Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teď už se tu musí objevit jen social justice grygarrior a všechny upozornit, že je to neobjektivní recenze, protože on hňup teda není. Chápu, že to recenzent i Ryneš ve FC částečně obhajovali kvůli co-opu a nepovažuju je kvůli tomu za blbce, ale o všech těch nadšenejch nekritickejch vořežprutech se to rozhodně tvrdit nedá. Není to jen blbý ale i odfláklý. Když mají top vizuál a zábavnej co-op, tak na tom mají postavit celou hru a nenastavovat jí exhibicí vlastní neschopnosti.
  • to by si mali v ubisofte patentovať... vytvorenie velmi pekneho a detailneho sveta( nechcem si ani predstaviť kolko práce im to muselo dať lebo vo Wildlands to prostredie takmer určite nie je generické) a zasadiť do tohto sveta ukrutne nudnu hru... napriklad vždy si kupim noveho Assassina aj ked viem že to bude nič moc ale stále je to jedina hra v ktorej sa môžem poprechadzať po realnych historickych mestach čo mňa vždy fascinovalo...
    • skús google maps, máš to zadarmo.
      • no ja neviem o tom ze by street view v google maps umožňoval zobraziť historicke mesta... nejake historicke mapy tam su ale to je všetko..
      • Krescz
        rekt :D
  • hele ne že bych nesouhlasil s hodnocením ale u této hry by měli býr 2 protoze ta hra ma multiplayer ktery je uplně o něčem jinem než singl .... pravda je že mise sou si podobné ale koho to zajímá když má se 4 kamarádama pokokot (slovenká míra všeho ) ruznych pevností, měst, letišt a tak dale kde se spolu muzou vyblbnout ( a ze se dá vymyslet vecí zpusoibu a cilu ). osobně UB hry nedávám a poslední dobrá je podle mě PoP SoT ( dobře cela trilogie ) takže neobhajuji tyhle hry ale dejte si extrém a vubec to neni sranda ( a to mam 80 procent misi v MGS5 na S ) ale jasně pro lidi kterí to potrebuji dohrat a odskrtnout ve speedrunu je to asi nic moc a nedivím se . navíc se opravdu těsím na 4 vs 4 a season passové dlc . za mě multiplayer 8/10
    • nightborne
      Naprosto souhlasim ;). Proto je taky v posledním odstavci věta o přidávání si hodnocení, pokud chceš jet čistě mulťák.

      Prooser je, že se to musí brát jako celek, a jako celek to má mouchy - a má jich to dost.
    • DwaR
      vysvetľovať čo je "pkkt"... človeče ničíš mi ideály. tomu predsa ešte musia rozumieť na druhej strane potoka morava, nie? :D :D :D

      P.S.: celkom slušne je daná miera definovaná na necyklopedii
  • Tuhle hru čeká stejný osud jako The Division a For Honor. Škoda, že když už Ubi dělá něco jinýho než AC stejně to dopadá jak to dopadá.
    • Rejsek
      For Honor nehraju, ale Division má teď osud celkem solidní, takže.....snad máš pravdu *4*
      • Neřekl bych, ale pokud se to zlepšilo tak fajn pro vás co to hrajete. Hru vlastním ale už mě nebaví. Wildlands alespoň nemá tak velký hype ale Division a For Honor rapidně ztrácí nebo ztrácelo hráče po tom co opadl ten první měsíc.
  • Nádherně přísná nekompromisní, neuplacená a především pravdivá recenze! Děkuji redakci.
  • Bohužel musím souhlasit a ve verdiktu to je dobře shrnuto...ai má po 10 metrech zeď a nevidí, vedlejší úkoly se opakují.....

    Zde mohli udělat drsný svět jako z Narcos...A je z toho honeni značek po mapě č ubi stylu..fyzika 0. Proč jako nacházím nové zbraně položené někde ve hře?To nedává smysl.

    Divím se, ze to vavra vychvaluje.
    • vávra pokud vím vychvaloval grafiku.
      detekce aíček se zvýší, když si zvýšíš obtížnost hry.
      zbraně nacházíš v táborech nebo kasárnách, kde jsou uložený, co je na tom nesmyslnýho?
      co tam máš dál?
  • DwaR
    tak som si hru vyskúšal a mám pocit, že najväčšie zlo jej paradoxne robí názov. nie je to "ten" ghost recon. ale to sa dalo čakať už podľa prezentácií, že to bude trochu iné.

    mne to pripadá ako taký... taktickejší just cause s možnosťou blázniť sa s kamarátmi. je na vás, ako sa na pieskovisku, ktoré ste dostali budete hrať. ono, to je všeobecne problém týchto sandboxov, že ich treba aj vedieť hrať a pristúpiť na pravidlá, ktoré majú.
    prikláňam sa skôr k chalanom z gameplay-u. hra je zábavná, pohodová, s niekym v partii si ju človek môže krásne vychutnať v štýle "ghost", v hre jedného hráča je to potom skôr o tom mať jednotku ghost v obrovskom otvorenom svete a robiť vylomeniny ako v to, JC, čo bol vždy môj sen. Takže si k recke kľudne pridám 1-2 bodíky.
    inak s recenziou celkom súhlasím, možno trochu prísnejšie udelené číslo, ale v texte obhájené, tak bez pripomienok :)

    P.S.: tá krajina je vymodelovaná úžasne. ak za nič iné, tak za toto tvorcom klobúk dolu. z tejto hry budú na nete neuveriteľne krásne obráky. skyrim sa má čoho báť.
  • Upadá to tu, strašně to tu na games.cz upadá. A TO JE MOC DOBŘE *1*
    Jen tak dál.
    • Ještě tu chybí názory od Bíbra (The GayGayGay) a bude vymalováno. Pak už jen počkat na cenzora a poslední zhasne *1*
    • *1* taky se moc bavím *15*
  • Hrál jsem open BETU s cizákama a šlo to docela dobře. Je jasné že s kamarádama je to úplně jiný zážitek.
  • Ahoj,
    pamatujete si na oznamovací trailer na E3 2015? Bylo v něm několik různých průchodů hrou - jeden byl, že okradete překupníka (bílý klobouk) o drogy i zbraně, utečete, ale jeho samotného necháte žít. Zabijí ho ostatní jeho vlastní kolegové z kartelu. Zůstala tahle možnost ve hře?
    Díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit