Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělá hra. Ušetřil jsem, že jsem si ji nekoupil a jestli je to to nejlepší, ušetřil jsem i za Playstation.

  • J.V.Stalin

    Hele, nezdá se ti že to nějak moc prožíváš? 😀 Připomínáš mi trochu TheGGG, kterej zase nechyběl snad u žádné novinky u Last of Us 2, kde neustále vykládal co všechno je tam špatně, protože to říkal AngryJoe 😀

    Ale je zajímavé, když se tě někdo zeptá jaké teda skriptů prosté hry letos hraješ, tak zmizíš jak pára nad hrncem...

  • iSpirit

    takže ještě jednou - jakýkoliv názor s argumenty> tvoje trolovací výžblechty. To, že na většinu příspěvků, se kterými nesouhlasíš, napíšeš trololo, nedělá trololo z oponenta ale z tebe. Pokud pak vedeš diskuzi do té doby, než někdo začne psát argumenty a oponentovi napíšeš, že je to dlouhé, dělá z tebe trololo na druhou.

    Takže jsou dvě možnosti, buď tvé příspěvky jsou zrdcadlo, nebo jsi jen ubohý troll, co nemá kapacitu diskutovat.

  • Derp_1337

    Nevím, jak "sebereflexe" souvisí s tím, že jsem ti neodpověděl, ale to nevadí. Jestli se budeš cítit lépe, tak fakt, že jsem ti jednou neodpověděl, klidně považuj za výhru. 😉

    V budoucnu, kdykoliv budeš mít potřebu, abych neodpovídal (a vlastně nejenom já, ale i většina diskutujích), tak opět napiš dlouhou slohovku. Když to pak lidi budou ignorovat a nebudou se obtěžovat s odpovědí, tak to opět můžeš považovat za svou výhru 😉


    PS: Klidně si zaveď deníček. Můžeš si do něj psát poznámky typu "Milý deníčku, dneska mi opět vůbec nikdo neodpověděl na můj komentář. Takže můj názor zase vyhrál!" 😂

  • iSpirit

    no, v tom případě se vracíme na začátek a děkuji za potvrzení. Tvoje "Trololol" je příkladná sebereflexe.

  • Derp_1337

    O tohle? Sorry, ale TL;DR.

    Nebudu plýtvat mým časem, abych četl 2 dlouhé příspěvky plné textu (a ještě na to odpovídal). Za tolik času mi nestojíš 😉

  • iSpirit

    https://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/jak-hodnoti-ve-svete-god-of-war-ragnarok-545253/?page=1#comment-3892422

    Tady je naše poslední diskuze.  Diskuzi jsi ukončil tím, že je můj příspěvek moc dlouhý.  Tohle děláš pravidelně a ne jen mě, prostě zbaběle utečeš.

    Bany vůbec neřešme. Ban jsem tady dostal i za to, že Šárka něco ani nevěla, že ságy jsou označení pro islandské příběhy, problém jsem naznačil Johnem Galsworthy, který nazval svoji "ságu" s ironickým podtextem.

    Bohužel znalosti redaktorů a diskutujíích jsou na tom dost podobně.

  • iSpirit

    Hele, Tomáši. Oba dobře víme, že nejsi nejlépe vybavený diskutér v Ostravě. Tvoje diskuzní schopnosti jsou omezené na někoho urazit či zesměšnit, jenže v rámci své neinteligence si neuvědomuješ, že urážíš jen sám a to opakovaně. Tvoje neinteligence navíc jde ruku v ruce s tvými znalostmi, věřím, že bys i chtěl diskutovat, ale tvůj rozhled je značně omezený, proto nejsi schopen s člověkem, který má znalosti, rozhled vést normální diskuzi, proto to dopadne stejně. Vždy to končí tvým ad hominem či něčím podobným, co ve slušné diskusi nemá co dělat. 

    Pokud chceš se mnou diskuzi, tak se pojďme pobavit o severských ságách, pojďme diskutovat, proč herní prvek v Sony hrách je čím dál více omezen, proč příběhy jsou v Sony hrách předávaný jen na omezenou naraci v rámci cutscén, proč Sony hry čím dále méně prezentují herní médium. Proč jsi pokrytec a TLOU2 hejtuješ a GoW oslavuješ, když je to pořád stejný koncept, jen s tím, že TLOU2 tě pustí mnohem více do hry  samotné. 

    "Když napíšeš, že GOW je film, co tě občas pustí hrát, tak co ocekavas za reakci? Prostě ses blabolista."

    Na tvůj příspěvek ti rád ukáži, jak se argumentuje v praxi:

    https://howlongtobeat.com/game/83146https://www.youtube.com/watch?v=T77URCcV1SA

    GoW: R trvá 24 hodin, z toho máš 15 hodin cutscén + chození, kde jen posloucháš dialogy. Pokud bys chtěl čistě jen cutscény, tak to je přes sedm hodin.

    Herní prvek je v GoW:R omezen na minimum bohužel, takhle to teď u Sony chodí.

  • Veskoslav

    Když napíšeš, že GOW je film, co tě občas pustí hrát, tak co ocekavas za reakci? Prostě ses blabolista. 

  • Derp_1337

    Haha

    Od tebe to je vtipné. Nejsi zrovna známý svou objektivitou. Pořád neustále dokola meleš to svoje a ignoruješ realitu.

  • iSpirit

    tvoje argumenty jsou oslnující stejně jako tvoje mysl. 

  • Byl jsem vážne překvapený poté, co Odin - přeměněný na Tyra zabil Broka

  • Veskoslav

    Bože to je blábol...i když co bych chtěl po DS fanatikovi, co to považuje za vrchol herního světa.

  • iSpirit

    tvoje sebereflexe je příkladná.

  • iSpirit

    Asi bych doporučoval nějakou tu islandskou ságu přečíst. Nemůžeme po masách chtít, aby četli Eddu, ale zkuste od Tolkiena Legendu o Sigurdovi a Gudrún, to je poměrně přístupné. Snad někteří z vás pochopí krásu severské mytologie. Ano, je to poetické, zpěvné, oslavující, hrdinské.

    Tohle co předvádí tahle hra, je mnohem více podobné Marvel vizi než severské mytologii. Za mě tahle hra nereprezentuje severskou mytologii a její krásu. 

    Herně to nemá cenu ani komentovat, to je film, který tě občas pustí hrát, hlavně tedy otvírat bedny. 

  • LessPh

    Nepochopeno :D

  • Derp_1337

    To není vůbec dobré srovnání. Ten tvuj rozhled a pozorumění má očividné nedostatky.

    Osobně považuji produkci od Marvelu za generickou scifi. Taková průměrná popcornová zábava na oddechnutí. Nic víc.

    A ostatní diváci se v tom Marvelu taky shodnou. Však poslední Marvelovka Thor: Láska jako Hrom má na CSFD nějakých 60%, IMDB 63%.

    Zatímco GoW: Ragnarok má od lidí 80-90% userscore. To je o pár řádů lepší hodnocení.

  • LessPh

    Můj úsudek je ale vždycky správný.. já mám totiž vždycky pravdu, i v případech kdy ji nemám :D Tak přemýšlí vítězové :D

    Chápu, že masy 80 - 90% průměrné populace, neskutečně baví, tady zmiňovaný, Marvel. A stejně tak masa 80 - 90% hráčské populace baví "hry" jako GoW a SM. Za mě je to úplně na stejné úrovni, obojí blbost odpad.

    S rozhledem přichází porozumění.

    Ale jo, před 20ti lety bych byl z obou těhle her naprosto na větvi, takže chápu proč je takový povyk pro nic.

  • Derp_1337

    Hele, chcete to trochu sebereflexe. Jestli tě baví jenom nějaké hodně specifické hry, tak to je věc tvého subjektivního vkusu. Rozhodně není "košér" prohlašovat o všem, co tě zrovna nebaví, že to je "blbost".


    Obzvlášť tristní je prohlašovat o hře, že je blbost, když se ta samá hra líbí 80-90% hráčské populace. V takovém případě se buď jedná o velké selhání tvého úsudku a nebo se jedná o pouhý trolling.

  • LessPh

    Ty si tím tvým trololo :D :D se podívej dolů ty trololo :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit