Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • redicius

    Ale vždyť píšu, že by stačila i drobná zmínka v textu, nebo nějakej boxík.. Jasně, že si to každej dogooglíme, ale tady to je pro switch naprosto jinej stav než u jiných systémů, kde to score dejme tomu bude jednotný.. ;)

  • Corvus

    "Když umřel, tak umřel." - Ivan 'Sibiřský expres' Drago, 1985

  • Maxianimal

    Takže odteď to mají recenzovat na všech platformách? Neblázni...

  • Corvus

    Takže se má jako recenzovat každá hra na každou platformu? Stejně tak by se mohl ozvat někdo další, že ho nezjímá kondice hry na switchi, ale třeba na xboxu nové generace a pak přijde další jouda, kterého zajímá stav hry na základní ps4. Co to je za nesmysl? Udělá se jedna recenze a zbytek nechť si každý v případě zájmu dohledá, ne? nebo ty neumíš používat gůgl?

  • TheGGG

    absolutní blábol... ty nejsi Creed a hry se nemusí hrát kvůli výzvě... já si hru rád zahraji kvůli dobrému příběhu a postavám a na výzvu klidně kašlu

  • uaxpk

    No, a zemřel kvůli výzvě.

  • uher

    Pokud není hra výzva, nemá cenu ji hrát...

    Jak říkal Apollo Creed: "Bez výzvy bojovník umírá"

  • redicius

    Nějak mi přijde hloupé, že se recenzuje na jednu platformu, pak se vpravo uvede víc platforem a člověka by to svádělo, že teda 8/10 by bylo skoro jako na všechno ... přitom je známo, že na switch je to tak 0/10 .. Možná nějaká drobná zmínak v textu, že teda grafika na switch není úplně ok, hratelnost je tam mizerná, uhýbá se často něčemu, co člověk nevidí, atp..

  • deejaywolf

    Má to luxusní hudbu, pěknou grafiku, optimalizace je na slušné úrovni. Hratelnost je zajímavá, ale tak nějak mě to přestalo po pár hodinách bavit.

    Nemám už tolik času na hraní a tak ho raději investuju do několika her, kde nepřijdu o nervy, než do jedné, kde budu pořád dokola opakovat pár pasáží.

    Jsem spíš casual gamer a masochismus není můj šálek čaje:)

    Každopádně pro HC hráče must have :) Soundtrack zrovna poslouchám.


  • pichpe

    Chtěl jsem si to pořídit na Switch, ale po této recenzi na to jaksi kašlu. Takže také díky za recenzi 😉

  • LadaVanBar

    Diky za recenzi, byl jsem zvedavej jak to dopadne a vypada to dobre. Mame letos na cybertheme opravdu bohateho jeziska :)

    A tesim se na  synthwave drifting music, co sem videl previews a ukazky, tak je to parada


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit