Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyjde Zelda s funkcim svetem a vsichni kritizuji grafiku. Vyjde Wildlands kde je hezky jenom ten vizual sveta a lidi se ho tu jeste zastavaji...
    • Rejsek
      .....vyjde další hra a lidi budou kritizovat a diskutovat.....vítej na zemi :-)
  • To moralizování je nejvíce vtipné, stejně jako nesmrtelnost vzdávajících se lidí...

    To se mi zdá, že dobře to umí udělat jen witcher. A to je strašné. Novej mass effect to nezachránil. Ten je navíc hnusnej. To se o Wildlands nedá říci
    • kde bereš tu nesmrtelnost? vzdávajícího se můžeš v klidu složit, jen budeš potřebovat o dva náboje víc
    • walltar
      Jo to jak nemůžeš zabít někoho, koho si omráčil je super kravina... já to vyřešil tak, že si je naložím do kufru a jdu si je omráčit do řeky. *1*
  • Jack1947
    Musím říct že jsem toto opravdu nečekal i když ( jak se to vezme) zřejmě to recenzent hrál s random lidma a i z jinejch čistě MP her vím jakej pain to může bejt a tahle hra o singleplayeru není nebyla a nikdy asi ani nebude.

    Kdybych to měl brát z pohledu ubisoftu a recenze, počkal bych až se to vychytá + vyjdou Dlc ( které přidají COOp věci) koupil později za mín peněz. Ted vzal For honor i když třeba je to jinej žánr a může se jevit trochu nudně.
    • Veskoslav
      Kdo mi to přeloží do češtiny, má u mě pivko nebo spíše dvě.
      • Ja tomu rozumim naprosto v pohode
        • jo věřím, bob a jack jsou stejná "krevní" skupina
      • vypada to ze budu blizko Ostrave, ale za tu snahu mi to nestoji :)
  • Reknu to takhle. Hra to neni spatna. Nejsem sice moc privrzenec milionu ikonek na mape ala gta. Hral jsem obe bety a ted jsem tak v pulce, ale uz me to prestava bavit. Je to dost monotoni po case. Ne ze bych potreboval suprovy pribeh,ale je to stale na jedno brdo.
    • Rejsek
      Ono taky záleží, jak moc je člověk náročný. Někomu, kdo ke hrám, nebo systému sanboxu čichl nedávno, se to určitě bude líbit víc a vydrží mu hra déle, než rozežrancům, kteří jsou podobných věcí přesycení :-)
  • souhlas s bolivijskou vládou že si stežuje. co to asi udela pro bolivijský cestovní ruch... navíc ilegální vojenské jednotky v cizí zemi. kdoví jak by se vám líbila ruská hra, kde by jste hráli za ruské neoznačené jednotky pusobící na ukrajine. podle mne hodne pres čáru. já bych si rád zahrál hru, kde by byli američani ti špatní.
    • TheGGG
      ano bobánku, úplně nejlepší bude když takovou hru uděláš sám, navrhuji, abys tak na 5 let odjel do nějaké separatistické teroristické pro-ruské wannabe republiky a zkoumal tam terén pak můžeš udělat hru s hodným Ivanem co kosí zle vrahy z wallstreet a na novinkách ti potom utrhnou ruce...
    • karlman.hajsky
      Tak zrovna námět a vykreslená Bolívie je asi to nejlepší co může tato hra jak se zdá nabídnout.
  • h0p3
    Spustil jsem to na nejtěžší obtížnost, vypnul veškerej HUD, krom teda ukazatele munice. A zatím se bavím.

    Jen si pořád říkám, že jestli Ubi nemá v plánu Battle Royale mod pro Bolívii. Tak promarněj brutální příležitost, jak téhle hře prodloužit životnost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit