Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fraizer_cz
    Já to nechápu. V Gameplayi jste se nad tím rozplývali a teď tomu dáte šestku :D. Chápu, že tu recenzi dělal někdo jinej, ale je to divný, když Vám někdo nejdřív řekne, že to je super a pak tahle recenze.
    • Vakek
      Recenze se snaží být objektivní, ale spíše vystihuje subjektivní pohled autora na danou věc. Nebo se pletu? Proto je lepší sledovat vícero zdrojů a dle textu se sám/sama rozhodnout.
    • Asi si těchto věcí nevšimli (což je divné), nebo jím to vadí málo (což je méně divné).
  • Jednotky Unidad na autora. *1*
  • Neviem preco, ale stale v tom Wildlands vidim Division, jediny rozdiel je asi v tom ze to je "viac otvorenejsie" ine oblecenie, a trocha viac moznosti taktizovania ... inak mi to pride ako to iste ... takze po par hodinach urcite stereotypna nuda, co je skoda
  • To nemá s původníma Ghost Recon nic společné
  • To je snad poprvé co souhlasím s hodnocením. Na té hře ještě kluci musí hodně zamakat.
  • Jsou tam zvláštní obtížnosti...

    Člověk by čekal, že na "střední" to bude nějak normálně jak to chtěli a jak to sedí do hry a ono to je zcela lehké a ai vidí prd. Na "nízkou" to je naprosto pro nehráče seinory a na "hard nebo tak něco" to je jak na střední u jiné hry.

    Většinou ta "hard" je extra výzva a "střední" jak to mělo být. Případně hra nemá obtížnost a je to rovnou tak, jak to chtěli.
  • 1/5 čekal jsem to
  • Shania
    Wildlands mě hodně baví, ale bohužel pravě značka ghost recon a omezení co z toho plynou je to co hře nejvíc skodí... Kdyby to bylo ve stylu Mercenaries 2, hra by pak dokonala.
  • Zdravím, pokud by měl někdo chuť se podívat na Ghost Recon Wildlands - short film, tak odkaz najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=UJx4WhaP_PY
  • nechápu, proč autor recenze požaduje u coop střílečky hlubokej příběh. zřejmě na něm bude trvat i u escape from tarkov. odpovědí možná je, že po desítkách hodinách hraní nepochopil ovládání vrtulníku: držet plyn, naklonit knipl od sebe (shift+w), držet 4-5 sekund, poté vrátit knipl na střed (pustit w) a směr letu řídit pohybem kniplu (klávesami wasd) za současného držení plynu (shift). nepochopitelný systém.
    • nightborne
      Protože ta hra sama tvrdí a tváří se, že ho má. Proto ;).
      • Tvari se tak, ze ma zcela normalni pribeh o eliminaci kartelu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit