknou grafiku, ale spíš se bojím hw nároku, to co je napsaný na krabici tomu nikdy nevěřím,,, ale těším se, vlastně je to jediná hra co letos za něco stojí a kterou chci ...
  • MickeyMutant
    Otázka na postřeh: Kolik piruet provedl Geralt během epického souboje na kopci? Napočítal jsem 12. To je přesně o dvě víc, než povoluje temerská konvence pro boj s královskou wyvernou z roku 1261 signovaná králem Foltestem.
    • To je přesně to co mě na tom sere.. nechápu proč ten boj musí vypadat jak z hongkongskýho filmu.. asi aby se to děckám líbilo.
      • Protože předloha :d
      • TheGGG
        Prý to chtěli udělat jak z Korejskýho filmu, ale šel kolem Jet-Li, tak to předělali.
    • ale Foltest je mrtvej, takže můžeš kroužit dle libosti :D
  • Kravicka
    Hm, trava ve drevu, ten jeho kabat nebo co to je v koni... ten vitr taky divnej hejbe s travou sem a tam totalne neprirozene.

    K cemu nam je a bude fotorealisticka grafika kdyz se sere na detaily, fyziku ..a AI. To pak ztraci uplne smysl ta grafika.
    • No podle mě, zrovna tráva moc AI v hrách nemívá... :D Tráva ve dřevu je líný level designer a kabát v koni nedomyšlená animace, v žádné hře se nic z toho nepočítá a je to natvrdo na animovaný. Ne že by to nešlo spočítat, ale když hry na nových konzolích jedou 30 fps, tak potom by jeli 0,2 fps.
    • Jack1947
      No, to je tedy ostuda *6*

      U Hry která si nehraje na realistické ohýbání trávy a jiných serepejtliček... ( ty hledejte spíše u KD)

      Se s tímhle určitě počítalo. *7* *12* jako že *URČItĚ* *3*
    • a co mouchy, litaj spravne?
      • MickeyMutant
        Fyzikální model jen tak tak, detekce kolizí katastrofa.
  • TOHLE JE KONECNE DOBRA HRA ASPON VYUZIJU NA PLNO SVOJI 6GB GRAFYCKOU KARTU *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
    • pochybuju, ty smajlici uz ti zabrali 5,99 GB
  • No moc se na to netěším. Zaprvý to na svý sestavě stejně nerozhejbu, takže si počkám na nějakou slevu za rok na xBox. Ale nepřijde mi, že s tím, jak je to udělaný, by to mělo apelovat na mé city. Hlavně mě štve, že jak v DA, tak i v Zaklínači se stále víc a víc odvracejí od původního konceptu soubojových systému (od taktiky k akci). Ale to je jen subjektivní názor. Věřím, že objektivně to bude jedno z nejlepších rpg desetiletí
  • Mě zase přišlo, že mu ty rychlý úskoky dodávaly na nelidskosti, o který je v knihách často psaný,lidi byly zděšený když ho viděli bojovat právě kvůli nepřirozené rychlosti, která gradovala s vypitím lektvarů. To se mi spíš nelíběj některý samoúčelný piruety.
    • Spisovně: lidé byli, lidé viděli, ale obecnou češtinou ty lidi byly a ty lidi viděly, né?
      • Zagro
        Pokud je podmětem slovo lidé, tak vždy měkké i. Jinak novej zaklínač vypadá moc pěkně.
    • *lidi byli
      • Asharak
        lidé byli zděšení *3*
    • *viděly
      • MickeyMutant
        *viděli*4*
        • to jedno i/y v tom jeho ,,slangu,, to uz je prast jako uhod :D
          • a ja uz se lekl ze cestin komando nedorazi..ale jste tu..vse je zachraneno !
  • No jo, grafiku nerfnuli pekne. vypada to pekne ale nic z ceho by clovek nespal. Napsal bych ze DA:I vypada lip, ale spis bych mel drzet pysk, pac se tu zas nechci dohadovat celou noc:)
    • Já myslím, že debatovat celou noc je úctyhodný, ne vždy platí, že triviální věci jsou jednoduchý na dokázání. Ale nevím jak ta debata vypadala :D
    • DAI VYPADA LIP? SYNKU TY SY MUSEL SPADNUT S VISNE KDYZ SY BYL MALE DECKO *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
      • nerikej mi synku Dusane, tady u nas ve strednich cechach to ma jiny vyznam, abys pak třeba nemusel platit alimenty *2*
    • Jak se někdo může dohadovat o pravdě celou noc (že, dragon age je technicky horší) to se nedá pochopit...

      Za pravdu je skutečně nutné neustále bojovat, protože vždy se najde někdo kdo i o jasných věcech bude debatovat celej večír *7*
      • no a je to tady..ja to vedel ze se nestane aby nikdo nereagoval.

        PS: beres to moc vazne *3*
        • wenceslaus
          A ty snad ne? Nebo - kdo to první napsal...?
        • Ale reaguješ stejně! (navíc obecně) Pak kdo to bere vážně a debatuje o nečem jasném do rána. Aneb budu vyvracet, že koule není kulatá. *15*
          • ja mam povinnost reagovat když jsem to zalozil, je to slusnost, ale vy by jste mohli drzet hubu *1*
            • Tak proč chodíš do diskuse? „genius“

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit