Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iSpirit

    Ach bože, další otaznicky na ceste. Mor tenhle typ her.

    • Přesně.. 😬

    • Knifer

      Třeba půjdou vypnout

  • TheGGG

    vypadá to fakt božsky, absolutní nádhera, pefektní setting i stylizace, za mě rozhodně nejzajímavější hra v tomto roce. Tato GAMEPLAY ukázka byla lepší, než ta hodina a něco trapného cringefestu od microsoftu...

    • uher

      Spíš mi to připadá, že to bude prolezlé nepřátelskými tábory a to zrovna nadšení nebudí. I když je fakt, že Sucker Punch nikdy neuměli dobře využít openworld a po této ukázce začínám mít strach z jejich pro ně typického copy-paste obsahu 😐

      • TheGGG

        snad to nebude tak úmorné a zdlouhavé jako RDR2

      • Právě. Uvidíme no. Je možné, že zdání klame (a úplně se jim nevydařilo ukázat reprezentativní část hry). Takový Hozizon Zeor Dawn vypadá na první pohled taky jako tenhle typ hry. A přitom věží a táborů má úplně minimum (takže nejsou otravné jako v jiných hrách), questy má celou dobu příběhové (žádné copy+paste) a ta hromada ikonek na mapě jen seznam bonfirů a info o otm kde jej jaká potvora (takže nic k vyzobání).

        Nezbývá než doufat, že tohle bude podobné. Ale zatím mi to z ukázky přišlo jako další Ubi hra. :-/

  • jindra.veliky

    Grafický mi to přijde horší než Zaklínač 3 nebo Red Dead Redemption 2 . Jinak takovej klasickej open world. Možná radši počkám na PS5 verzi.

    • medveddd

      Horší než RDR2 to asi je, ale to bude na PS4 už všechno, je to končící generace, která na víc už prostě nemá. Podle mě ta hra vypadá moc pěkně. Spíš mi přišlo, že tomu docela dropuje framerate, a to to určitě běží na Pro... Radši bych, kdyby se tvůrci trošku krotili a já se pak nemusel dívat na hezkou slideshow.

      • "která na víc už prostě nemá"

        Proč mám pocit ,že tohle "odborníci z diskusních fór" říkají u každé konzole snad ode dne vydání :-D A vždy to platí jen do doby, než někdo hezčího vydá :-D

        • medveddd

          Odborník určitě nejsem, ale že kusu hardwaru začne po sedmi letech docházet dech, mi prostě dává smysl :)

  • danny_the_hound

    No ak by som nikdy o Ghost of Tsushima nepočul a niekto mi povedal, že sa pozerám na nov´ý Assassin's Creed, tak mu absolútne nemám dôvod neveriť.

    • Bohužel no :-/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit