Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    pokud hatuju něco co jsem nehrál, tak vždy soudím jen grafický styl, což myslím jde i z videí a promo materiálu (moba hry, hry od blizzardu), nebo hatuji hry co jsem hrál nějakou dobu, ale nedohrál a zbytek proklikal na YT (tlou2). Nebo hatuji žánr co mě nebaví, protože jsem hral podobné hry (hrál jsem doom 2016 a nemyslím že doom ethernal je nějak odlišný základním run and gun stylem).

    Ne že bych se třeba odvážil hatovat něco co jsem nikdy nehrál a kritizoval špatnou odezvu a pohyb postavy, když jsem to sám nezkoušel.

    A vypsal jsem hry co mě první napadly, každopádně jsem strašný mainstreamák a vůbec se za to nestydím.

  • uher

    A proč bych to měl hatovat? Uvědom si, že ne každý je jako ty. Mě prostě jen zajímalo co ty osobně považuješ za kvalitní příběh, když nemáš problém kritizovat hry, které jsi ani nehrál a pak tady to samé bezostyšně vyčítat jiným...

    Jinak ten seznam je za mě naprosto ok. Sice s Detroitem úplně nesouhlasím, ale jinak nemám problém. Akorát sem trochu čekal, že v něm objeví i něco míň profláklého (čti něco, co neznám).

  • TheGGG

    jistě že mám a vidím, že ti to tady budu muset vše vypsat, jen aby jsi to mohl pohejtit a  říct, že to dobré příběhy nejsou, no enjoy:

    heavy rain, detroit become human, fallout new vegas, mass effect 1, bioshock, witcher 1/2, the last of us, god of war, hellblade senua's sacrifice, horizon zero dawn, ghost of tsushima, dark souls, dragon age 2, max payne série, metal gear solid série, death stranding, valkyria chronicles a mohl bych pokračovat dál a dál...

  • uher

    Otázka by spíš měla být: "proč ne".

    Pokud tě baví sledovat na YouTube walkthrough, tak ti to samozřejmě neberu, ale já mám rád, když přede mě hra dá nějakou překážku (ať už ve formě puzzlu, nepřítele, bosse atd...) která mě nutí přemýšlet a zkoušet jak se přes ní dostat.

    Co je na tom tak nepochopitelného?

  • uher

    A v jakých hrách teda je podle tebe dobrý příběh?

    Pokud je hraješ především kvůli tomu, tak máš jistě spousty příkladů.

  • pichpe

    Já každopádně děkuji za info, že na Switch nebrat. 

    To je tak specifická platforma, že by se opravdu víceméně hodila zmínka, jak to na něm moc nejde....

  • red.eagle.792197

    Neviete niekto preco už druhý den nefunguje pridavanie penazi na steam cez Paysafecard ?

  • Jack1947

    Taková pecka to není spíš pěkná frustrace ( hrál jsem jen pár kol z Early access ale je to kompletní hra jen chybí intro kde  se ukáže jak přišel o ruku)

  • Jack1947

    No vida, já myslel že nejnesmylšnější port na Switch je DOOM2(eternal pro nechápavé) to mi příjde jako nesmysl hehe njn PS4/XBONE mají ale za to low mezi 570-720p a ještě s nejistejma 30fps to já s 770GTX low/středníma detailama jedu někde i 60! jsem na tom o dost líp :D

  • redicius

    to ne, ale co bys řekl na to, kdyby to recenzovali na switch a zadupal by to tady někdo s tím, že to je slátanina.. já jsem psal, že mi chybí jen pro kontext zmínka, samozřejmě nechci recenzi na všem :D (zvlášť když konzole jsou totožný a naopak na PC to pojede každýmu jinak)

  • redicius

    no jde o to, že ten text v podstatě na switch verzi aplikovatelný moc není, ale to je fuk, to je debata bez kontextu, když ste to neviděli, nehádám se :)

  • TheGGG

    ani bych neřekl...

  • Ta tvoje je mnohem nechutnější. 😂

  • VRFREAK1

    Nejhorší port na switch všech dob nic horšího  sem nikdy  neviděl .

    cyperpunk na ps4 dopadnul o proti tomudle 1000x lépe a stejně refundujou , Nintendo by mělo každymu se switch verzí vratit peníze .

    hra obecně i na pc vypáda jak mobilní plošinovka o to víc nechapu jak to mohlo takle dopadnout , je mi líto CPR kteři nejnaročnejší hru portly na ps4 a výpada furt skvěle a schitavají takovou kritiku  když tu sou borci z one more lvl kteří předvedou todle a skoro nikdo o tom ani neví...

    I první verze minecraftu tkz cave game sou grafický orgie o proti ghostrunnerovy na switchi


     Switch sem od ty doby nezapnul , usekat ruce v one more lvl za tudle nechutárnu

  • "Pokud není hra výzva, nemá cenu ji hrát..."

    Proč?

  • No pokud čteš jen čísílka a už ignoruješ co se říká v textu (třeba na jaké to hráli platformě a podle toho si přečíst recenzi, která zatímá zrovna tebe), tak to fakt není chyba na straně recenzeta ;-)

  • TheGGG

    jeho názor má rozhodně větší váhů, než 20 průměrných herních žurnalistů... hry už nejsou jen o tom mít vysoké score, nejsme v 90., dnes mnoho lidí spíš zajímá dobrý příběh

    BTW: máš nechutnou profilovku a nevím, proč to redakce toleruje

  • uaxpk

    palec nahoru.

  • uher

    Tak ty hraješ podle toho co ti nadiktuje Angry Joe...

  • uher

    Však jo. V tom přece byla ta pointa, že to nevzdal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit