Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych to zhrnul na jednu hromadu a řekl, že: za mě to není Ghost Recon. Je to pěkná hra - vizuálně ve 4K na max detaily stojí fakt za to (ale to třeba i For Honor....). Hratelnostně bych tomu nechal tak 5/10 tedy průměr. Nic extra, nic co by mělo urazit. Navíc na to moje hraní je inteligence nepřátel tak akorát :-) . Podle mě jedinou vážnou chybu, kterou ta hra má, a která nepůjde nikdy opravit, je název Ghost Recon. Toto prostě není Ghost Recon a jmenovat se to nějak jinak, tak to podle mě má tak 8/10 všude po světě. Je to přesně ten samý problém, jako ME Andromeda u jiného studia.......parazituje to na názvu zavedené značky, jakoby si autoři nebyli jisti sami sebou a svým dílem. jakoby měli strach, že takto vytvořená hra sama o sobě neobstojí, tak ji napasují na zvučné jméno. Osobně si myslím, že tento styl her v tomto podání mele z posledního. Open Worldy ano, ale udělané jinak, nebo spíše jiank přistupovat jak k vyprávění příběhu, tak k vedlejším misím......

    Každopádně, kdo čeká Ghost Recon, ten ať nekupuje. Kdo hledá zábavu na mnoho hodin v otevřeném světě, super zpracovaném vizuálu a se zajímavým námětem, ten ať klidně zkusí
  • nekromant33
    Stejně jako u většiny Ubisoftích her, fajn námět ale bez duše, třeba se to povede na druhej pokus.
    • Ubi dělají polotovary, který nedosahují potenciálu konceptu a často by chtěly ještě tak rok vývoje a balancování. Pak se to buď snaží celý rok zachránit a opravit (R6 Siege, Division a brzy nejspíš For Honor), úplně se na to vykašlou (The Crew), nebo člověk dostane pořádnou hru až v pokračování (Watch_Dogs).
  • Klasickej ubisoft polotovar,nechapu ze jim to porad decka zerou....
  • Jak tady každý obhajuje že CO-OP :)))
    podle mně i 6/10 je docela dost, takovou známku by měli mít průměrné hry, a tohle je bohužel podprůměr,, ano má to pěknou grafiku ale Ubisoft nikdy problém s grafikou neměl, ať už FC,AC, nebo Division, grafika byla vždy super...
    nedávno jsem si zahrál AC unity a na to že ta hra je venku docela dlouho tak to má pořád luxusní grafiku,,,,
    • DwaR
      tá hra dosť stojí a padá na CO-OP, tak asi preto :)
      hral som to sám a je to obyčajná tuctová sanbox hra. ak ťa tento typ hier baví a vieš si ich urobiť podľa seba, bude ťa baviť. ale keď sa pridá aspoň jeden živý parťák, tak hra dostáva nový rozmer. s kamarátom sme rovnaká krvná skupina a tiché vyvražďovanie krajiny sme si perfektne užili a hru to posunulo skokovo dopredu v hodnotení.
  • Jsem si musel promnout oči, jestli to, co vidím, je opravdu šestka. *8*
  • Hru jsem nehrál ani neviděl gamesplay. Četl jsem verdikt recenze a pár posledních komentářů v diskuzi. Pánové, chápu správně, že starý, český Armed Assault 2 (a v podstatě i děděček Operation Flashpoint CWC a Resistance) nabízí věrnější simulaci bitevního pole a vojenské taktiky než hra z roku 2017?? pokud ano, tak je mi Ubisofťáků upřímně líto - vemte si, jaké mají v porovnání s českými vývojáři možnosti a zdá se, že jim ani po 13 letech nesahají, óká, když ne po kotníky, tak určitě po pas..... VIVAT BOHEMIA INTERACTIVE *4*
    • to neni bug, ale featura, oni nikdy nechtěli dělat HC vojenskou simulaci jako ARMA, ale hru pro puberťáky co budou běhat s virtuální flintou, dělat "ratatata" a cítit se u toho děsně cool, stejně jako u Watchdogs 2, Steep a dalších her od Ubi, co zjevně cílí na tuhle skupinu zákazníků. Dělat to moc složitý nebo realistický by mohlo někoho odradit a pak by si to třeba nekoupil
      • a PS: niektory mame zlozite a komplikovane zamestnania a netuzime rieist komplikovane mechanizmi 24/7. na druhej strane chapem ze ked niekto robi za pasom alebo za pokladnou tak vyhladava intelektualnu posilovnu po praci v hrach. hlavne nekritizuj a nehodnot inych kamo lebo to znie ze si nic este nezazil ;)
        • prosim tě GST přestaň žvanit ptákoviny. Tyhle slinty čtu na každým fóru s MMO hrou.
          Vždycky tam přijde nějakej expert s tezí, že "já sem vrcholový manager, mám 10 dětí, čas vůbec na nic a tak mohu hrát jen primitivní arkády, které nabízí základní ovládání" - tak ty blbe hraj hada na Nokii.

          To jaké hry člověka baví nijak nesouvisí s jeho zaměstnáním, ale spíš s jeho intelektem. Takže klidně může hrát chytrej zedník Silent Huntera a klidně můžeš najít úplně blbýho bankéře, kterej práská Mornhurn a má u toho hubu dokořán jako tele na pastvě. To že vyhledáváš jednoduché hry objektivně neuargumentuješ tím, že máš časově náročné zaměstnání. Tak si toho Silent Huntera zahraješ jednou měsíčně - znám takových 40, 50 letých chlapů spoustu. To samé s ARMOU.
          Mám osobní zkušenost s tím, že inteligentní lidé sahají po náročnějších titulech - ačkoli mají časově náročné zaměstnání. Protože je primitivní hra vůbec nenaplní - narozdíl od tupého stáda dětí a podprůměrně inteligentních lidí
          • si mimo. neexistuje dnes jedina mainstreamova hra narocna na inteligenciu. a ak si myslis ze si inteligentny lebo hras hry o ktorych si myslis ze su narocne na inteligenciu tak mam pre teba zlu spravu asi niesi moc chytry. vsetko co vychadza moze hrat kazde decko. ide len o to ci je ta hra urobena dobre alebo nie. a tato dobre spravena je. na nicom inom nezalezi. takze si ten elitizmus nechaj su to vsetko len blbe hry. prejst napr DS na 0 hit/0 deaths je asi taky vykon ako postavit hrad zo zapaliek - nikoho tym neohuris...
            • estar uz len to ze spolu s ostanymi reagujes na moju osobu namiesto mojich argumentov hovori vsetko o tvojej osobe a inteligencii
            • no ved ich vymenuj a neposmievaj sa. hned uvidime na kolko si inteligentny podla toho co hras alebo co vymenujes ;)
            • 6. smysl :-) připojil sem se do diskuze akorát, když si napsal odpověď.
              Hele, píšu kategoricky - vím to o sobě. Často můj text postrádá zdravou míru "diplomatičnosti".
              na druhou stranu se v běžném životě setkávám strašně často s "chameleony", co jsou schopni
              sepsat diplomatický, nekonfliktní text, ale jen proto, že mají obavy z negativní reakce ostatních
              a svůj opravdový názor si nechají pro sebe.

              1) kde píšu o sobě? píšu obecně. To je tvůj problém, že si špatně interpretuješ můj text.
              2) klidně mě měj za roma po lobotomii
              3) domívám se, že se opět pleteš - i některé mainstreamové tituly nabízi velmi propracované herní mechaniky a změna nastavení obtížnosti dělá také svoje. Nemohu za to, že první, co se ti vybaví při slově mainstream je Need for speed, Assasin Creed a Call of Duty
            • eStar
              Čtu co tady v diskuzi píšeš a dovol mi otázku. Ztrapňuješ se záměrně a snažíš se nasbírat co nejvíc mínusů a nebo jsi vážně tak,no řekněme ne příliš složitý. Ty tvoje příspěvky přesně odpovídají tomu co "Ejdouu Rotačáák" napsal.
      • tvoj pohlad na svet a ludi musi byt sakra obmedzeny, mam dobre dve dekady po puberte, a hru si uzivam fakt dost, s rovnako starymi ludmi. mimochom vacsina ludi co tu hru robi je este starsia odomna. typujem ze tebe prave skoncila puberta, tak mozes mat max 25 a uz si strasne dospely :)))
  • samuel.polak
    no pekne... niekto bol uprimny
    - ja doplnim ze hra ma peknu krajinu a za to je ta 6ka
  • Jen ze zvedavosti. Hral tady nekdo jednicku? Planovani mise na takticke mape mne na tom bavilo nejvic. Nevim jak by to obstalo dneska, mozna si to uz idealizuju protoze je to davno co jsem to hral, ale pamatuju si to jako jednu z nejlepsich her.
    • DwaR
      hral som to asi cca dva roky dozadu. pamätáš si to dobre, hra stále má ten náboj, čo v minulosti. ovládanie trochu drhne, predsalen sme už rozmazlení z modernejších hier, ale nič čo by prekážalo. najviac zostarla grafika, kde je vidieť časové rozpätie, v ktorom hra vznikala.
      u mňa hra obstála aj dnes a aj bez ružových okuliarov a nostalgie. samozrejme ale so zreteľom na fakt, že hrám retro...
  • Rejsek
    Mě třeba, jako fandu do zbraní, láká už jen ten krásně provedený arzenál, doplňky a customizace avatara (byť to na taktiku nemá vliv). Potěšil i českej CZ 805 BREN. Hře bych i odpustil tu jednotvárnost, protože ono je těžké bez skriptů ozvláštnit mise ve hře, kde jde jen o zabíjení (nic jiného tam to komando ostatně dělat nepřijelo). A skripty jsou v sandboxu trošku problém, bo to není koridorový CoD, takže mnohdy působí nuceně. Ale kvůli chybám technického rázu a tomu, že prostě politiku DLC podporovat nechci, si hru pořídím až bude skutečně kompletní a za rozumnou cenu. Pak bude mít třeba na víc, jak 6/10.
    • Politiku DLC ? Už dávno fungujou jinak.. Season Pass ti dá předběžnej přístup k DLC, které pak přijdou volně pro všechny
      • Tak na to si rád počkám. UBI se s těma DLC zatím moc nepředvedl i když nedávno něco takového tvridli údajně proto aby nerozbíjeli herní komunitu.
        • Už to tak funguje třeba u RB6 Siege.. Se Seasonem máš dřívější přístup k jednotlivým OP.Ostatní je dostanu později. Stejně tak Season u Wildlands.
    • A já se nemůžu dočkat, až Česká zbrojovka začne prodávat BRENa II, koupím si ho do skříně vedle Scorpina EVO 3, než nám EU zákáže samonabijecí pušky *14*
      No a vy ostatní hrajte takovýhle podprůměrný kraviny *11*
      • jak souvisí hraní her s tím, že ty čekáš, až firma, která není z herního průmyslu, začne prodávat nějakej produkt?
        hele, v grw je i jídlo. oznámíš nám, že my si můžeme hrát tuhle blbou hru, zatímco ty čekáš, až ti máma udělá večeři?
        • Máma je na dovolený :)
      • Coffin.Corner
        Seržo?
        • z Rozpadu? Těžko...
      • Rejsek
        Mám Glocka19 a SKS Simonov a i tak si tuhle "podprůměrnou kravinu" později rád zahraju. A EU ti poloautomaty z výroby nezakáže, jen do nich budeš rvát max 10r zásobníky ;-)
        • A proč si ji nezahraješ hned? Jo vlastně, až ji odladěj *1*
          Ale jinak gratuluju za kvalitní výběr zbraní.
      • Inquisitor
        Nemachruj vole. Tady je stránka o hrách, tak nevim co se směješ, že tady nemá někdo zbraň a střílí ve hře. To je trošku na hlavu ne? Trošku sis popletl fórum.
        • Proč ne? Přišla řeč na BRENa od člověka, který má rád zbraně, tak proč o tom nediskutovat na foru o hrách? Zvášť, když je hra špatná. Jestli nemáš rád zbraně, tak si žádnou nekupuj a nevěnuj se ani tomuhle tématu. Vedle máš plno dalších příspěvku o týhle hře, tak si diskutuj tam. Budeš na svým písečku...
          • Inquisitor
            Kdybys to napsal normálně, bez potřeby a účelově ostatní shodit, tak neřeknu ani popel.
            • No vídíš, aspoň se tu trochu rozproudila smysluplná diskuze *4*
          • Já bych všechny ty zbraně zakázala, každého jenom zabíjejí!
            • Já bych zakázala všechny ty hry. A taky ty diskuze *2* Jen to všechny otravuje
        • nezáviď vole!
          • Inquisitor
            Já mám jenom pistoli a s útočný pušky vz.58 a kulometu vz.59 jsem střílel jenom na vojně. Nejsem blázen do zbraní, tak nevim proč bych měl do nich investovat. Jenom nechápu tu potřebu se na herním webu vysmívat lidem, že hrajou hry. To nedává smysl, kromě toho, že si chtěl pohonit ego.
            • Inquisitor
              Spíš sám nad sebou ne.
            • A tak jo, pohonil sem, nad tebou *3*
      • A hele, mame tady zbranoveho mistra s vysokym egem, kterej si mysli ze kdyz ma ve skrini par tricek, tkerym rika Scorpion EVO , tak muze nazyvat hru podprumernou kravinou a sam ani nevi proc ji tak nazyva.
        • Tou skříní myslel "homologavnou skřín na dlouhé zbraně" (pro méně chytré trezor na zbraně), kterou musíš mít, když máš víc jak dvě zbraně. Sám ji musím mít taky *3*
          Ale neboj, na hry nic takovýho mít nemusíš a zastřílet si můžeš v týhle "skvělý" hře!
        • Prej triček, ty jsi ale trdlo viď? *2* To že nemáš třicet tyček na EVO 3 neznamená, že někdo jo. A pokud k tomu mám ZP, tak si takovou hračku rád pořídím. K tomu P-AR mk III, tak přestaň závidět *2*
      • Ámen. Taky rozšiřuju arsenál.
  • Dřív byl takový Multiplayer jen jako doplněk k jinak skvělým hrám, kde byl obsah a motivace, proč to hrát a to i jen pro jednoho hráče. Dnes je tento doplňek označován jako hlavní "náplň" hry. A máte vlastně štěstí, že je to tak prázdné, můžete si tam užívat s kamarády. *6*
    • Protože, když to za půl roku přestanou lidi hrát, tak se musíš taky přesunout jinam a to jsou peníze. Staří fosilové co hrajou roky jednu SP hru už do dnešní doby nepatří.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit