Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • danny_the_hound

    No ak by som nikdy o Ghost of Tsushima nepočul a niekto mi povedal, že sa pozerám na nov´ý Assassin's Creed, tak mu absolútne nemám dôvod neveriť.

    • Bohužel no :-/

  • Lukass

    Celkem zklamani,  cekal sem vic nez okopirovane system z AC a Far Cry. 

    Grafika bude fajn,  ale to nasviceni je prepaleny. 

    Celkove je smutny ze vsichni vyvojari kopirujou system z Far Cry 3 ktere vysel pred 7 lety. 

    Jenom RDR2 nato slo po svym

    • TheGGG

      stačí jen doufat, že to nebude tak úmorné a nudné jako RDR2, kde za to ovšem do velké míry mohlo zasazení

      • Lukass

        Western je super a v tomhle RDR excelovalo,  horsi pro me byla samotna pomala hratelnost. 

      • Vidíš, zasazení RDR¨2 bylo úplně super, ale chápu, že si to může plně užít jen člověk, který trochu zná americkou historii a kulturu.

  • jindra.veliky

    Grafický mi to přijde horší než Zaklínač 3 nebo Red Dead Redemption 2 . Jinak takovej klasickej open world. Možná radši počkám na PS5 verzi.

    • medveddd

      Horší než RDR2 to asi je, ale to bude na PS4 už všechno, je to končící generace, která na víc už prostě nemá. Podle mě ta hra vypadá moc pěkně. Spíš mi přišlo, že tomu docela dropuje framerate, a to to určitě běží na Pro... Radši bych, kdyby se tvůrci trošku krotili a já se pak nemusel dívat na hezkou slideshow.

      • "která na víc už prostě nemá"

        Proč mám pocit ,že tohle "odborníci z diskusních fór" říkají u každé konzole snad ode dne vydání :-D A vždy to platí jen do doby, než někdo hezčího vydá :-D

        • medveddd

          Odborník určitě nejsem, ale že kusu hardwaru začne po sedmi letech docházet dech, mi prostě dává smysl :)

  • Hratelností a obsahem to vypadá na to samé, co jsme viděli v open world hrách posledních 7 let. Zasazení je originální a líbí se mi nenápadné UI, jinak žádný zázrak. Snad to vytáhnou dobrým příběhem a side questy.

    • Jo no. Působí to jako když vzali defaultní open world checklist a všechn ov něm odškrtali a tím to skončilo.

  • Assassin's Creed Samurai

  • iSpirit

    Ach bože, další otaznicky na ceste. Mor tenhle typ her.

    • Přesně.. 😬

    • Knifer

      Třeba půjdou vypnout

  • Lukass

    No ono je to celkove k zamysleni,  jako dlouholetej PC hrac,  na konzoli hraju 2 roky. 

    Co na konzoli vychazi za hry?  Akcni adventury s treti osoby,  furt dokola,  jedna hra jako druha.  Ono PC je fakt komplexni platforma,  ale za cenu gk koupim konzoli na nekolik let. 

    Hry ktery na konzoli stoji zato:  Bloodborne,  God of War,  U4, Days Gone.  Nicmene vsechno hry s treti osoby. 

    Zklamani:Horizon,  Spiderman,  i to RDR. 

    Tahle hra je dukazem toho ze konzole trpi urcitou sablonou,  jak si ted uzivam Divinity 2, a po nem si dam Ancestor Legacy. 

    Proste me uz stve zamereni konzoli vyhradne na jeden zanr her a jejich sablony. 

    • Derp_1337

      Víš, co se říká: tisíc lidí znamená tisíc různých názorů. Pro tebe byl Horizon, Spider a RDR zklamání, ale pro jiné lidi to zase mohla být nej hra roku.


      Mě osobně vůbec nebavil Spiderman a Days Gone, ale zase jsem se dobře bavil u Horizon, God of War.

    • Carnage666

      Co přesně je zklamáním na Spider-Manovi? Jako i to RDR mě překvapuje ale spíš mě zajímalo proč je podle tebe zrovna Spidey zklamání.

      • Lukass

        Soubojak bylo jediny co me u hry drzelo,  pribeh sem odhadl po par hodinach coz se me moc u her nestava,  boss fight smesny. 

        Celkove mesto me prislo takovy plasticky bez napadu,  a jak se vsude psalo ze fast travel je zbytecne diky moznostem spidermana,  tak ja sem ho vyuzival skoro furt.  Mozna ze to bylo jenom ve meste tak me to hodne brzo omrzelo,  a jeste me furt stvaly ty radoby nahodny udalosti,  kterema me hra furt bombardovala

        • Carnage666

          Zajímavý. To že by šel příběh uhodnout mě nepřekvapuje. Snad každej kdo kdy viděl Spiderman film, seriál nebo komiks musel dopředu vědět že Octavius bude záporak a zbytek bossů byl tak nějak v trailerech a reklamách. Souhlasím že boss fighty byli celkem easy a žádnej challengee v tom asi nikdo nemohl hledat.  A to zase já si ten pohyb a ovládání Spidermana užíval takže fast travel sem moc nepoužíval 

          Jako fanoušek Spider-mana a komiksu celkově si nemůžu na nic stěžovat. To mi spíš přijde že nejsi cílovka.

  • Corvus

    "Některé pasáže vám zaručeně připomenou jiné hry s otevřeným světem, například Assassin's Creed nebo Shadow of Mordor..." - být koznolista, což nejsem, tak se v tuhle chvíli rosím :-D

    • Lukass

      A az to oznami za 2 roky na PC tak budes vriskat blahem stejne jako u Horizonu,  coz je mimochodem prumerna prazdna hra kterou sem nedohral ani do pulky

    • TheGGG

      proč? obě jsou to hodně slušné hry, takže proč ne

    • Jak tam za jízdy sbíral ten bambus. 🙂

  • Meow

    Hratelností to vypadá úplně jako Odyssey, což mi asi moc nevadí. Nicméně si mě získali soundtrackem a prostředím. :_) 

  • Maxianimal

    Takže nakonec se ten Assassin do Japonska přeci jen podíval :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit